Denizbank Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri

Denizbank Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri

Kredi kartı, yıllardır kullanılmakta ve kişilerin ceplerini her geçen gün artan sayıları ile doldurmaya devam etmektedir. Denizbank Bonus Gold kredi kartı da yine önemli kart seçenekleri arasında yer almaktadır. Bonus özelliğinin bulunması ise kullanıcıların daha çok bu karta yönelmesine neden olmaktadır.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı limiti kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ancak sunmuş olduğu avantajlar nedeniyle de sıklıkla tercih edilmektedir. Nakit avans, taksitli nakit avans, bonus puan, taksitli alışveriş ve buna benzer pek çok özellik avantaj sağlamaktadır. Müşteriler de bu özellikleri göz önünde bulundurarak başvuru gerçekleştirmektedir.

Denizbank Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Denizbank Bonus Gold kredi kartı özellikleri arasında en çok beğenilen özellik nakit avans avantajı sunmasıdır. Müşteriler hem nakit avans hem de taksitli nakit avans çekebilmektedir. Özellikle taksitli alışveriş imkanı sunması da müşterilere cazip gelmektedir. Denizbank Bonus kredi kartı bulunan müşteriler 12 aya kadar taksit imkanından faydalanabilmektedir.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı kullanımı gerçekleştirecek olan müşteriler limit konusunu da merak etmektedir. Gold kartların limitleri 1500 ile 3000 TL arasındadır. Elbette bu limitler belirlenirken kişilerin banka geçmişleri de limitin ne kadar olduğunu etkilemektedir. Kredi kartı limitinin yanı sıra müşteriler bonus biriktirebilmekte ve bu bonusları alışverişlerinde de kullanabilmektedir.

Denizbank Bonus Gold Kredi Kartı Başvuruları Nereden Yapılmaktadır?

Denizbank Bonus Gold kredi kartı başvurusu yapabilmek için müşteriler ilk olarak Denizbank şubelerine başvurabilmektedir. Başvuru esnasında müşterilerden kimlik belgesi talep edilmektedir. Maaş bordrosu ya da ek belge kredi kartı başvurusu için talep edilmemektedir. Müşterilere başvuru incelendikten ve sistemden yanıt geldikten sonra bilgi verilmekte ve kredi kartları kısa bir süre içinde basılarak adreslerine gönderilmektedir.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı başvurusu yapmak isteyen müşteriler mobil bankacılık ya da internet bankacılığı aracılığı ile de kredi kartı başvurusu yapabilmektedir. Uygulamaya giriş yapan müşteriler kredi kartı başvurusunu seçerek gerekli alanları doldurmaktadır. Başvuru gönderildikten sonra müşterilere SMS ile bilgilendirme sağlanmaktadır.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı başvurusu için bir diğer önemli kanal ise çağrı merkezidir. Çağrı merkezlerinden müşteri hizmetleri yetkilileri aracılığı ile başvuru sağlanabilmektedir. Müşteri temsilcileri sistemden anlık olarak giriş yapmakta ve SMS ile müşterilere bilgilendirme sağlanması için başvuruyu tamamlamaktadır. Kısa bir süre içinde ise kredi kartı başvurusunun olumlu ya da olumsuz olduğuna dair mesajlar müşterilere ulaştırılmaktadır.

Denizbank Gold Kredi Kartı Başvurusu İçin İstenen Evraklar Nelerdir?

Denizbank Bonus Gold kredi kartı başvurusu için müşterilerden yalnızca kimlik talep edilmektedir. Bu durum ise sadece şubelerden gerçekleştirilen başvurular için geçerlidir. Online başvurular için müşterilerden herhangi bir belge talep edilmemekte, tüm işlemler kişilerin TC kimlik numaraları üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Denizbank Gold Kredi Kartı Başvurum Olumsuz Sonuçlandı

Denizbank Bonus Gold kredi kartı başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler için bazı durumlardan söz etmek mümkündür. Bu gibi durumlarda banka geçmişi mutlaka araştırılmalı ya da güncel borç bilgisine ulaşılmaya çalışılmalıdır. Kişilerin yasal takipte olan borçları, icralık borçlar ya da gecikme yaşanan ödemeler kredi kartının olumsuz sonuçlanmasında çok etkilidir.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı başvurusu olumsuz sonuçlanan müşteriler için bir diğer önemli durum ise hiç oluşmamış banka puanıdır. Banka puanının oluşabilmesi için kredi, kredi kartı ya da kredili mevduat hesabı sahibi olmak gerekmektedir. Bu ürünlerden birinin düzenli kullanılması banka puanının oluşmasına ve kredi kartının da onaylanmasına aracı olmaktadır.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı ayrıcalıkları nelerdir?

Denizbank tarafından sunulan bu avantajlı kredi kartını kullanan kişiler, yaptıkları alıverişlerden %25 daha fazla Bonus puan kazanabilirler. Ayrıca kartınızı temassız işlem özelliği ile de kullanabilirsiniz. Bu kredi kartının ayrıcalıkları ise aşağıdaki gibidir;

  • Aylık ekstre tutarınız 2.000 lirayı geçtiğinde, %25 ekstra Bonus kazanırsınız.
  • Tek seferde yapacağınız harcamalarınız 120 lirayı geçtiğinde, kartınızın temassız özeliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Yapacağınız tüm alışverişlerinizden Bonus puan kazanabilir ve bunları tüm üye işyerlerinde bedava olarak harcayabilirsiniz.
  • Bonus karta ait olan tüm kampanyalardan anında haberdar olma ve yararlanma imkânı elde edersiniz.
  • Bonus Gold kredi kartı sahibiyseniz, kart limitinizin tamamı kadar nakit avans kullanabilirsiniz.
  • Bonus Gold kredi kartı taraftar özellikli olarak da sunulmaktadır. Kart başvurunuzu yaparken dilediğiniz bir takım adına olan Bonus Gold kartını seçebilirsiniz.

Denizbank Bonus Gold kredi kartı faiz ve ücretleri nasıldır?

Bu kredi kartına ait olan faiz ve ücretler şöyledir;

  • Kredi kartınızdan alınacak olan kart ücreti yıllık olarak 172 liradır.
  • Kredi kartınızdan yapacağınız alışverişler için faiz oranı %1,4’tür.
  • Kredi kartınızdan alacağınız kredi ve taksitli nakit avans gibi işlemler için uygulanan faiz oranı %1,4’tür.
  • Gecikmeler için uygulanan faiz oranı %1,7’dir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir