Ana sayfa KREDİ KARTI Garanti Bonus Başvurması En Kolay Kredi Kartı

Garanti Bonus Başvurması En Kolay Kredi Kartı

1379
0

Garanti Bonus; uzun yıllardan bu yana hizmet veren, Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarının başında gelmektedir. Bonus kart; her ay birçok avantajı müşterilerine sunmaktadır. Garanti Bonus; dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir karttır. Bu kart sayesinde yapılacak alışverişlerden bonus kazanma şansına sahip olmak mümkündür. Yapılan harcamalar karşılığında bonus kazanmak, sonrasında bu bonusları farklı harcamalar için kullanmak oldukça yaygındır. Bilhassa taksitli veya tek çekim alışverişlerde bonuslar çok fazla işe yaramaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarının başında gelen bonus karta sahip olmak için herhangi bir belgeye ve imzaya gerek yoktur. Online olarak bu karta başvurmak mümkündür.

Garanti Bonus Kredi Kartı Türleri

Türkiye’deki bedavası en bol olan kredi kartlarının başında Garanti Bonus gelmektedir. Garanti Bonus’ta her ay 300’den fazla kampanya bulunmaktadır. Garanti Bonus’un kendi içerisinde de en çok tercih edilen çeşitleri bulunmaktadır. Garanti Bonus, Garanti Bonus Gold, Garanti Bonus American Express, Garanti Bonus Platinum, Garanti Bonus Flexi, Garanti Bonus Genç, Garanti Bonus Sanal, Garanti Bonus Ek Kart, Garanti Bonus Business ve Garanti Bonus Easy; Bonus kredi kartlarının çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu kredi kartlarının her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. İsteyenler öğrencilik dönemleri için, isteyenler firmalar için isteyenler ise günlük kullanım için olmak üzere uygun kredi kartlarına sahip olma fırsatına erişirler.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus kredi kartlarına başvurmak saniyeler süren bir işlemdir. Başvuru esnasında herhangi bir belge göndermeye, imza atmaya veya şubeye gitmeye kesinlikle gerek yoktur. Bonus’un internet sayfasına gitmek yeterli olmaktadır. Burada, başvuru formunu doldurmak ve gönder linkine tıklamak yeterli olacaktır. Başvurunun olumlu olarak değerlendirilmesinin ardından kısa zamanda Garanti Bonus yetkilileri, başvuru sahibiyle iletişime geçmektedir. Garanti Bonus’un internet sayfasında 7/24 online olan bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Online başvuru esnasında yalnızca kimlik numarasının ve telefon numarasının istendiği forma dakikalar içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Garanti Bonus kredi kartını almak için şubeye gitmeye gerek yoktur. İstenilen adrese kredi kartının teslim edilmesi mümkün olmaktadır.

Garanti Bonus Kredi Kartının Avantajları

Türkiye’nin son sekiz yılında en çok sevilen kredi kartı olma özelliğine sahiptir. 15 milyondan fazla bonus müşterisi bulunmaktadır. Her ay, 300’den fazla bonus kampanyası düzenlenmektedir. Bonus kredi kartı sayesinde yılda 400 TL bonus kazanma şansı vardır. Ayrıca, bu kartın ücretsiz taksitlik nakit avans seçeneği, birçok kolaylığı beraberinde getirmektedir. Garanti Bonus’ta kazanılan her bonus, 1 TL değerindedir. Bonusla taksitli alışverişin keyfini yaşama fırsatı bulunmaktadır. Yapılan alışverişlerden kazanılan bonuslar sayesinde Bonus Program Ortakları’ndan bedava alışveriş yapma fırsatı elde edilmektedir. Bonusların Trink özellikli olması, şifre kullanılmadan tek dokunuşla işlem yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Garanti Bonus’un Sunduğu Ayrıcalıklar

Bonus; Türkiye’nin ilk çok markalı ve çipli kredi kartı olarak bilinmektedir. Bonus sayesinde harcadıkça kazanma ve kazandıkça daha çok harcama şansı insanları beklemektedir. Buna ek olarak, Bonus’un sunduğu farklı avantajlar bulunmaktadır. Garanti Bonus sayesinde acil durum yardım hizmeti almak mümkündür. Yurt dışındayken kartı kaybolanlar, hangi ülkede olursa olsunlar, acil yardım hizmeti alabilirler. Garanti Asistan özelliği sayesinde Türkiye’nin herhangi bir yerinde aracı arızalananların araçlar tamirhaneye çekilir veya yedek parça ulaşımı sağlanır. Garanti Seyahat Hattı’nı kullanarak uçak bileti almak mümkün olur. Havalimanına ulaşmak için Garanti Shuttle hizmeti sunmaktadır. Bunun için Garanti Seyahat Hattı’ndan rezervasyon yaptırmak gereklidir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here