Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bonus, Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarından biridir. Denizbank tarafından çok sayıda kredi kartı sunulur ve bu kartların sağladığı ekstra avantajlar vardır. Bunların içinde en çok kullanılan ve en çok avantaj saplayan kart ise Deniz Bonus’tur. Bu karta kolaylıkla başvuru yapabilir ve hem Türkiye’de hem de yurt dışında yüzlerce iş yerinden alışveriş yapma imkânı elde edebilirsiniz. Bunun yanında, yapmış olduğunuz alışverişlerinizden kazandığınız Bonus puanlarınızı, binlerce üye iş yerinde kolaylıkla harcayabilirsiniz. Sizlere Denizbank Bonus kredi kartı hakkında detaylı bilgi sunalım;

Denizbank Bonus kredi kartı avantajları nelerdir?

 • Bu kartınızla yapacağınız alışverişlerinizden Bonus puanlar kazanırsınız. Kazandığınız her 1 Bonus puan 1 TL değerindedir. Bu puanları, 250.000’i aşkın olan noktada, yurt içinde ve yurt dışında gönül rahatlığı ile harcayabilirsiniz. Pek çok banka ekstra puanlarını yalnızca yurt içinde kullandırmaktadır. Ancak Deniz Bonus kredi kartı, bu puanları yurt dışında da harcayabilme avantajı sunar.
 • Bu kredi kartınızdan taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Bankanın size özel belirlemiş olduğu faiz oranlarını kullanarak, avantajlı şekilde nakit avans çekebilir ve 12 aya kadar taksit yaparak, kolaylıkla geri ödeyebilirsiniz.
 • Acil nakit ihtiyacınız olduğu zamanlarda kartınızı kullanarak, nakit avans çekebilirsiniz. Nakit avansınız, belirli bir faiz oranı üzerinden verilir. Bir ay sonraki ekstrenizde bu tutarı ödemediğinizde faiz işlemeye başlar. Çekmiş olduğunuz tutarı öderseniz, faiz ödemek zorunda kalmasınız.
 • Bu kredi kartını kullanarak pek çok üye iş yerinden taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank’ın anlaşmalı olduğu alışveriş sitelerinde de indirimli harcama yapabilirsiniz.
 • İndirim kartımda kampanyası sayesinde çok sayıda teknoloji ürününden mobilyaya, beyaz eşyadan kozmetik ürünlerine kadar çeşitli ürünlerde, büyük oranda indirim alabilirsiniz. Üstelik bu alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirme imkanınızda bulunmaktadır. Bu alışverişlerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz.
 • Denizbank Bonus kredi kartı sayesinde kazanacağınız bir diğer avantaj ise Amerika’dan alışveriş yapabilmenizdir. Deniz Amerika’da kampanyası ile istediğiniz ürünleri hemen sipariş edebilir ve ekstra ücret ödemeden kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Deniz Amerika’da kampanyasının detayları nelerdir?

 • İlk olarak denizamerikada.com adresine kayıt olmanız gerekir. Üye olmak için bu sitede bulunan formu doldurmalısınız. Formda; adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız, doğum tarihiniz, e-posta adresiniz ve şifreniz istenir. Bu bilgiler oldurduktan hemen sonra üyeliğiniz gerçekleşir.
 • Siteye kayıt olduktan sonra size özel Amerika’daki adresinizi alabilirsiniz. Bu sayede artık Amerika’da bir adresiniz olur.
 • E-Bay, Buy.com gibi siteler normal şartlarda Türkiye’ye ürün sunmazlar. Ancak Denizbank Bonus kredi kartı sayesinde, artık bu siteler ve Türkiye’ye gönderim yapmayan diğer sitelerden de alışverişlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
 • Alışverişlerinizi yaptıktan sonra teslimat adresi olarak, daha önce almış olduğunuz Amerika adresini vermeniz gerekir. Paketleriniz, Denizbank tarafından bu adresten teslim alınacaktır. Eğer başka alışverişleriniz olursa, onlar da bu adreste bekletilir.
 • Almış olduğunuz alışveriş paketlerinizi siteden takip edebilir, istediğiniz paketlerin gönderiminin Türkiye’ye yapılmasını isteyebilirsiniz. Gönderim talimatı verdiğiniz andan itibaren 3 gün içinde, almış olduğunuz alışverişleriniz kapınıza kadar gelir.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Denizbank Bonus kredi kartı sahibi olmak için bankanın şubelerini kullanabilir, bankanın internet adresini kullanabilir, mobil bankacılık uygulamasını indirebilir ya da internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu kanallardan nasıl başvuru yapabileceğinizi detaylarıyla açıklayalım;

Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu için banka şubeleri kullanımı;

Bu bankanın müşterisi değilseniz, kredi kartı başvurusu yapmak için banka şubelerini tercih edebilirsiniz. Başvurunuz sırasında kimlik fotokopinizi ve gelir belgenizi yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz. Bu sayede hem kolayca bu bankanın müşterisi olabil hem de kredi kartınızın hızlı bir şekilde onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuz, banka personelleri tarafından alınacaktır. Sizin adınıza doldurulan formu imzaladığınızda başvurunuz hemen alınır. Gerekli incelemeler banka tarafından yapıldıktan sonra cep telefonu numaranıza başvuru soncunuz iletilir. Onaylanmış olan kredi kartınız, hemen adresinize postalanır.

Banka şubelerinden başvuru avantajından banka müşterileri de yaralanabilir.

Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu için internet bankacılığı yöntemi;

Bu yöntem ile başvuru yapabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Banka şubelerine gitmek istemiyorsanız ve oturduğunuz yerden kart başvurunuzu yapmak istiyorsanız, Denizbank tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak, internet üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu yöntemle başvuru yapmanızın avantajı, banka müşterisi olduğunuz için kredi kartınızın hızlı bir şekilde onaylanacak olmasıdır. Ayrıca, kart başvurusu yaparken sayfalarca form doldurmanıza da gerek kalmaz çünkü zaten Denizbank’ta tüm bilgileriniz mevcuttur.

 • Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu için internet bankacılığını kullanacaksanız, bankanın internet sitesine giriş yapın.
 • Sağ üst sayfada bulunan İnternet Bankacılığı giriş kısmından girişinizi gerçekleştirin.
 • Bankadan şifre almadıysanız ya da daha önce internet bankacılığı kullanmadıysanız, buradan gerekli işlemleri yapabilir ve banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, internet bankacığı üyesi olabilirsiniz.
 • Size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak giriş yaptıktan sonra kredi kartı ve başvuru hizmetlerine gelerek, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.
 • Onaylanan kredi kartınız saniyeler içinde bildirilecektir ve kayıtlı olan adresinize postalanacaktır.

Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu için mobil bankacılık yöntemi;

Bu yöntemle başvuru yapabilmek için yine bankanın müşterisi olmanız gerekir. Açık Deniz mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak, hemen bu uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde, bankacılık işlemlerinizin büyük bir kısmını kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi kartı ve başvurusu menülerine gelerek, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz onaylanırsa, cep telefonunuza bildirim gelecektir. Onaylanmış olan kartınız hemen adresinize gönderilir.

Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu için internet sitesi kullanımı;

Denizbank müşterisi değilseniz, kart başvurusu yapmak için banka şubelerine gitmenize gerek yoktur. Denizbank.com adresine girerek de kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Burada bulunan başvuru formunu eksiksiz şekilde doldurmanız halinde kredi kartınız hemen adresinize gönderilecektir. Buradaki formu birkaç aşamada doldurmanız istenir.

İlk olarak karşınıza açılacak olan ekranda yer alan kimlik numarası, cep telefonu numaranız ve ekrandaki güvenlik kodu bilgilerini doldurmanız istenir. Sonraki adımda iş yeri bilgileriniz, aylık maaş bilgileriniz, ev ve iş adresleriniz gibi bilgiler istenir. Bu bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuzda başvurunuz hemen incelemeye alınır. Eğer bankanın istemiş olduğu şartları taşıyorsanız, kartınız hemen onaylanır ve sonucu cep telefonunuza bildirilir. Onaylanan kredi kartınız, vermiş olduğunuz adresinize gönderilir.

Denizbank Bonus kredi kartı başvuru için telefon bankacılığı kullanımı;

Kredi kartına başvurularınızı form doldurarak, banka şubelerine giderek ya da çeşitli uygulamaları kullanarak yapmak istemiyorsanız, Denizbank müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz. 0850 022 08 00 numaralı telefonu arayarak, kredi kartı başvurusu yapmak istediğinizi belirtin. Bu konuyla ilgilenen müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Ardından size sorulan sorulara doğru şekilde cevap verin ve kart başvurunuz hemen yapılsın. Kredi kartı başvurunuzun sonucu aynı gün içinde cep telefonu numaranıza gönderilir. Telefon görüşmeleri kayıt altında alındığı için başvurularınızı herhangi bir onaya gerek duymadan yapabilirsiniz. Onaylanmış olan kredi kartınız, telefonda vermiş oldurunuz adresinize hemen gönderilecektir.

Denizbank Bonus kredi kartı ödemeleri nasıl yapılır?

Kredi kartınız onaylandıktan sonra, yukarıda saymış olduğumuz avantajlardan ve çok daha fazlasından hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. Kartınızın ekstrelerini ödemek için banka şubesine ya da ATM’lere gitmenize gerek yoktur. İsterseniz bu kanalları da kullanabilir isterseniz de oturduğunuz yerden havale ya da EFT yaparak da kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Denizbank Bonus kredi kartı başvuru koşulları nelerdir?

Denizbank Bonus kredi kartı almak için bazı şartları taşımanız istenir. Bu şartlar, bankaların genel olarak baktıkları şartlardır. Denizbank, kredi notunuz düşük olsa bile kredi kartı ya da kredi avantajı sağlayan bir banaktır. Bu bankadan kredi kartı almak için aşağıdaki şartları taşımınız yeterlidir;

 • İlk olarak aylık düzenli gelirinizin olup olmadığın bakılır. Maaşlı olarak çalışıyorsanız ya da şirket gelirleriniz varsa, bu kartı alabilirsiniz. Denizbank aynı zamanda kira ve gayrimenkul geliri olan ve emekli maaşı alan kişilere de kredi kartı sunmaktadır.
 • Kredi kartı almak için aylık gelirin yanında sigorta primlerinizin ödenip ödenmediğine de bakılır. Kart başvurusu yaptıktan sonra kimlik numaranız sayesinde hizmet dökümü belgeniz sorgulanır. Son altı aylık sigorta primleriniz ödendiyse, kredi kartı alabilirsiniz.
 • Kredi kartı almak için başka bankalara olan borçlarınız da sorgulanır. Diğer bankalara olan borç ve kart limitleriniz fazla değilse ve aylık geliriniz yeterliyse, gelirinize göre belirlenen limitte Denizbank’tan kredi kartı alabilirsiniz.
 • Bütün bunlarla birlikte kredi notunuza da bakılır. Diğer bankalar 1500 ve üzerinde kredi notu olanlara kredi kartı verirken Denizbank’tan kredi kartı almak için kredi notunuzun 1000 ve üzerinde olması yeterlidir.

Denizbank Bonus kredi kartı faiz ve ücretleri nasıldır?

Denizbank Bonus kredi kartı, her zaman yenilenen kampanyaları ile kullanıcılarına her ay yenilikler ve fırsatlar sunmaktadır. Ancak her bankanın kredi kartında oluğu gibi bu bankaya ait kredi kartlarında da faiz ve ücretler bulunur. Bunları asadaki şekilde açıklayalım;

 • Denizbank Bonus kredi kartından ilk yıl alınacak olan kredi kartı yılık aidatı 121,5 liradır.
 • Bu kartın ek kartından ilk yıl için alınacak olan yıllık üyelik ücreti 60,5 liradır.
 • Bu karttan ilk yıldan sonra alınacak olan yıllık üyelik ücreti, asıl kart ve ek kart için yine 121,5 lira ve 60,5 liradır.
 • Bu karttan alınacak olan nakit avans ücreti, yurt içinde %3,95+ 7,5 TL olarak tahsil edilir.
 • Bu karttan alınacak olan nakit avans ücreti yurt dışında %3,95+ 12 lira olarak tahsil edilir.
 • Bu kredi katını 3 adet ve üzerinde yenilemek isterseniz, alınacak olan ücret 4 liradır. Daha az olan yenilemeler için ücret alınmaz.
 • Kredi kartı borcunuzu PTT şubelerinden öderseniz alınacak olan ücret vergiler hariç 2,5 liradır.
 • Anlaşalı olan bankalardan kredi karınızın ücretini öderseniz minimum 1 lira ve maksimum 2,5 lira masraf kesilir. Bu tutarlara vergiler dahil edilmemiştir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir