Akbank İmzasız Belgesiz Kredi Kartı

Akbank İmzasız Belgesiz Kredi Kartı

Kredi kartı olmadan bir hayat sürdürmek çağımızın şartları düşünüldüğünde pek mümkün gözükmemektedir. Kredi kartı tercihi konusunda en avantajlı imkanları sunan bankaların başında Akbank gelmektedir. Akbank sayesinde herkes, ihtiyacına uygun olan kredi kartına sahip olma şansına erişir. Buna ek olarak, Akbank kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Yalnızca tek tıkla Akbank kredi kartı başvurusu yapmak mümkündür. Ayrıca, kredi kartına dair sonuçlar, hızlı bir şekilde öğrenilmektedir. Akbank kredi kartı başvurusu yapan ve onaylanarak kredi kartı almaya hak kazanan kişilerin kredi kartları, istedikleri yere gelmektedir. İmzasız ve belgesiz olarak yalnızca form doldurarak kredi kartı sahibi olmak isteyenler için en uygun adres hiç şüphesiz Akbank’tır.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartına başvuru yapmak için herhangi bir belge göndermek veya imzalamak gerekli değildir. Kredi kartı başvurusu için yalnızca form doldurmak yeterli olmaktadır. Kredi kartı başvurusu yapanların kredi kartları, arzu ettikleri yere kısa zaman içerisinde gelecektir. Akbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin ad ve soyad, cep telefonu ve kimlik numaralarını girerek hangi karta başvuru yapmak istediklerini seçerek yalnızca gönder butonuna tıklaması yeterli olmaktadır. Akbank’ta isteyen herkes ilgi alanına göre kredi kartı başvurusu yapabilir. Alışverişleri sonucunda bol miktarda chip para kazanmak isteyenler için Axess kredi kartı, aidat ödemek istemeyenler için Free kart ve seyahat etmek isteyenler için Wings kartına başvurmak gerekli olacaktır.

Akbank Kredi Kartlarının Avantajları

Akbank kredi kartlarının en büyük avantajlarından birisi müşterilerine sunduğu Akbank kredi kartı taksitlendirme seçeneğidir. Kredi kartı taksitlendirme seçeneği sayesinde düşük faiz oranlarından yararlanıp borçları küçük parçalar halinde ödemek mümkün olmaktadır. Buna ek olarak, Akbank kredi kartlarının bilhassa alışverişlerde sunduğu sayısız avantaj bulunmaktadır. Akbank’ın birbirinden farklı özelliklere sahip olan kredi kartları sayesinde harcarken kazanma ve anlaşmalı noktalardan indirimli alışveriş yapma şansı doğmaktadır. Akbank kredi kartları sayesinde chip para ve uçuş milleri biriktirmek mümkün hale gelir. Türkiye’deki binlerce noktada indirimli ve taksitli alışveriş seçenekleri yer almaktadır.

Akbank Kredi Kartı Türleri

Sürekli olarak uçakla seyahat edenler için en uygun kartlardan birisi Akbank Wings karttır. Bu kart kullanılarak yapılan tüm alışverişlerden Wings mil puanı kazanmak mümkündür. Ayrıca, Wings kartın birçok kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalar sayesinde bedava uçak bileti kazanmak mümkün hale gelir. Axess; Akbank’ın en çok tercih edilen kredi kartı olarak bilinmektedir. Bu kartı dünyanın her yerinde kullanmak mümkündür. Axess kartın avantajları arasında taksitlendirme, chip para kazanma ve kişiye özel fırsatlardan yararlanma bulunmaktadır. Akbank Free kart; bir kredi kartında olması gereken tüm özelliklere sahiptir. Akbank Free kartın en önemli özelliği; yıllık aidat ücreti olmamasıdır.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank kredi kartları arasında Axess kartının yeri başkadır. Türkiye’de genel olarak en çok kullanılan kredi kartlarının başında Axess gelmektedir. Türkiye’de Axess üyesi olan 350 binden fazla iş yeri bulunmaktadır. Buna ek olarak, dört binden fazla ATM sayısına sahiptir. Axess kredi kartı sayesinde chip para kazanarak avantajlı fırsatlar elde etmek mümkün hale gelir. Axess’in kart sağlayıcıları Visa ve MasterCard olarak bilinmektedir. Akbank Axess kartına başvurmak için yalnızca form doldurmak gereklidir. Ad ve soyad, e-mail adresi, kimlik numarası, telefon numarası bilgilerinin girilmesinin ardından hemen başvur butonuna tıklayarak Axess başvurusu yapmak mümkün olmaktadır. Axess başvurusu yapanlar, Akbank tarafından aranarak sonuca dair bilgilendirilmektedirler.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu İnternet Bankacılığından Nasıl Yapılır?

Akbank müşterisi olan kişiler Axess kredi kartına hemen sahip olmak ve avantajlarından faydalanmak için internet bankacılığını kullanabilirler. İnternet bankacılığını kullanarak 7/24 başvuru yapabilir ve kredi kartınızı adresinizden teslim alabilirsiniz. Bu başvuruyu yapmak için aşağıda sıralayacağımız adımları takip edebilirsiniz.
• İlk olarak internet bankacılığına giriş yapmanız gerekir. Bunun için https://www.akbank.com/ adresine tıklayarak ana sayfadaki bireysel internet şubesine tıklayabilirsiniz ya da internet bankacılığına direkt olarak giriş yapmak için https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.
• Yakarıdaki adrese tıkladığınızda giriş sayfasına hemen ulaşırsınız. Buradan müşteri numaranızı ya da kimlik numaranızı ve Akbank tarafından size verilen parolayı kullanarak girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Giriş için dilerseniz banka kartınızın ya da kredi kartınızın numarasını ve Akbank şifresini de kullanabilirsiniz.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık güvenlik kodunu da girdikten sonra internet bankacılığına girişiniz gerçekleşir.
• Ardından menü kısmına gelerek “kredi kartı / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
• Sizden istenen aylık gelir ve diğer kısa bilgileri girdikten sonra hemen başvurunuzu tamamlayın.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir