Garanti Bonus Başvurması En Kolay Kredi Kartı

Garanti Bonus Başvurması En Kolay Kredi Kartı

Garanti Bonus; uzun yıllardan bu yana hizmet veren, Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarının başında gelmektedir. Bonus kart; her ay birçok avantajı müşterilerine sunmaktadır. Garanti Bonus; dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanılabilecek bir karttır. Bu kart sayesinde yapılacak alışverişlerden bonus kazanma şansına sahip olmak mümkündür. Yapılan harcamalar karşılığında bonus kazanmak, sonrasında bu bonusları farklı harcamalar için kullanmak oldukça yaygındır. Bilhassa taksitli veya tek çekim alışverişlerde bonuslar çok fazla işe yaramaktadır. Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarının başında gelen bonus karta sahip olmak için herhangi bir belgeye ve imzaya gerek yoktur. Online olarak bu karta başvurmak mümkündür.

Garanti Bonus Kredi Kartı Türleri

Türkiye’deki bedavası en bol olan kredi kartlarının başında Garanti Bonus gelmektedir. Garanti Bonus’ta her ay 300’den fazla kampanya bulunmaktadır. Garanti Bonus’un kendi içerisinde de en çok tercih edilen çeşitleri bulunmaktadır. Garanti Bonus, Garanti Bonus Gold, Garanti Bonus American Express, Garanti Bonus Platinum, Garanti Bonus Flexi, Garanti Bonus Genç, Garanti Bonus Sanal, Garanti Bonus Ek Kart, Garanti Bonus Business ve Garanti Bonus Easy; Bonus kredi kartlarının çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu kredi kartlarının her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. İsteyenler öğrencilik dönemleri için, isteyenler firmalar için isteyenler ise günlük kullanım için olmak üzere uygun kredi kartlarına sahip olma fırsatına erişirler.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bonus kredi kartlarına başvurmak saniyeler süren bir işlemdir. Başvuru esnasında herhangi bir belge göndermeye, imza atmaya veya şubeye gitmeye kesinlikle gerek yoktur. Bonus’un internet sayfasına gitmek yeterli olmaktadır. Burada, başvuru formunu doldurmak ve gönder linkine tıklamak yeterli olacaktır. Başvurunun olumlu olarak değerlendirilmesinin ardından kısa zamanda Garanti Bonus yetkilileri, başvuru sahibiyle iletişime geçmektedir. Garanti Bonus’un internet sayfasında 7/24 online olan bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Online başvuru esnasında yalnızca kimlik numarasının ve telefon numarasının istendiği forma dakikalar içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Garanti Bonus kredi kartını almak için şubeye gitmeye gerek yoktur. İstenilen adrese kredi kartının teslim edilmesi mümkün olmaktadır.

Garanti Bonus Kredi Kartının Avantajları

Türkiye’nin son sekiz yılında en çok sevilen kredi kartı olma özelliğine sahiptir. 15 milyondan fazla bonus müşterisi bulunmaktadır. Her ay, 300’den fazla bonus kampanyası düzenlenmektedir. Bonus kredi kartı sayesinde yılda 400 TL bonus kazanma şansı vardır. Ayrıca, bu kartın ücretsiz taksitlik nakit avans seçeneği, birçok kolaylığı beraberinde getirmektedir. Garanti Bonus’ta kazanılan her bonus, 1 TL değerindedir. Bonusla taksitli alışverişin keyfini yaşama fırsatı bulunmaktadır. Yapılan alışverişlerden kazanılan bonuslar sayesinde Bonus Program Ortakları’ndan bedava alışveriş yapma fırsatı elde edilmektedir. Bonusların Trink özellikli olması, şifre kullanılmadan tek dokunuşla işlem yapılmasını mümkün kılmaktadır.

Garanti Bonus’un Sunduğu Ayrıcalıklar

Bonus; Türkiye’nin ilk çok markalı ve çipli kredi kartı olarak bilinmektedir. Bonus sayesinde harcadıkça kazanma ve kazandıkça daha çok harcama şansı insanları beklemektedir. Buna ek olarak, Bonus’un sunduğu farklı avantajlar bulunmaktadır. Garanti Bonus sayesinde acil durum yardım hizmeti almak mümkündür. Yurt dışındayken kartı kaybolanlar, hangi ülkede olursa olsunlar, acil yardım hizmeti alabilirler. Garanti Asistan özelliği sayesinde Türkiye’nin herhangi bir yerinde aracı arızalananların araçlar tamirhaneye çekilir veya yedek parça ulaşımı sağlanır. Garanti Seyahat Hattı’nı kullanarak uçak bileti almak mümkün olur. Havalimanına ulaşmak için Garanti Shuttle hizmeti sunmaktadır. Bunun için Garanti Seyahat Hattı’ndan rezervasyon yaptırmak gereklidir.

Garanti Bonus kredi kartı başvurusu, web sitesinden nasıl yapılır?

Web sitesinden bu kartın başvurusu yapabilmek için bank müşterisi olmanız gerekmez. Garanti bankası müşterisi olun ya da olmayın, Bonus karta sahip olmak için 7/24 başvurunuzu bu form aracılığı ile yapabilirsiniz. Sizlere bu başvuruyu nasıl yapacağınızı adım adım açıklayalım;

  • Başvuru formu aracılığı ile kart başvurusu yapmak için öncelikle https://www.bonus.com.tr/kredi-karti-basvurusu adresini tıklamalısınız.
  • Karşınıza açılan formda yer alan ilgili bölümleri eksiksiz olarak doldurmalısınız.
  • Sizden başvuru için kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız istenir. Bu bilgileri doldurduktan sonra kişisel verilerle ilgili kutucuğu işaretleyin ve “onayını al, limitini öğren” kısmına tıklayın.
  • Başvurunuz, bu bilgiler ışığında değerlendirilir. Eğer kredi notunuz yeterliyse ve aylık sabit geliriniz varsa, başvurunuz onaylanır.
  • Başvuru onayınız saniyeler içinde cep telefonunuza bildirilir.
  • Ardından Garanti Bankası müşteri temsilcileri tarafından aranırsınız.
  • Gerekli adres bilgileri ve kişisel bilgileriniz alındıktan sonra kartınız adresinize teslim edilir.

Görüldüğü gibi web sitesindeki başvur formunu kullanarak saniyeler içinde başvuru yapabilirsiniz. Üstelik banka müşterisi olmasanız bile kartınızı oturduğunuz yerden alabilirsiniz.

Garanti Bonus Gold ile ekstra puan kazanmanın keyfini yaşayın;

Garanti Bonus kart ailesinden en çok kullanılan kartlardan biri de Bonus Gold’dur. Bu kredi kartı ile bol bol Bonus puan kazanabilir ve kazandığınız puanları bedava alışveriş yapmak için harcayabilirsiniz. Üstelik Türkiye’nin her yerindeki binlerce üye iş yerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Bonus Gold kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerden bir ay içinde en fazla 20 TL, bir yıl içinde ise en fazla 100 TL ekstra Bonus kazanabilirsiniz. Bu kredi kartını kullanarak elde edeceğiniz diğer avantajlar da şunlardır;

• Bonus Gold kredi kartınızdan aylık yaptığınız harcama tutarı 2.000 lirayı aştığında, her alışverişiniz için %25 daha fazla Bonus kazanmaya başlarsınız.
• Bonus Gold kredi kartınızın temassız işlem özelliğinden faydalanarak, 250 liranın altındaki tüm alışverişlerinizi hızlı ve pratik şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Şifre ve imzaya gerek kalmadan, kartınız yalnızca POS cihazına yaklaştırarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.
• Kartınızda bulunan ücretsiz nakit avans desteği ile acil nakit ihtiyaçlarınızı, sabit faiz ve uygun ödeme koşulları ile hemen karışlayabilirsiniz. Üstelik nakit avans için hiçbir ek ücret ödemezsiniz.
Bonus Gold kredi kartınızla yapmış olduğunuz peşin alışverişlerinizi sonradan taksitlendirebilirsiniz. İşlem taksitlendir özelliğini kullanarak peşin alışverişlerinizi 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir