Denizbank Cevabı 5 Dakikada Gelen Kredi

Denizbank Cevabı 5 Dakikada Gelen Kredi

Kredi Tutar:55.000 TL Kredi Vadesi (Ay) 60: Aylık Faiz Oranı: %1,69 Yıllık Faiz Oranı:%2,01 Kredi Tahsis Ücreti:750 TL Aylık Taksit Tutarı: 1.455 TL Sigorta Masrafı:500 TL Aylık Maliyet Oranı:%28,4999 Yıllık Toplam Maliyet Oranı:35,2346  
İhtiyaç kredisi almak isteyenlere en uygun şartları sunan bankaların başında Denizbank gelmektedir. Denizbank cevabı beş dakikada gelen kredi; Cebimde Kredi olarak bilinmektedir. Cebimde Kredi kampanyasına başvuran tüketicilerin başvuru yapmasının hemen ardından başvuru cevapları, akıllı telefonlarına beş dakika içerisinde gelmektedir. Cebimde Kredi başvurusu yapmak isteyenlerin KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakarak T.C kimlik numaralarını yazmaları ve bu mesajı 3280’e göndermeleri gerekmektedir. Denizbank cevabı beş dakikada gelen kredi olarak bilinen Cebimde Kredi’nin başvurusunun onaylanmasının hemen ardından tüketiciler, kredilerini evraksız olarak hemen internet bankacılığından alma şansına erişirler. Bunun yanı sıra, tüketiciler, nüfus cüzdanlarıyla beraber en yakın Denizbank şubesine giderek kredilerini alabilirler. 

Denizbank Hızlı Kredi Neler Vaat Ediyor? 

Denizbank cevabı beş dakikada gelen kredi olarak bilinen Cebimde Kredi’nin özellikleri çok çeşitlidir. Cebimde Kredi; 55 bin TL’ye kadar sunulmaktadır. Bunun yanı sıra, 60 aya kadar uzanan vade süresi bulunmaktadır. Ayrıca, Denizbank cevabı beş dakikada gelen kredi yapmak ve krediyi almak için herhangi bir evrağa veya kefile ihtiyaç duyulmaz. Sms ile yapılabilen Cebimde Kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması halinde tüketicinin kullanabileceği kredi limiti ve vadesi; akıllı telefonuna kısa mesaj olarak gelmektedir. Cebimde Kredi’yi kullanmak isteyen tüketicilerin Denizbank internet bankacılığına 09.00 ile 21.00 arasında giriş yaparak önonaylı ihtiyaç kredi limitlerini kullanması söz konusu olmaktadır. 

Denizbank SMS Kredi Kredi İçin Faiz Oranları 

Denizbank cevabı beş dakikada gelen kredi olarak bilinen Cebimde Kredi’nin 2019 Temmuz ayı itibariyle aylık faiz oranı %2,64 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak, kredinin üst limiti 55 bin TL olmakla beraber 12,24,36,48 ve en son 60 ay vade seçeneğini kullanma şansı bulunmaktadır. 10 bin TL Denizbank kredi kullanmak isteyen birisinden kredinin binde beşi oranında kredi tahsis ücreti alınacaktır. Bir başka deyişle, 10 bin TL’nin yalnızca 50 TL gibi bir kredi tahsis ücreti olacaktır. 10 bin TL Cebimde Kredi’yi 60 ay vadeli olarak geri ödemek isteyen bir tüketicinin ödeyeceği aylık taksit tutarı; 374,43 TL olacaktır. 

Denizbank Cevabı 5 Dakikada Gelen Kredi Başvuru Detayları 

Denizbank cevabı beş dakikada gelen kredi olarak bilinen Cebimde Kredi’ye başvuru genel olarak sms ile yapılmaktadır. Ancak, sms ile yapılan başvurunun her durumda olumlu olarak sonuçlanacağının garantisi yoktur. Kredinin kullandırım şartları; Denizbank’ın kontrolü altındadır. Denizbank; istediği takdirde kefil talep etme, ek belge isteme ve faiz oranını değiştirme hakkına sahiptir. Sms ile başvuru yapan kişilerin başvurusu olumlu sonuçlansa dahi kefil getirmeleri istenebilir. Çünkü, kredi notu düşük olan veya geçmişte kara listeye girmiş tüketicilerin kredi alması ancak bu yolla gerçekleşmektedir. Krediyi kullanmak istemeyenler, krediyi almaya hak kazandıkları gün içerisinde iptal edebilirler. Ancak, belirli bir zaman geçtikten sonra iptal edilen kredi için faiz işleyebilir. 

Denizbank Anında Kredi Başvurusu 

Denizbank hızlı kredi olarak bilinen Cebimde Kredi’ye başvurmak için birçok seçenek bulunmaktadır. Sms ile başvuru yaptıktan sonra başvuru cevabı beş dakikada cep telefonuna gelmektedir. Bunun yanı sıra, Denizbank internet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak mümkündür. Bir diğer alternatif ise MobilDeniz olarak bilinmektedir. MobilDeniz indirmek isteyenler, Denizbank’ın resmi sitesine gidebilirler. Burada bulunan formu doldurarak MobilDeniz indirme linkinin cep telefonlarına gelmesini sağlayabilirler. Formda yalnızca cep telefonu bilgilerini girmeleri gerekir. MobilDeniz üzerinden Denizbank cevabı beş dakikada gelen kredi başvurusu yapmanız için gereken yalnızca bunlardır. Ayrıca, MobilDeniz kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. MobilDeniz kullanıcılarına özel düşük faiz oranları sunulmaktadır. 

Esnaflar Da SMS Yoluyla Hızlı Kredi Alabiliyor mu?

Denizbank’ın KOBİ’lere sunduğu hizmet kapsamında esnaflara tek bir kredi limiti üzerinden birden fazla ürün tercihi sunuyor. Böylelikle esnaflar, ihtiyaçlarına uygun olan ürünü seçme imkanı bulabiliyorlar. Bu hizmet ile esnaflara belirlenen 100 TL limit sınırı ile değişebilen kredi limiti kapsamında İşletme Kart, Kredili Mevduat Hesabı ve Taksitli Ticari Kredi ürünlerini aynı anda kapsayarak esnafların kullanımına hazır hale getiriyor. KOBİ’ler kendilerine belirlenen limitler üzerinden bu ürünlerden birini veya hepsini kullanabilme imkanına sahiptir.

AçıkDeniz İnternet Bankacılığı, Denizbank.com, AçıkDeniz ATM’ler ve SMS kanalları ile esnaflar bu kredilerine başvurabiliyorlar. SMS üzerinden kredi için başvuru yaparken ESNAF yazıp boşluk bırakıp TC Kimlik numaralarını girdikten sonra 3280’e göndermeleri gerekiyor. Kredi başvurusunda da olduğu gibi 5 dakika içinde cep telefonlarına gelen mesaj ile kredilerinin kabul edilmesi sonucunda, 60 gün içerisinde DenizBank şubelerine giderek kredilerini alabiliyorlar. Bireysel ile esnaflar için belirlenen özel kredi hizmeti farklıdır ancak ikisinin de başvuru yöntemleri birbirine benzemektedir ve kredilerin onaylanıp onaylanmadığı ise 5 dakika içerisinde DenizBank tarafından esnaflara bildirilmektedir.

Başka Hangi Bankalardan Anında SMS Kredi Alabilirsiniz?

İnsanlar genellikle maaşlarını veya kredi kartlarını aldıkları bankalardan kredi almayı tercih etmektedir. Çünkü bankalar müşteri memnuniyeti kapsamında, müşterilerinin yapmış oldukları kredi başvurularında kendi inisiyatifleri doğrultusunda ayrıcalıklar veya avantajlar sağlayabilirler. Denizbank gibi sms yoluyla 5 dakika içerisinde kredi başvurusunun onaylanıp onaylanmadığını öğrenebileceğiniz diğer bankaların kredi hizmetleri ise şunlardır;

Garanti Bankası 5 Dakika Kredi;

Cep telefonlarınız aracılığı ile bu krediye başvurabilmek için yapmanız gereken, TC kimlik numaranızla birlikte kredi almak istediğiniz tutarı, krediyi ödemek istediğiniz vadeyi ve gelirinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 3390’a göndermektir.

Ziraat Bankası 5 Dakikada Kredi;

Garanti Bankası’nın kredi başvurusunda olduğu gibi TC kimlik numaranızı, kredi almak istediğiniz tutarı, krediyi ödemek istediğiniz vadeyi ve aylık net gelirinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 4747’ya mesaj atmalısınız.

İş Bankası 5 Dakikada Kredi;

İş Bankası’ndan SMS yoluyla kredi almak için yapmanız gereken, NAKİT yazdıktan sonra vatandaşlık numaranızı, istediğiniz kredi tutarını ve aylık gelirinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye göndermektir.

VakıfBank 5 Dakikada Kredi;

Dakikalar içerisinde yanıt alabileceğiniz son kredi hizmeti seçeneği budur. VakıfBank’tan SMS yolu ile kredi başvurusunda bulunmak için yapmanız gereken, TIK yazdıktan sonra aralarında boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı ve gelirinizi yazıp 5724’e göndermektir.

Bu bankalardan herhangi biri ile çalışırsanız kredinizin onaylanması ihtimali daha yüksek olacaktır. Bu nedenle çalıştığınız bankaya kredi başvurusu yapmak daha mantıklıdır.

Denizbank Cevabı Beş Dakikada Gelen Kredi Başvru Koşulları Nelerdir?

Denizbank, müşterilerine özel kredi faiz oranları sunan bir bankadır. Bu bankadan düşük kredi notu olan kişiler de kredi alabilirler. Ancak alacakları kredinin faiz oranı, diğer müşterilere göre biraz daha yüksek olabilir. Bu bankadan 5 dakikada kredi alabilmek için bazı koşulları taşıyor olmanız gerekir. Bankanın bu krediyi vermek için istediği koşullar ise aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

Bankanın ilk olarak baktığı koşul aylık gelirinizin yeterli olup olmadığıdır. Diğer bankalara olan borçlarınız aylık gelirinizle orantılı ise ve kredinizi ödeyebileceğiniz düzenli bir geliriniz varsa, 5 dakikada kredi almanız çok kolay olacaktır.

Denizbank tarafından önem verilen bir başka koşul ise müşterilerinin kredi notudur. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi kredi notu düşük olan kişiler bu bankadan kredi alabilir ancak en alt kredi notu seviyesi 1000 olmalıdır. 1000 puanın altında kredi notu olan kişiler bu bankadan 5 dakikada kredi alamazlar ancak ipotekli olarak ya da kefil yoluyla kredi alma ihtimalleri bulunur.

Denizbank cevabı 5 dakikada gelen kredi örnek hesaplama tablosu;

Denizbank, cebimde kredi kampanyası ile 5 dakikada kredi almanızı sağlamaktadır. Bu kredi kampanyasının faiz oranları ve örnek hesaplamaları hakkında aşağıdaki şekilde bilgi verebiliriz;

 • Bu krediyi 10 bin lira tutarında ve 24 ay vadede çekmek isterseniz kredinizin aylık faiz oranı %1,84 olur. Bu krediye aylık olarak 957,72 lira ödersiniz. Bu krediden 50 lira dosya masrafı alınır.
 • 10 bin lira olan krediyi 24 ay vadede almak isterseniz kredinizin aylık faiz oranı %1,89 olacaktır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 544,90 liradır. Kredinizden yine 50 lira dosya masrafı alınır.
 • 10 bin lira olan kredinizi 36 ay vadede almak isterseniz kredi faiz oranı yine %1,89’dan hesaplanacaktır. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksi tutarı 409,41 lira olur.
 • 10 bin lira kredinizi 48 ay vadede almak isterseniz de kredinizin faiz oranı %1,89 olur. Bu krediye ödeyeceğiniz aylık taksi tutarı 34,05 lira olur.
 • 10 bin lira kredinizi 60 ay vadede almak isterseniz, yine faiz oranı %1,89 olarak hesaplanır. Bu krediye aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı da 306,65 lira olur.

Denizbank ihtiyaç kredisi için hangi belgeler istenir?

Denizbank cevabı 5 dakikada gelen kredisi ile online kanallardan başvuru yapma ve onaylanan kredileri anında kullanma imkânı sunmaktadır. Yukarıda detaylı olarak anlattığımız yöntemler ile kredi başvurunuzu hemen yapabilir ve onaylanan krediyi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz. Ancak banka müşterisi değilseniz ve siz de bu krediden faydalanmak istiyorsanız, banka şubelerinden başvuru yapmanız gerekir. Başvurunuz sırasında ise aşağıdaki belgeleri temin etmeniz istenir;

 • Başvuru sırasında yanınızda kimlik belgeniz olmadır. Ehliyet ya da pasaport belgeleri de geçerli sayılır.
 • Sistemde kayıtlı olan adres bilgileriniz güncel değilse ikametgâh belgenizi ya da oturduğunuz adres adına kesilmiş olan bir adet faturanızı yanınızda bulundurmanız gerekir. Bu fatura son iki aya ait olmalıdır.
 • Maaşlı olarak çalışıyorsanız, aldığınız geliri kanıtlayacak olan maaş bordrosu ya da maaş yazısı belgelerinizi teslim etmeniz gerekir.
 • Sigorta primlerinizin ödendiğine dair hizmet dökümü belgenizi iletmeniz gerekir.
 • Kredi için kefil isteniyorsa, kefil için de yukarıdaki belgelerin tamamlanması gerekir.
 • Esnaflık gelirleriniz varsa, firmanıza ait olan tüm belgeleri bankaya iletmeniz istenir.
 • Şirket gelirleriniz varsa, şirketinize ait olan belgeleri iletmeniz gerekir.
 • Esnaflık ve şirket geliri olanların gelir bilançolarını da bankaya teslim etmeleri istenir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir