Denizbank’tan Online Kredi Başvurusu (60 Aya Kadar Vadeli Kredi)

Denizbank’tan Online Kredi Başvurusu (60 Aya Kadar Vadeli Kredi)

Denizbank ihtiyaç kredisi alımı için en çok tercih edilen seçeneklerden biri olmuş durumdadır. Özellikle uzun vade sunması ve düşük faiz üzerinden kredi alımını mümkün bir hale getirmesi bankaya olan taleplerin artmasına neden oluyor. Denizbank aynı zamanda şubeye bile gitmeye gerek kalmadan kredi almanıza yardımcı olan adreslerden biri durumundadır. Bu sayede zamandan büyük bir tasarruf sağlarken, belgesiz ve imzasız bir şekilde ihtiyaç duyduğunuz kredi miktarına hemen ulaşabilirsiniz. Denizbank 60 ay vadeli online kredi hakkında detaylı bilgi sunalım;

Denizbank 60 Ay Vadeli Online Kredi Özellikleri

Online kredide faiz oranları yüzde 1.69’tan başlar. Vade tutarı arttıkça faiz oranında da yükselmeler ortaya çıkacaktır. En az 3 ay vade, en fazla ise 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Online kredi kapsamında kefil bulmanıza da kesinlikle gerek yoktur. Yüksek tutardaki ihtiyaç kredisini bile kefilsiz olarak alabilirsiniz. Denizbank online kredi üzerinden alabileceğiniz en düşük tutardaki kredi 1000 TL olurken, maksimum kredi tutarı ise 55 bin TL’dir. Bu şekilde yüksek tutarda bulunan nakit ihtiyaçlarınızı daha sorunsuz bir şekilde karşılama şansı elde edebilirsiniz.

Bankayı tercih ederek 10 bin TL tutarında kredi alanlar, 12 aylık vade planı üzerinden aylık olarak 947 TL ödeme yapmalıdır. 10 bin TL tutarındaki krediyi 24 aylık vade planı üzerinden ödemeyi düşünenler aylık olarak 530 TL, 36 aylık vade planı üzerinden 394 TL olarak ödeyebilirler. Bu kredi tutarını en yüksek vade planı yani 60 aylık vade planı üzerinden ödemek isteyenler ise aylık olarak 289 TL ödeme yapmalıdır. Kredi faizine ek olarak kredi tahsis ücreti, sigorta ücreti gibi ek masraflarında ortaya çıkması söz konusu bir hale gelmiş olur. Bu kredi planları üzerinden kendi ödeme gücünüzü ciddiye alarak bir seçim yapabilir ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Denizbank Online Kredi Başvurusu

Denizbank kredi başvurusu yapmak için karşınıza birden fazla yöntem çıkacaktır. Bunlar arasından sizin için en uygun yöntemi seçerek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduktan yaklaşık on dakika içinde, başvuru sonucunuzu öğrenebilme imkanı olacaktır. Bu sayede uzunca bir süre beklemeye gerek kalmadan, banka aracılığıyla kredi alıp alamayacağınızı hemen öğrenebilirsiniz.

İnternet üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyenler, bankanın resmi internet sitesini ziyaret ederek kredi talebini bankaya iletebilirler. Bunun için bankanın web sitesinde “ihtiyaç kredisi başvurusu” bölümüne geçiş yapmak yeterli olacaktır. Başvuru formunda sizden istenen detaylar arasında T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası, kredi tutarı ve vade sayısı, eğitim bilgileri, adres bilgileri gibi çeşitli bilgiler yer alır. Bilgilerin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması oldukça önemlidir. Başvuru formunu ilettikten sonra sonucu almanız ise on dakikayı bulabilir. Başvuru formunda vermiş olduğunuz cep telefonu numarasına başvuru sonucunun olumlu veya olumsuz yanıtını alabilirsiniz. Banka kredi vermek için herhangi bir belge kesinlikle istemezken, bazı müşterilerden gerekli görüldüğü hallerde belge istenebilir.

Denizbank online krediye başvuru için kullanabileceğiniz başka bir yöntemde mobil şube üzerinden başvuru yöntemidir. Bankaya ait olan resmi mobil uygulamasına giriş yaparak, kredi başvurusunda bulunmayı tercih edebilirsiniz. Başvuru formunda sizden istenen bilgiler arasında eğitim bilgileri, çalışma bilgileri, kredi tutarı ve vade sayısı gibi çeşitli detaylar yer alacaktır. Başvuru formunda sorulan sorulara doğru cevaplar vererek kredi talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Başvurunuzun cevaplanması genel olarak on dakikayı alacaktır. On dakikalık süreç içinde kredi alıp alamayacağınızı size gelen kısa mesaj üzerinden öğrenebilirsiniz. Kredi talebiniz olumlu bulunduğu takdirde, krediyi doğrudan banka hesabınızda bulabilmeniz söz konusu bir hale gelmiş olacaktır.

Denizbank Online Kredi Şartları

Denizbank online ihtiyaç kredisi kapsamında kimlerin kredi alabileceği merak edilen durumlar arasında bulunuyor. Bazı kişiler kredi alabilmek konusunda biraz daha şanslı olurken, bazıları da kredi talebine olumsuz bir yanıt alabilir. Bu durumda kredi talebinin olumsuz olarak sonuçlanmasına neden olacak duruma göre hareket etmek yerinde olacaktır. Her bankada olduğu gibi Denizbank’ta da kredi talebinin olumlu olarak değerlendirilmesine neden olacak bazı durumların varlığı mevcuttur.

Kredi notu bunlar arasında en önemlilerden biri olarak ön plana çıkıyor. Kredi notu uygulaması, müşterinin finansal geçmişini göstermesi açısından oldukça kıymetlidir. Kredi notunun yüksekliği, düzenli bir ödeme alışkanlığını gösterir. Bunun tam tersinin olması ise, ödemelerinin aksatıldığının ve düzenli bir ödeme alışkanlığının olmadığı anlaşılabilir. Bu nedenle kredi notunun yüksek durumda olması, kredi başvurularında bir avantaj olacaktır. Kredi notunun yüksek olması, aynı zamanda daha düşük faiz oranlarına ve daha yüksek tutardaki krediye işaret edecektir. Bu nedenle bankayı tercih ederek kredi almak isteyen kişilerin kredi notunu yükseltmesinde fayda var.

Banka tarafından kredi başvuruları sırasında diğer önemsenen konulardan biride düzenli gelir durumu olmaktadır. Son bir yıldır bir işte çalışmak banka tarafından aranan kriterler arasında yer alıyor. Durumun bu şekilde olması bankadan kredi alabilme ihtimalini arttıracak şeyler arasında bulunur. Denizbank online kredi imkanından yararlanabilmek için gerekli olan durumlar sadece bunlarla sınırlı değildir. Kara listede olmamak, sicilin temiz olması, gelir seviyesi ve kredi aylık taksit ödemesinin uyumlu olması gibi konular banka tarafından dikkat edilen konular arasında bulunuyor. Bu şartlara ayak uyduran kişilerin ise, diğerlerine nazaran kredi alabilme ihtimali biraz daha fazla olacaktır. Özellikle temel olarak iyi bir kredi notu ve düzenli gelirin kredi almaya yardımcı olacağını belirtmek gerekir.

Denizbank Müşterilerine Özel Kredi

Ayrıca Denizbank kendi müşterilerine özel olarak kredi konusunda daha avantajlı imkanlar tanımaktadır. Bankanın kendi müşterisi durumundaysanız, çok daha düşük faizler üzerinden ihtiyaç kredisi almak için kolları sıvayabilirsiniz. 55 bin TL’ye varan nakit ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu kredi türünden yalnızca maaşını Denizbank aracılığıyla alanlar yararlanabilecektir. Maaş hesabınız bu bankada bulunuyorsa, başka bankayı araştırmaya gerek kalmadan ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılamayı düşünebilirsiniz. Denizbank müşterileri, kredi için başvuruda bulunmak için internet şubesi, mobil şube, şube veya bankamatik yöntemleri arasından kararda bulunabilirler. Yine aynı şekilde evraksız ve imzasız olarak kredi alabileceğinizi belirtmek gerekiyor. Durumun bu şekilde olması sizlerin zaman açısından herhangi bir sıkıntı yaşamadan kredi alabilmenize olanak sağlamış olacaktır. Konuyla ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak ve aklınızda yer etmiş sorulara cevap bulabilmek için Denizbank resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya Denizbank müşteri hizmetleri üzerinden bilgi almayı deneyebilirsiniz.

Denizbank online kredi örnek hesaplama tablosu nasıldır?

Denizbank online kredi, Denizbank müşterisi olan ve acil nakit ihtiyacı bulunan müşteriler için sunulmaktadır. Bu kredinin aylık faiz oranları %1,59’dan başlar. Bu krediyi almak istenen kişiler için bazı örnek ödeme planlarından aşağıdaki şekilde bahsedebiliriz;

  • Bu bankadan 36 ay vade ile 10.000 lira kredi almak istediğinizde aylık faiz oranınız %1,59 olacaktır. Bu kredi için aylık olarak 386,56 lira taksit ödersiniz. Kredinizden 52,5 lira dosya masrafı alınacaktır. Bu kredi için geri ödenecek toplam tutar da 13.915,89 lira olur.
  • Bu bankadan 60 ay vade ile 20.000 lira kredi lamsak istediğinizde, kredinizin aylık faiz oranı yine %1,59 olacaktır. Bu kredi için aylık olarak cebinizden çıkacak tutar, 562,62 liradır. Bu krediye geri ödenecek toplam tutar 33.756,66 lira olurken krediniz için ödeyeceğiniz dosya masrafı tutarı da 105 lira olarak hesaplanır.
  • Bu bankadan 60 ay vadeli olarak 30.000 lira kredi almak istediğinizde, kredinin aylık faiz oranı yine %1,59’dan hesaplanır. Bu faiz oranına göre aylık olarak 843,92 lira ödersiniz. Bu krediden 157,5 lira dosya masrafı alırken toplam ödeyeceğiniz tutar da 50.635,47 liradır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir