Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Sahip Olun!

Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Sahip Olun!

Kredi kartı konusunda günümüzün en çok tercih edilen seçeneklerinden biride Garanti Bonus kredi kartı olmaktadır. Bol taksit özelliği alışveriş başına puan kazandırması ile oldukça cazip bir yerde bulunan kredi kartı sayesinde her alışverişi daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Üstelik başvuru sürecide son derece kısa sürmekte olup, başvuruya dair sonucu saniyeler içinde öğrenmiş olacaksınız.

Garanti Bonus Kredi Kartı Avantajları

Her alışveriş başına puan kazanmanıza neden olacak bu kredi kartı, kazanmış olduğunuz bonuslarla da bedava alışveriş yapmanıza neden olacak. Her 1 bonus bu sisteme göre 1 TL olarak ücretlendirilmiş olur. Bu şekilde oldukça kısa bir süre içinde bonusları katlama fırsatı elde edebilirsiniz. Öte yandan bol taksit özelliği sunan bu kredi kartı ile birlikte ödemelerinizi peşin yaptıktan sonra dilediğiniz an taksit imkanı elde edebilirsiniz. Eğer bütçenizin rahat olmadığı bir dönem yaşıyorsanız ekstre atlat özelliğini tercih ederek ödemeleri bir sonraki aya erteleyebilmeyi tercih edebilirsiniz. 

Garanti Bonus kredi kartı özellikleri sadece bununla sınırlı kalmayıp, acil nakit ihtiyaçlarınıza da çözüm bulabileceğiniz bir yapıya sahiptir. İstediğiniz her an nakit avans özelliğini tercih ederek acil şekilde ihtiyaçlarınızı çözebilirsiniz. Almış olduğunuz nakit avansı ise düşük faiz ve bol taksitler aracılığıyla geri ödeyebilme imkanı doğmuş olacaktır. Ayrıca hesabınızda para olmasa bile, kredi kartınızı kullanarak eft ve havale işlemlerini yapabilir ve bu alanda herhangi bir zorluk çekmeden ödeme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bonus kredi kartı, çeşitli finansal çözümleri ile kullanıcılarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Bu çözümler tüm Bonus kredi kartı çeşitleri için geçerlidir. Bu çözümlerden bir tanesi, taksitli paradır. Taksitli para, ücretsiz taksitli nakit avans özelliğinden farklıdır. Acil paraya ihtiyacınız olduğu durumlarda, kredi kartınızın limitini %87’sine kadar bu özellikten faydalanabilirsiniz. Taksitli parayı aylık %2 faiz oranı ile ve 5-12 taksit arasında çekme imkânınız bulunmaktadır. Taksitli paradan yararlanabilmeniz için kredi kartınızın en az 2 aydır aktif olması gerekir. Bu özellikten 400 liradan 20.000 liraya kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için faydalanabilirsiniz.

Garanti Bonus kredi kartlarının başka bir avantajı ise ek taksit özelliğidir. Bu özellik, taksitli olarak yapılan bir alışverişin henüz ekstrelenmeden, müşteri tarafından yeniden taksitlendirilmesi anlamına gelmektedir. Bu kampanya dahilinde, Garanti Pos cihazı olan üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde, hemen alışveriş anında ek taksit alabilirsiniz. Kredi kartınız asıl kart ya da ek kart olsa bile yapmış olduğunuz taksitli alışveriş için sonradan ek taksit eklemek isterseniz, bunu da gerçekleştirebilirsiniz. Bu kampanya kapsamında taksitli alışverişiniz için +1’den +10’a kadar taksitlendirme yapmanız mümkündür. Bu taksitlendirmeyi 100 lira ve üzerinde olan tutardaki alışverişleriniz için yapabilirsiniz. Ek taksit üzerinden ekstra ücret alınmaz ve yalnızca TL harcamaları için yapılmaktadır. Ek taksit özelliği, hesap kesiminden sonra kullanılamaz. Bu özellikten nakit para çekimleri ve para transferleri gibi harcamalar için faydalanılamaz.

Garanti Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti bonus kredi kartı başvurusu bu kredi kartını tercih etmek isteyenlerin merak ettiği konulardan biridir. Kısa bir süre içinde başvuru yapmaya olanak sağlayan bu sistem sayesinde tahminlerinizden daha kısa bir süre içinde kredi kartı sahibi olmuş olacaksınız. 

