CEPTETEB Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Günde 4 TL 5000 TL)

CEPTETEB Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Günde 4 TL 5000 TL)

CEPTETEB, TEB bankası tarafından oluşturulmuş şubesiz bankacılık platformudur. Enpara ve Aktif Bank gibi bankalardan sonra TEB tarafından da şubesiz bankacılık platformu oluşturulmuştur. CEPTETEB sayesinde şubeden yapacağınız tüm işlemleri masrafsız olarak yapabilirsiniz. CEPTETEB, şubesiz bankacılık olduğu için kira gideri, personel gideri gibi çeşitli masraflar bulunmaz. Bu sayede bu platformdan havale ücreti, EFT ücreti, hesap işletim ücreti gibi masraflar alınmaz. Ayrıca bu platformun en büyük avantajı, banka şubelerinden gerçekleştireceğiniz çok sayıda işlemi, oturduğunuz yerden yapabilmenizdir. Bu işlemlerden biri de CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi başvurularıdır.

CEPTETEB sayesinde, kredinize kolayca başvuru yapabilir ve başvuru yaptığınız krediyi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurularınız için mesai saatlerini ya da hafta içini beklemenize gerek kalmaz. Hafta sonu ya da mesai saatleri dışında olsa bile ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir ve onaylanan krediyi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Bütün bu işlemleri kolayca yapabilmeniz için öncelikle CEPTETEB müşterisi olmanız gerekir. Sizlere nasıl CEPTETEB müşterisi olabileceğiniz ve nasıl kredi alabileceğiniz hakkında detaylı bilgi sunalım;

CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi genel özellikleri nelerdir?

CEPTETEB, fiziki bir şubesi bulunmadığı için çeşitli şube masrafları barındırmaz. Bu nedenle ihtiyaç kredilerini düşük faizlerle sunar. Ayrıca ihtiyaç kredisi başvurularınızı yapmanız da oldukça kolaydır. TEB ya da CEPTETEB müşterisiyseniz mobil bankacılık ya da internet bankacılığı uygulamaları üzerinden, oturduğunuz yerden kredi başvurularınızı yapabilirsiniz. TEB ya da CEPTETEB müşterisi olmayan kişiler de bu platformun internet sitesini kullanarak, kolayca başvurularını yapabilirler. Bu kredinin en önemli özelliği ise dosya masrafı yani tahsis ücreti alınmıyor olmasıdır. Bilindiği gibi bankaların neredeyse tamamı, alınan ihtiyaç kredisi üzerinden kredi tutarının binde beşi oranında dosya masrafı alırlar. CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi ise bu masrafı almadığı gibi oldukça uygun faiz oranları ile kredinizi sunar. Bu kredinin genel özelliklerinden aşağıdaki gibi bahsedebiliriz;

 • CEPTETEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisinden dosya masrafı alınmaz.
 • Bu kredi için hayat sigortası masrafı alınır. Bu sigorta tutarı krediyi alacak olan kişinin yaşına, cinsiyetine, kredi tutarına ve kredi vadesine göre değişir.
 • CEPTETEB tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde iki farklı faiz seçeneği mevcuttur. Eğer banka müşterisiyseniz %1,18’den başlayan faiz oranlarından, eğer banka müşterisi değilseniz de %1,08’den başlayan faiz oranlarından kredinizi alabilirsiniz. Bu faiz oranları banka tarafından belirlenir ve müşterilerin kredi notuna göre değerlendirilir. Kredi notu 1850 ve üzerinde olan kişiler, bu faiz oranlarından yararlanabilirler. Kredi notu daha düşük olan kişiler de daha yüksek faiz oranlarından kredilerini alabilirler.
 • Bu krediyi 3 aydan 60 aya kadar vade ile alma imkânınız bulunmaktadır.
 • CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi kampanyasından 1.000 liradan 50.000 liraya kadar olan nakit ihtiyaçlarınız faydalanabilirsiniz.
 • Almış olduğunuz krediyi isterseniz 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Bu durumda 60 ay vadeli kredinin toplam vadesi 57 ay üzerinden hesaplanacaktır. 3 ay erteleme özelliği yalnızca 12 aydan daha yüksek vadesi olan krediler için geçerlidir.
 • Bu krediye 18-65 yaş aralığında olan kişiler başvuru yapabilir.
 • Bu krediyi alırken kefil ya da ipotek gibi ek teminatlar istenmez.
 • Kredi taksit ödemelerinizi TEB ATM’lerini kullanarak, CEPTETEB destek merkezinden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından yapabilirsiniz.

CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi başvuru nasıl yapılır?

CEPTETEB tarafından sunulan bu avantajlı krediye sahip olmak için, yukarıda da bahsettiğimiz gibi oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. Bu platform şubesiz bankacılık olduğu için online kanallardan kredi başvurusu almaktadır. Bankanın müşterisi olmasanız bile kredi başvurularınızı hemen yapabilir ve kredinizi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

CEPTETEB müşterisi olmayan kişiler için masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

TEB ya da CEPTETEB müşterisi değilseniz, kredi başvurularınızı yapmak için https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi adresini tıklayabilirsiniz. Bu adreste ana sayfada yer alan “hemen başvur” kısmına tıklayarak, saniyeler içinde başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Bu başvuruyu yapabileceğiniz adımları açıklayalım;

 • “Hemen başvur” kısmına tıkladıktan sonra karşınıza açılan ekranda yer alan kimlik numarası, cep telefonu ve güvenlik kodu bilgilerini girmeniz gerekir. Ardından “devam et” kısmına tıklamalısınız.
 • Hemen ardından almak istediğiniz kredi bilgilerini girmeniz gerekir. Bu adımda ne kadar krediyi kaç ay vade ile almak istediğinizi, gerekli yerlere yazmalısınız.
 • Devam ettiğinizde çalışma ve adres bilgilerini girmeniz gereken ekran açılacaktır. Burada yer alan ilgili bölümlere iş ve çalışma durumuz, aylık geliriniz gibi bilgileri girdikten sonra yine devam etmelisiniz.
 • Ürün bilgileri kısmında istenen bilgileri de doldurduktan sonra yine devam edebilirsiniz.
 • Karşınıza, kimlik bilgilerinizin girileceği ekran açılacaktır. Bu ekranda yer alan ilgili bölümlere, kimliğinizdeki istenen bilgileri de girdikten sonra yine devam etmelisiniz.
 • Bu aşamada, ziyaret edileceğiniz gün ve saat bilgileriniz ayrıca ziyaret edilmek istediğiniz adres bilgisini girmelisiniz.
 • Son aşamada ise girmiş olduğunuz bilgileri kontrol edebilir ve kredi başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Yukarıdaki bilgileri doldurduktan sonra başvurunuz alınır ve aynı gün içinde sonuçlanır. Kredi başvurunuzun sonuçları cep telefonunuza gönderilir. Krediniz onaylandığı takdirde CEPTETEB destek merkezi tarafından aranırsınız ve bir randevu günü belirlenir. Randevu gününde ve saatinde, banka yetkilileri bulunduğunuz adrese gelerek gerekli imzaları alır ve krediniz anında hesabınıza aktarılır.

CEPTETEB müşterisi olan kişiler için masrafsız ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

TEB ya da CEPTETEB müşterisiyseniz, kredi başvurularınızı oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapmanız için iki seçenek bulunur. Mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden, banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak kredi başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil bankacılıktan kredi başvuru yapmak için;

 • Android ya da İOS telefonlarınıza mobil uygulamayı yüklemeniz gerekir. Bunun için Google Play ya da Apple Store mağazalarını kullanabilirsiniz.
 • Uygulamayı cep telefonunuza ücretiz olarak yükledikten sonra size verilen şifreyi ve kimlik numaranız ya da müşteri numaranızı kullanarak giriş yapmalısınız.
 • Ardından menü kısmına gelerek “krediler/kredi başvurusu” adımlarını takip etmelisiniz.
 • Kredi başvurusu için gerekli olan kredi tutarı ve vadesi bilgilerini girdikten sonra adres ve iş bilgilerini onaylamalısınız.
 • Tüm onaylardan sonra “gönder” kısmına tıklayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

İnternet bankacılığından başvuru yapmak için;

 • https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-ihtiyac-kredisi adresine tıklamalısınız.
 • Karşınıza açılan ekranın sağ üst köşesinde bulunan “internet şubesi” kısmına tıklamalısınız. Şifrenizi bilmiyorsanız, bu bölümden yeni şifre talep edebilirsiniz. Henüz banka müşterisi değilseniz, buradan müşteri olma talebinde de bulunabilirsiniz.
 • Karşınıza açılan akranda yer alan kullanıcı adı ya da kullanıcı kodu ve şifre bilgilerini girdikten sonra hemen giriş yapabilirsiniz.
 • Karşınıza açılan sayfada, sol bölümde yer alan menü kısmından “krediler ve kredi başvurusu” adımlarını takip etmelisiniz.
 • Adres ve iş bilgilerini güncelledikten sonra istediğiniz kredi tutarını ve vadesini girmelisiniz.
 • En son aşamada gerekli kutucukları onayladıktan sonra “gönder” kısmına tıklayarak, kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Mobil bankacılık ve internet bankacılığı uygulamalarından yapmış olduğunuz kredi başvuruları aynı gün içinde sonuçlanır. Sonuçlar yine cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredinizi almak için banka şubesine gitmenize gerek kalmaz ya da randevu gününü beklemek zorunda kalmasınız. Onaylanan kredilerinizi anında hesabınıza aktarabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu aktarma işlemini 7/24 yapma imkânınız bulunmaktadır.

CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisi başvuru şartları nelerdir?

CEPTETEB, şubesiz bankacılık olduğu için ve banka giderleri olmadığı için müşterilerine masrafsız ihtiyaç kredisi fırsatı sunarken, kredi faiz oranlarını da indirimli tutar. Bütün bu avantajlardan faydalanmak için CEPTETEB müşterisi olmanız gerekir. Önceden müşteri olan kişilerin ve sonradan müşteri olmak isteyen kişilerin yapmaları gerekenleri yukarıda detaylı bir şekilde açıkladık. Bu krediye sahip olmanız için gerekli olan koşulları ise aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

 • İlk olarak kredi notunuzun yüksek olması gerekir. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişiler CEPTETEB masrafsız ihtiyaç kredisine online kanallardan başvuru yapabilirler ve onaylanan kredilerini hemen hesaplarına aktarabilirler.
 • CEPTETEB aracılığı ile bu krediden faydalanmak için aylık gelirinizin de olması gerekir. Aylık düzenli bir şekilde geliri olan kişilere kredi verilir. Faiz gerili ya da kira geliriniz varsa TEB şubelerinden kredi başvurusu yapmanız gerekecektir.
 • Bu avantajlı krediden faydalanabilmek için aylık gelirin yanında sigorta primlerinin de ödenmiş olması gerekir. Son üç aylık sigorta pirimi ödenmiş olan kişiler başvuru yaparak, kredilerini alabilirler.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir