Cepteteb Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Cepteteb Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Cepteteb kredi kartı; kullanıcılarına birçok avantaj sunan bu sayede binlerce insan tarafından tercih edilen bir kredi kartıdır. Cepteteb kredi kartı; yalnızca kişiye özel avantajlar sunmaktadır. Bu kredi kartına istenen avantaj paketinin eklenmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca, Cepteteb kredi kartının bonus özelliği onu diğer kredi kartlarına kıyasla çok daha çekici hale getirmektedir. Cepteteb kredi kartına online olarak başvurmak mümkündür. Online başvuru sayesinde hiçbir belge vermeden, herhangi bir yere imza atmadan ve şubeye gitmeden kredi kartı başvurusu yapmak mümkün hale gelir. Cepteteb bonus kredi kartı sayesinde alışverişlerde harcama yapıldıkça daha çok kazanma şansına erişilir. Bu kartın bunun dışında da sayısız avantajı yer almaktadır.

Cepteteb Bonus Kredi Kartına Nasıl Başvurulur?

Cepteteb kredi kartına başvurmak için ilk önce Cepteteb’in internet sitesine girmek gerekir. Burada yer alan başvuru formu; eksiksiz ve doğru olarak doldurulmalıdır. İlk etapta kimlik ve telefon numarasının girilmesi gerekir. Bu bilgilerin girilmesinin ardından kişinin cep telefonuna onay kodu gelecektir. İkinci aşamada ise kişinin çalışma, gelir ve adres bilgilerinin girilmesi gerekir. Bu aşamada verilecek cevapların doğru olması, kredi kartının başvurusunun olumlu sonuçlanmasında etkili olacaktır. Sonraki aşamalarda ürün bilgileri ve kimlik bilgileri eklenmelidir. Beşinci etapta ise kişinin başvurusuna dair özet geçilecektir. Cepteteb bonus kredi kartına başvuru işlemi, dakikalar süren basit bir işlemdir.

Cepteteb Bonus Kredi Kartıyla Neler Yapılabilir?

Bu kredi kartı sayesinde harcama sözüyle bonus kazanmak mümkün olmaktadır. Karta ücret yansıdığı takdirde kart aidatı kadar bonus kazanılabilir. Cepteteb bonus kredi kartı; alışverişlerde bonus kazanma fırsatını sunmaktadır. Bilhassa alışveriş yapılan yer bonus üyesi bir iş yeriyse daha çok bonus kazanılmaktadır. Bu kart, uygun faiz oranlarıyla taksitli veya tek çekim avans kullanmayı mümkün kılmaktadır. Aynı şekilde taksitli veya tek çekim olarak EFT veya havale yapmak mümkündür. Cepteteb Bonus sahipleri, en fazla beş adet olmak üzere ek kart oluşturma şansına sahip olurlar. Ancak, aynı kişiye en fazla iki adet ek kart çıkartılması mümkündür.

Cepteteb Sanal Kart

Sanal kart; fiziki olarak basılmayan sanal bir üründür. Sanal kart kullanımı oldukça avantajlıdır. Fiziki bir kart olmadığı için çalınması mümkün değildir. İnternet şubelerinde, mobil şubelerde veya çağrı merkezinde görüntülenmektedir. Ücretsiz olarak sanal kart oluşturmak mümkündür. Ayrıca, sanal kartın yıllık aidatı bulunmaz. Sanal kart limitini kişinin kendisinin belirlemesi mümkün olmaktadır. Ancak, sanal kartın limiti, kredi kartının limitine göre belirlenmektedir. Sanal kartın ilk açıldığı anda limiti yoktur. Bu yüzden, bu kartı kullanmadan önce mutlaka limit arttırımı yapmak gerekir. Limit arttırılmasının ardından güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilir. Bunun dışında, yurt dışından alışveriş yapanların duruma göre alışverişlerini farklı para birimleriyle ödemesi mümkün olmaktadır.

Cepteteb Bonus Kredi Kartının Ekstra Avantajları

Cepteteb bonus kredi kartının alışverişler dışında da birçok avantajı bulunmaktadır. Hafta sonu paketi, bu avantajlardan birisidir. Bu paket sayesinde restoran ve sinema alışverişlerinde bonus kazanma şansı elde edilir. She paketi ise 100 TL ve üzerinde yapılacak tek seferlik giyim, çocuk giyim ve kozmetik sektörlerindeki alışverişlerde bonus kazanma şansı sunmaktadır. Bir başka deyişle, 100 TL ve üzeri alışverişlerde %5 bonus kazanılmaktadır. Market paketi ise yine 100 TL ve üzeri olarak yapılan market alışverişlerinde %5 bonus kazanma şansı sunmaktadır. Bu paket sayesinde yalnızca bir ayda 50 TL’ye varan bonus kazanmak mümkün olmaktadır. Bonusların yüklenme tarihinden itibaren bir ay içerisinde kullanılması gerekir.

CEPTETEB Bonus Kredi Kartı Başvurusu İnternet Bankacılığından Nasıl Yapılır?

TEB ya da CEPTETEB müşterisi olan kişileri Bonus özellikli olan kredi kartına internet şubesini kullanarak saniyeler içinde başvuru yapabilirler. Bu sayede kredi kartınızı hemen alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. CEPTETEB Bonus kredi kartı, Bonus özellikli bir kredi kartıdır ve Bonus üyesi olan tüm işyerlerinde ekstra Bonus puan kazandırır. Bu karta hemen sahip olmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;
• Kredi kartı başvurunuz için https://esube.teb.com.tr/cepteteb/Parola.do adresine tıklamalısınız. Bu adres, internet şubesi girişi için kullanacağınız adrestir.
• Karşınıza açılan sayfada yer ala bölümlere CEPTETEB tarafından size verilen müşteri numarasını ve parolanızı girin. Giriş için dilerseniz kimlik numaranızı ve parolanızı da kullanabilirsiniz.
• Cep telefonunuza gelen tek kullanımlık doğrulama kodunu da ekrandaki bölme girdikten sonra girişinizi sağlayın.
• Ardından ekranın sol tarafından bulunan menü kısmına gelin ve buradan “başvurular / kredi kartı başvurusu” adımlarını takip edin.
• Sizden istenen aylık net gelir gibi kısa bilgileri girdikten sonra başvurunuzu hemen tamamlayın.
• Bu başvuruyu 7/24, dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Onaylanan kartınız hemen adresinize gönderilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir