8 Aya Varan Vadelerle Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Odeabank’ta

8 Aya Varan Vadelerle Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Odeabank’ta

Odeabank, Türkiye’de en kolay kredi veren bankalar arasında yerini korumaya devam etmektedir. Açıldığı günden bugüne kadar pek çok kişiye yüksek oranda kredi vererek ön sıralara yükselmiştir. Hatta kurulduğu ilk zamanlarda kara liste ya da kırmızı kalem olarak nitelendirilen müşterileri de mutlu etmeyi başaran bankalar arasında yer almaktadır.

Odeabank 8 aya varan vadeler ile gelir belgesiz ihtiyaç kredisi vermektedir. 10.000 TL üst sınır olarak belirlenmiş olan Odeabank ihtiyaç kredisi ile 8 aya kadar vade seçeneği de sunulmaktadır. Kredi faiz oranı ise %2,52’dir. Müşteriler Odeabank şubelerinden, müşteri hizmetlerinden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

8 Aya Varan Vadelerle Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

Odeabank ihtiyaç kredisi başvuruları için müşterilerin bazı koşulları yerine getirmesi gerekmektedir. Bu koşullar kişilerin banka geçmişleri ile yakından alakalıdır. Sicili düzgün olan ve banka puanı yeterli olan kişiler için kredi kullanma imkanı sunulmaktadır.

Odeabank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin öncelikle online olarak ya da şubeler aracılığı ile başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Tüm başvurular incelendikten sonra ise kredi başvuruları değerlendirilmekte ve bu değerlendirmeler doğrultusunda kredinin onay alıp almadığı müşterilere iletilmektedir. Onaylanan krediler ise çok kısa bir süre içinde müşterilere kullandırılmaktadır.

8 Aya Varan Vadelerle Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Gerçekten Gelir Belgesi Talep Etmiyor mu?

Odeabank ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşterilerden banka hiçbir şekilde belge talebinde bulunmamaktadır. Bu durumda gelir belgesi olmadan 5000 TL ile nakit ihtiyacını karşılamak mümkün olabilmektedir. Müşterilerin ise yapması gereken sadece başvurularını tamamlamak ve kredi sonucunun gelmesini beklemek olacaktır.

Odeabank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen kişilerden banka bazı durumlarda belge talebinde bulunabilmektedir. Bu durum yalnızca kişilerin kredi puanları düşük olduğunda gerçekleşmektedir. Kredi puanı yetersiz olan kişilerden gerekli görüldüğünde gelir belgesi istenebilmektedir. Bu belgeler maaş bordrosu, vergi levhası ya da tapu olarak ibraz edilebilmektedir.

8 Aya Varan Vadelerle Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisine Başka Nasıl Başvurabilirim?

Odeabank ihtiyaç kredisi talebi olan kişiler bu taleplerini Odeabank internet sitesi aracılığı ile de gerçekleştirebilmektedir. www.odeabank.com.tr sayfasında ihtiyaç kredisi bölümüne girmek ve bu alandan başvuru yapmak yeterli olmaktadır. Web sitesinde yer alan bu bölüm, vade seçenekleri, gelir bilgisi, TC kimlik numarası ve talep edilen tutar gibi alanlardan oluşmaktadır. Kullanıcılar cep telefonu numaralarını da girdikten sonra başvuru cevabı kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Kısa mesajda kredinin olumlu ya da olumsuz olduğuna dair bilgiler yer alır. Olumlu sonuç ile karşı karşıya kalan kişiler sadece nüfus cüzdanlarını ibraz ederek Odeabank ihtiyaç kredisi kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir.

8 Aya Varan Vadelerle Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu Olumsuz Sonuçlanır mı?

Odeabank ihtiyaç kredisi başvuruları her zaman olumlu sonuçlanmaz. Kullanıcıların kredi başvurularının olumsuz sonuçlanmasının altında yatan pek çok sebepten söz edilebilmektedir. Bunlar kredilerin ya da kredi kartlarının düzensiz ödenmesi, KMH tutarlarının zamanında yatırılmaması, yasal takibe düşen borçlar ya da icralık olma durumu gibi nedenlerden oluşabilmektedir.

Odeabank ihtiyaç kredisi talebi olan kişiler önce güncel borç bilgilerini görüntülemeli ve sonrasında gerekli olan borçlar ödendikten sonra kredi başvurusu gerçekleştirmelidir. Kredi başvurusu art arda defalarca yapıldığında da kişilerin kredi puanları düşmektedir. Bu nedenle olumsuz sonuçlanan bir başvurunun ardından yeniden başvuru yapmak yerine herhangi bir şube yetkilisi ile görüşülmeli ve analizler yapıldıktan sonra kredi başvuru işlemine devam edilmelidir.

Odeabank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Genel Özellikleri Nelerdir?

Odeabank gelir belgesiz olarak sunduğu kredisinin adına Nakit Hazır kredi ismini vermiştir. Bu krediyi 60 aya varan vadeler ile, belge ya da kefil gibi şartlar aranmadan hemen almanız mümkündür. Bu krediyi hemen almak için başvurularınızı dilerseniz banka şubelerinden, dilerseniz de internet bankacılığından ya da mobil bankacılıktan yapabilirsiniz. Bu kredinin genel özellikleri ise şöyledir;
• Odeabank nakit hazır kredisini 60 aya varan vade seçenekleri ile almanız mümkündür.
• Odeabank tarafından sunulan bu krediden, kredi tutarının binde 5,25’i kadar ve bir defaya mahsus olmak üzere tahsis ücreti alınır.
• Krediniz için kredi tutarına, yaşınıza, cinsiyetinize ve kredi vadesine göre değişen tutarlarda hayat sigortası da kesilecektir. Bu sigorta, krediniz devam ederken vefat etmeniz durumunda kredinizin sigorta tarafından ödenmesini sağlar. Bu nedenle mutlaka yaptırmanız gerekir.
• Bu kredinin faiz oranı %1,49’dan başlar. Kredi faiz oranı müşteri özeline göre değişebilir. Odeabank müşterisi olmanız ve kredi notunuzun yüksek olması, alacağınız kredinin faiz oranını düşürecektir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir