Akbank Anında Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Anında Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı sayesinde taksitli alışveriş yapmak, acil nakit ihtiyacını karşılamak adına nakit avans çekmek, indirimlerden ve kampanyalardan faydalanmak, bonuslar kazanmak mümkün olmaktadır. Kredi kartı almak isteyenlerin önünde birden çok alternatif bulunmaktadır. Akbank; sahip olduğu kredi kartları sayesinde birçok tüketicinin gönlünü kazanmış bir bankadır. Akbank anında kredi kartı başvurusu hakkında detaylı bilgi sunalım;

Akbank Anında Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank anında kredi kartı başvurusu sayesinde tüketicilerin şubeye gitmeden adrese teslim kredi kartlarını alması mümkün olmaktadır. Bunun için ilk olarak Akbank’ın resmi internet sitesi ziyaret edilmelidir. Buradan, kredi kartı başvurusu linkine tıklanarak internet üzerinden anında onaylı kredi kartı başvurusu yapılmaktadır. Kredi kartı başvurusunun tek tıkla yapılmasına ek olarak başvuru sonucunun tek tıkla öğrenilmesi mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra, Akbank, kredi kartlarını tüketicinin istediği yere göndermektedir.

Akbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin her şeyden önce başvuru formunu doldurması şarttır. Başvuru formunda tüketicinin T.C kimlik numarasına ek olarak cep telefonu numarası ve aylık gelir bilgisi kısımlarını doldurması gerekmektedir. Ardından, gönder tuşuna basılmalıdır. Görüldüğü üzere Akbank kredi kartı başvurusu işlemleri, dakikalar içerisinde halledilmektedir. Akbank kredi kartı başvurusu yapmak için şubeye gitmeye gerek yoktur. Ayrıca, kredi kartı başvurusunun tamamlanmadığı durumlarda Akbank Telefon Şubesi; tüketicilerle iletişime geçerek başvurunun tamamlanmasını sağlayacaktır. Akbank kredi kartı başvurusu; müşteri özelinde değişmektedir. Akbank’ın belirlemiş olduğu birtakım kriterlere göre kredi kartı başvurusu değerlendirilmektedir. Bunun yanı sıra, onay süreleri ve onay verilip verilmeyeceği tamamen müşterinin bireysel özelliklerine bağlıdır. Buna ek olarak, gerekli görüldüğü durumlarda tüketicinin Akbank şubesine gelerek kredi kartını teslim alması istenebilir.

Akbank anında kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin önünde birden çok alternatif bulunmaktadır. Yukarıda anlattığımız gibi Akbank’ın resmi sitesi üzerinden yapılan kredi kartı başvurularına ek olarak Akbank müşterisi olanlar, Akbank internet bankacılığını ve Akbank mobil bankacılığını kullanarak anında kredi kartı başvurusu yapabilirler. Akbank müşterisi olanların bu kanallar sayesinde yapmış oldukları kredi kartı başvurularının tüketicinin durumuna göre anında onaylanması söz konusu olmaktadır. Buna ek olarak, Akbank şubelerine gidilerek kredi kartı başvurusu yapma imkanı her zaman bulunmaktadır. Ancak, teknolojik imkanların bu kadar genişlediği günümüz dünyasında şubeye gitmenin fazla bir önemi kalmadığını belirtmek gerekir.

Akbank Kredi Kartlarının Genel Özellikleri

Akbank anında kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin aklında Akbank kredi kartlarının hangi özelliklere sahip olduğuna dair birtakım sorular bulunmaktadır. Akbank kredi kartlarının her biri sayesinde anında kredi çekmek mümkündür. Acil nakit ihtiyacı olanlar, 48 aya kadar uzanan taksitlerle anında kredi çekme şansına sahip olurlar. Bunun yanı sıra, Akbank kredi kartlarının havale ve EFT imkanı bulunmaktadır. Kira, okul masrafı ve aidat gibi ödemelerin Akbank kredi kartları sayesinde yapılması mümkündür. Sms kredi; Akbank kredi kartlarının sahip olduğu bir diğer özelliktir. Tek bir sms ile 500 TL’nin anında tüketicinin hesabında olması mümkündür. Akbank kredi kartlarının taksit fırsatlarının bir hayli fazla olduğunu belirtmek gerekir. Peşin alıp sonradan taksitlendirme yapmak isteyenler için taksit iste seçeneği bulunmaktadır. Son olarak, borç ertele özelliğinin her kredi kartı için geçerli olduğunu vurgulamak gerekir. Şimdi alıp istediği herhangi bir zaman diliminde ödeme yapmak isteyenler için bu özelliğin eşsiz olduğu aşikardır. Akbank kredi kartlarının sahip olduğu bir diğer özellik ise taksitli borç transferi olarak bilinmektedir. Başka bir bankaya kredi kartı borcu olanların bu borçları, uygun bir faiz oranıyla Akbank kredi kartına aktarması ve 12 aya kadar taksitlendirme yapması bu özellik sayesinde mümkündür.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Axess; Akbank’ın en popüler kredi kartlarının başında gelmektedir. Akbank anında kredi kartı başvurusu için yukarıda anlattığımız başvuru yönteminin Axess için geçerli olduğunu vurgulamak gerekir. Tüketicinin Axess kredi kartına sahip olmak için Akbank’ın resmi internet sitesinde bulunan kredi kartı başvuru formunu doldurması gerekmektedir. Bu formda bulunan T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası ve gelir bilgisi kısımlarının doldurulmasının ardından Akbank’ın onayına gönderilmesi sayesinde Axess başvuru süreci tamamlanmaktadır. Akbank; Axess kredi kartı başvurularını değerlendirerek tüketicinin evine Axess kredi kartını göndermektedir.

Axess sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında alışveriş yapmak mümkündür. Bunun yanı sıra, acil nakit ihtiyaçları karşılanabilir. Axess kullanılarak yapılan alışverişlerden bol miktarda Chip para kazanılmaktadır. Axess üyesi olan sayısız işyerinde söz konusu Chip paraların kullanılması mümkündür. Bunun yanı sıra, yine bu işyerlerinde taksitli olarak alışveriş yapılmaktadır. Chip para; Axess ile yapılan her alışveriş sonucu elde edilmektedir. 1 chip para 1 TL değerindedir. Axess üyesi olan işyerlerinde chip paraların kullanılması sayesinde bedava alışveriş yapmak mümkündür. Axess sayesinde otomatik fatura ödeme talimatı verilmektedir. Bu sayede, her ay fatura ödeme derdinden kurtulmak söz konusudur. Otomatik fatura ödeme talimatı; 444 2525 Akbank Telefon Şubesi’nden veya Akbank Direkt üzerinden verilmektedir.

Akbank anında kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin önünde birden çok sebep bulunmaktadır. Axess chip para; Akbank kredi kartlarının bu kadar popüler olmasını sağlayan unsurdur. Axess’in her dönem hatta her ay sunmuş olduğu kampanya ve fırsatlar bulunmaktadır. Söz konusu kampanya ve fırsatların takip edilmesi sayesinde ekstra chip para kazanma şansı yer almaktadır. Ayrıca, anlaşmalı üye işyerlerinde ekstra taksit fırsatları bulunmaktadır.

Axess kredi kartına başvurmak isteyenlerin birçok seçeneği bulunmaktadır. İsteyenler Axess internet adresinden online başvuru yapabilirler. Bunun yanı sıra, Akbank Direkt İnternet’ten başvuru yapmak mümkündür. 444 2525 Akbank Telefon Şubesi’nin aranması yoluyla da başvuru yapılmaktadır. AXESS yazdıktan sonra 5990’a kısa mesaj göndererek başvuruda bulunmak farklı bir alternatiftir. Son olarak, Axess kredi kartına tüm Akbank şubelerinden ve ATM’lerinden başvuru yapmanın mümkün olduğunu eklemek gerekir. Axess kart sahiplerinin Hızlı Para ve SMS Para gibi avantajları bulunmaktadır. Bunların hepsi acil nakit ihtiyacının karşılanmasına yöneliktir. Taksitli borç transferi, taksit iste, ekstre böldür, cash para, taksitli avans, nakit avans, erteleme iste, ek taksit gibi farklı fırsatların Axess’in sunmuş olduğu avantajlar arasında bulunduğunu eklemek gerekir.

Axess kredi kartına başvuru yapmak isteyenlerin gelir düzeylerinin ve istedikleri kredi kartı limitlerinin eşit seviyede olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra, 18 yaşından küçük olanların kredi kartı almaya ebeveynleri ile beraber gitmesi şartı bulunmaktadır.

Akbank anında kredi kartı faiz ve ücretleri nasıldır?

Türkiye’nin bedavası en bol kredi kartlarından olan Akbank anında kredi kartının çok sayıda avantajı ve saymakla bitmeyecek kadar kampanyası bulunmaktadır. Bu kredi kartlarını yurt içinde ve yurt dışında güvenle kullanabilir, yaptığınız eh harcamadan ekstra puan ve taksit kazanabilirsiniz. Akbank anında kredi kartı almadan önce faiz ve ücretleri hakkında bilgi edinmek isterseniz, sizler için açıklayalım;

  • Bu kredi kartı için uygulanan alışveriş faiz oranı %1,60’dır.
  • Bu kredi kartı için uygulanan gecikme faiz oranı %2’dir.
  • Aylık ekstreniz için ekstra olarak isteyebileceğiniz taksit iste özelliği için uygulanan faiz oranı %1,6’dır.
  • Bu kredi kartından alacağınız nakit avans için faiz oranı %1,6’dır.
  • Akbank kredi kartı için uygulanan taksitli nakit avans faiz oranı %1,6’dır.
  • Bu kredi kartından alacağınız SMS para için geçerli olan faiz oranı %1,60’dır.
  • Akbank kredi kartını, alacağınız hızlı para için uygulanan faiz oranı %1,60’dır.
  • Kredi kartınızın özelliği olan ekstre erteleme isteme özelliği için uygulanan faiz oranı %2,34’tür.
  • Bu kredi kartının kart kulanım ücreti yıllık 134,5 liradır.

Akbank kredi kartı çeşitleri;

Akbank, Axess kredi kartı ailesine sahiptir. Yalnızca Akbank’a özel olan bu kartın, kullanım alanına ve ihtiyacınıza göre birbirinden özel çeşidi bulunur. Akbank kredi kartı çeşitleri aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

• Axess kredi kartı, dünyanın her yerinde geçerli olan, seçkin markalarda indirim alabileceğiniz ve bol bol Chip para kazanabileceğiniz bir kredi kartıdır. Gold ve Platinum çeşitleri bulunan bu kartın sağladığı avantajlar da çeşitlerine göre farklılık gösterir.
Axess Wings kredi kartı, Akbank kredi kartı ailesinin yine dünyanın her yerinde geçerli olan kredi kartından biridir. Axess Wings ile yapacağınız alışverişlerinizden mil puan kazanabilir ve dünyanın her yerine yapacağınız seyahatlerde, mil puanınızı kullanabilirsiniz. Dilerseniz mil puanlarınızı Chip paraya da dönüştürebilir ve bedava alışveriş için harcayabilirsiniz.
Axess Free kredi kartı, alışverişlerinden bol bol Chip para kazanmak isteyen ve özgürce yaşamak isteyen kişiler için ideal olan bir kart çeşididir. Bu Kredi kartı sahipleri yüzlerce mağazada ekstra taksit kazanırken aynı zamanda istediği kampanyaya katılma özgürlüğü de elde eder.
Axess üniversiteli kredi kartı ise aidatı olmayan, yalnızca üniversite öğrencilerine özel avantajlarla sunulan bir karttır. Tarzınızı yansıtacak olan bu kart ile bol bol Chip para kazanabilirsiniz.
Axess Kobi ise ticari müşteriler için özel olarak çıkarılan bir kart çeşididir. Bu kart ile taksitli ticari krediniz hazır olarak gelir. Aynı zamanda şirket harcamalarınızı da bu karttan yapabilirsiniz. Yine bol bol Chip para kazanma avantajından faydalanabilirsiniz.
Yukarıda saymış olduğumuz tüm Axess kredi kartı çeşitleri taksit yapma, ek kart çıkarma, hızlı para kullanabilme, taksitli nakit avans ve SMS para alabilme, nakit avans çekebilme, taksitli borç transferi kredisi alabilme, hesaplara ulaşabilme, taksit isteme, otomatik fatura ödeme, Cash para ve taksit erteleme özelliklerine sahiptir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.