Finansbank KrediGO ile Anında Kredi Başvurusu

Finansbank KrediGO ile Anında Kredi Başvurusu

Artık siz de tek tıkla kredi başvurunuzu zahmetsiz bir şekilde gerçekştirebileceksiniz. KrediGO uygulaması ile tüm kredi başvuru işlemlerinizi kolaylıkla, oturduğunuz yerden birkaç adıma tıklayarak hemen sonlandırabilir ve ihtiyaç kredinize derhal kavuşabilirsiniz. Artık siz de fotoğraf çeker gibi kredi başvurusu yapabileceksiniz çünkü KrediGo ile kredi çekmek adeta bir fotoğraf karesi almak kadar hızlı ve kolay!

Artık siz de mobil uygulama olan KrediGo sayesinde zahmetsizce, oturduğunuz yerden ve hangi bankadan müşteri olursanız olun kredi çekebileceksiniz. Finansbank KrediGO ile anında kredi başvurusu yapmak için tek yapmanız gereken uygulamayı cep telefonunuza indirmek ve hemen kredi başvurusu yapmak! İşte bu kadar kolay! Kısa bir süre içerisinde kredinizin onaylanıp onaylanmadığını uygulamadan görebilirsiniz. Eğer Finansbank müşterisiyseniz, banka hesabınızı kullanarak, direk olarak adınıza onaylanan bu krediyi hesabınıza hızlı bir biçimde aktarabilirsiniz.

KrediGO ile ne yapabilirsiniz? Finansbank KrediGO ile anında kredi başvurusu

İşte KrediGO ile yapabilecekleriniz:

1-Kredi notunuzu KrediGO ekranından kolaylıkla öğrenip takip edebilirsiniz.
2-Tek tık özelliği sayesinde tüm kredilere hızlıca başvurabilirsiniz.
3-Onay aldığınız anda çıkan kredi tutarını direk olarak bankanıza aktarabilirsiniz.
4-Kredi başvuru, kredi başvuru takibi ve diğer kredi işlemlerini yapabilirsiniz.
5-Kredi hesaplama fonksiyonu sayesinde tüm kredi işlemlerinizi hesaplayabilirsiniz.
6-KrediGO danışmanları sayesinde direk olarak sistem ve uygulama üzerinden online destek alabilirsiniz.

KrediGO nasıl indirilir, nasıl yüklenir? Finansbank KrediGO ile anında kredi başvurusu

Uygulamayı indirmek için tek yapmanız gereken Android mobil cihazlarınızda Play Store veya Google Play uygulamalarından KrediGO uygulamasını indirmek! Ya da Apple cihazları kullanıyorsanız App Store’dan KrediGO’yu indirebilirsiniz!

KrediGO başvuru koşulları nelerdir? Finansbank KrediGO ile anında kredi başvurusu

Eğer siz de KrediGO ile hemen kredi çekmek istiyorsanız işte bilmeniz gereken bazı diğer detaylar:

* Eğer Finansbank müşterisiyseniz, KrediGO ile krediniz onaylandığı anda direk olarak çıkan kredinizi Finansbank hesabınıza anlık olarak aktarabilir hemen paranızı hesabınızdan çekebilirsiniz. Eğer Finansbank müşterisi değilseniz tek yapmanız gereken ise şubemizi ziyaret ederek kredinizi almaktır.

* Kredi skorunuza göre KrediGO dan alacağınız kredinin faiz oranları değişebilir.

* KrediGO’nu faiz oranları kişiye özel olarak düzenlenmektedir. KrediGO hesaplama aracı uygulamasını kullanarak, aylık taksitlerinizi, toplam geri ödeme tutarını, faiz oranları gibi konuları sistemden detaylı öğrenebilirsiniz.

KrediGO Faiz Oranları Hesaplama Tablosu-Finansbank KrediGO ile anında kredi başvurusu

KrediGO’daki faiz oranları kişiye özel olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Faiz oranları yüze 1.24 ten başlar ve kredi puanınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Kredi faiz oranları bu sistemde yüzde 1.24 ile 1.64 arasında çeşitli miktarlarda olabilir.

KrediGO uygulamasına girerek Kredi Doktorum özelliği sayesinde artık siz de kredi ile ilgili sorularınızı sorup cevap alabilirsiniz. Profesyonel yardım gerekiyorsa uygulama içerisindeki KrediGO danışmanından destek alıp sorularınızı sorabilir, kredi işleminizi kolaylıkla sonuca götürebilirsiniz.

Aşağıda KrediGO uygulaması için 10 bin TL tutarında örnek bir kredi faizi hesaplama tablosu görebilirsiniz:

Vade       Faiz Oranı     Taksit Tutarı    Geri Ödeme Tutarı
36 ay                     2,14          429 tl                15,496 tl
12 ay                     2,15          980 tl                11,755 tl
24 ay                     2,15           564 tl                 13,538 tl

Evet değerli okurlarımız. Bugün sizlere Finansbank KrediGO ile anında kredi başvurusu nasıl yapılır bunları göstermeye çalıştık. Artık siz de hiçbir extra çabaya ihtiyaç duymadan kredi başvurularınızı gerçekleştirebilir ve hemen kredinizi çekebilirsiniz. KrediGO uygulaması ücretsiz olarak tüm mobil marketlerden indirilebilir ve ücretsiz olarak hizmet alınabilir. Finansbank’ta hesabınız olması takdirde ise uygulama aracılığıyla aldığınız krediyi hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Finansbank Kredigo ile Anında Kredi Başvurusu Hangi Kredi için Yapılır?

Finansbank Kredigo, hangi bankanın müşterisi olursanız olun anında kredi başvurusu yapma imkânı sunar. Ayrıca kredinizi hemen alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredigo uygulaması ile başvurabileceğiniz Finansbank kredisinin özelliklerini ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

İhtiyaç kredinizi her türlü nakit ihtiyacınız için 7/24 başvuru yaparak kullanabilirsiniz.
Bu krediyi 1.000 liradan 65.000 liraya kadar kullanma imkânınız vardır.

Kredinizi 3 aydan başlayan 6 aya kadar uzanan vadeler ile alabilirsiniz. Aynı zamanda kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da almanız mümkündür. Kredinizden, kredi tutarının binde beşi tutarında ve bir defaya mahsus olarak tahsis ücreti alınacaktır. Ayrıca hayat sigortası masrafı da alınır.

Finansbank ile yeni tanışan ve kredi notu yüksek olan kişiler için hoş geldin faiz oranı %0,99’dan başlar. Kredi notu düşük olan müşteriler için de faiz oranı yükselir. Kredi faiz oranı, banka tarafından kişiye özel olarak belirlenmektedir. En yüksek uygulanan kredi faiz oranı %1,54 olarak belirlenmiştir.

KrediGo uygulaması ile banka müşterisi olmayan kişilerde hemen başvuru yapabilirler ve kredilerini online olarak alabilirler.Finansbank Kredigo ile anında kredi başvurusu hangi kredi için yapılır?

Finansbank Kredigo, hangi bankanın müşterisi olursanız olun anında kredi başvurusu yapma imkânı sunar. Ayrıca kredinizi hemen alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredigo uygulaması ile başvurabileceğiniz Finansbank kredisinin özelliklerini ise aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

• İhtiyaç kredinizi her türlü nakit ihtiyacınız için 7/24 başvuru yaparak kullanabilirsiniz.
• Bu krediyi 1.000 liradan 65.000 liraya kadar kullanma imkânınız vardır.
• Kredinizi 3 aydan başlayan 6 aya kadar uzanan vadeler ile alabilirsiniz. Aynı zamanda kredinizi 3 ay ertelemeli olarak da almanız mümkündür.
• Kredinizden, kredi tutarının binde beşi tutarında ve bir defaya mahsus olarak tahsis ücreti alınacaktır. Ayrıca hayat sigortası masrafı da alınır.
• Finansbank ile yeni tanışan ve kredi notu yüksek olan kişiler için hoş geldin faiz oranı %0,99’dan başlar. Kredi notu düşük olan müşteriler için de faiz oranı yükselir. Kredi faiz oranı, banka tarafından kişiye özel olarak belirlenmektedir.
• En yüksek uygulanan kredi faiz oranı %1,54 olarak belirlenmiştir.
• KrediGo uygulaması ile banka müşterisi olmayan kişilerde hemen başvuru yapabilirler ve kredilerini online olarak alabilirler.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir