Ana sayfa KREDİ NOTU Findeks Kredi Notu Sorgulama

Findeks Kredi Notu Sorgulama

6563
2

Ülkemizde faaliyet gösteren bankaların aralarında yaptığı anlaşma ve işbirliği doğrultusunda kurulan Kredi Kayıt Bürosu tarafından desteklenen Findeks sayesinde müşteriler almak istedikleri kredi ile ilgili notu oldukça güvenilir bir şekilde ve kısa süre içerisinde sorgulama imkanı elde etmektedir. Finansal alanda bireysel müşteriler haricinde reel sektör kuruluşlarına da hizmet sunan Findeks Kredi Notu Sorgulama ile birlikte finansal durumun objektif bir şekilde gözlenebilmesi ve sektör kuruluşlarının kurumsal itibarını kontrol altında tutabilmesi mümkün hale gelmektedir. Findesk tarafından başvuru sahiplerine verilen diğer hizmetler arasında kredi borçlarının durumu ve alınabilecek kredi limitleri gibi seçenekler de mevcuttur. Tüm dünyada ortak gösterge olarak kabul gören finansal derecelendirme unsularını  göz önüne alarak faaliyet gösteren Findeks Kredi Notu Sorgulama hizmeti ülkemizde faaliyet içerisinde yer alan finans kurumlarının hazırladığı raporlar doğrultusunda başvuru sahipleri için en doğru sonuçlara ulaşabilmeyi mümkün hale getirmektedir. Sektördeki gelişmelerin ve yeniliklerin güncel olarak takip edilebilmesi ve müşteriler için en uygun sonuçların meydana getirilmesini sağlama adına dünya üzerinde faaliyetler gösteren benzer kuruluşlar ile yakın işbirliği söz konusu olmaktadır.

Findeks Kredi Notu Sorgulama Hizmeti İle İlgili Olarak Dikkate Alınması Gereken Hususlar

Yapılan yatırımlar sayesinde oldukça güvenli bir altyapısı bulunan Findeks Kredi Notu Sorgulama hizmetinden yararlanmak isteyen müşteriler, sadece kendileri tarafından teyit edilmesi mümkün olan bilgiler ile birlikte sisteme giriş yapabilmekte ve kendileri hakkında en güncel finansal durumlara uygun bir şekilde ulaşabilmektedir. Banka sistemleri içerisinde kaydı bulunan cep telefonları tarafından sağlanan çift bileşenli doğrulama hizmeti ile birlikte sistem hizmetinden faydalanan kullanıcılar, Findeks tarafından sunulan ISO ve Cobit standartlarına uygun bir şekilde işlem yapabilmektedir. Müşterilerin bilgileri Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu ile Kredi Kayıt Barosu tarafından oluşturulan ortak bir platform içerisinde güvenli koşullar içerisinde saklanmaktadır. Online web sitesi haricinde mobil olarak da ulaşabilmenin mümkün olduğu Findeks hizmetine ücretsiz bir şekilde ve kısa süre içerisinde üye olabilme imkanı söz konusudur.

Findeks Kredi Notu Sorgulama Hususunda Müşterilere Sunulan Hizmet Seçenekleri  

Findeks üzerinden finansal durumunu öğrenmek isteyen bireysel ve ticari müşteriler için Findeks Kredi Notu Sorgulama noktasında birbirinden farklı paket seçenekleri mevcuttur. Bireysel başvuru sahipleri için klasik, gold takipçi, gold danışmanlık ve Premium gibi alternatifler bulunmakta olup bu paketler içerisinde 12 ay boyunca geçerli olmak üzere notlu risk raporlarının düzenlenmesi, başvuru sahibinin durumunun izlenmesi ve uyarı hizmetinin verilmesi yer almaktadır. Bahsedilen hizmetler haricinde Premium paketteki 3 sefer gerçekleştirilen not danışmanım ve 12 aylık takipçi hizmeti ise ayrıcalıklı hizmetler olarak karşımıza çıkmaktadır. Ticari başvuru yapan kullanıcılar için risk raporu, çek raporu ve teminat mektubu durumunun sorgulanması gibi hizmetler farklı seçenekler ile yer almaktadır.

2 YORUMLAR

  1. Kara listeye girdim 2500 TL gelire sahibim üzerime kayıtlı herhangi bir taşınmaz veya taşıt yok 10000 TL ye ihtiyacım var borclarımı kapatmak için nasıl kredi kullanabilirim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here