Bunun için yapılması gereken şey ise Garanti Bankası Web Sitesi ni ziyaret etmektir. Daha sonrasında başvuru bölümüne geçiş yaparak kredi kartı başvuru formunu eksiksiz olarak doldurmaya bakmalısınız. Başvuru formunda istenen bilgiler arasında ise telefon numarası, t.c kimlik numarası yer almaktadır. Bu detayları doldurduktan sonra hemen başvur butonuna tıklayarak Garanti Bonus kredi kartı için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşarak gerekli bilgileri size verecektir. Şubeye gitmenin önüne geçilirken, vermiş olduğunuz adrese yeni kredi kartınız teslim edilir. Bu şekilde belgesiz bir şekilde kredi kartına ulaşabilir ve bu alanda herhangi bir zaman kaybı yaşamadan kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Özellikle banka kredi kartı başvurusu sırasında müşteri adayının bazı özelliklere sahip olmasını istemektedir. Yüksek bir kredi notu ve düzenli bir gelir banka tarafından aranan özelliklerden bazılarıdır. Bankalarla olan geçmişi göstermesi açısından son derece kıymetli bir yapıya sahip olan kredi notu yüksek olursa, kredi veya kredi kartı uygulamalarından daha basit bir şekilde yararlanabilirsiniz. İyi ve çok iyi seviyesinde bulunan kredi notları için bankalar tarafından kredi kartı başvurusuna olumlu bir cevap verilmektedir. Orta ve düşük seviyesinde kredi notu bulunan kişiler ise diğerlerine nazaran daha düşük ihtimalli olarak kredi kartı alabilirler. Ayrıca Garanti bonus kredi kartı başvurusu sırasında müşterileri adayından gelir bilgileri de istenir. Bu sayede kişinin kredi kartı alıp alamayacağı da kesinleşmiş bir hale gelir. Özellikle bir yıllık dönem boyunca düzenli bir gelire sahip olan kişilerin bankadan kredi kartı alabileceği bilinmektedir. Düzenli bir gelir sunamayan kişilerin ise kredi kartı alma ihtimalinin diğerlerine nazaran biraz daha düşük olduğunu belirtmek gerekiyor.

Garanti Bonus kredi kartına kolayca başvuru yapabilmek için internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulamalarını da tercih edebilirsiniz. 30 saniyede başvuru yapabileceğiniz bu uygulamaları kullanabilmek için bankanın müşterisi olmanız gerekir. Garanti Bankası ile çalışıyorsanız ancak henüz Bonus kredi kartına sahip değilseniz, internet bankacılığını ya da mobil bankacılığı kullanarak, saniyeler içinde kredi kartınızı alabilirsiniz.

Bankanın internet bankacılığını kullanabilmek için internet sitesinde yer alan online giriş kısmını kullanmanız gerekir. Banka tarafından size verilen müşteri numarası ve internet şifresi ile hemen giriş yapabilir ve kredi kartı uygulamasından başvurular kısmına gelerek, saniyeler içinde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bilgileriniz zaten bankada mevcut olduğu için, kayıtlı olan bilgilerinizi kullanarak, hemen başvurunuzu yapabiliriniz. Başvurunuz kısa sürede incelemeye alınır ve sonuç aynı gün içinde bildirilir.

Garanti Bonus kredi kartı başvurusu için mobil bankacılık uygulamasını da kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için Garanti Cep Şube uygulamasını cep telefonunuza indirmiş olmanız gerekir. Uygulamaya, banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak giriş yaptıktan sonra, “kredi kartı” bölümünden hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvurunuz hemen değerlendirilecek ve sonucu saniyeler içinde bildirilecektir. Onaylanan kredi kartınız, kayıtlı olan adresinize en kısa sürede postalanır.

Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Başvuru Nasıl Yapılır? 

Garanti Bonus; Türkiye’nin yaklaşık sekiz yıldır en çok tercih edilen kredi kartı olarak bilinmektedir. Bonus markasını tüm Türkiye ile tanıştıran Garanti BBVA; acil nakit ihtiyacının karşılanması ve taksitli nakit avans seçeneğinin sunulmasından dolayı milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Buna ek olarak, Garanti Bonus kredi kartı sayesinde harcarken kazanmak, kazandıkça harcamak söz konusudur. Bir başka deyişle, toplanılan bonuslar sayesinde Garanti Bonus üyesi işyerlerinden bedava alışveriş yapma imkanı doğmaktadır. Garanti Bonus kredi kartına başvurmak oldukça basittir. Garanti Bonus kredi kartı 30 saniyede başvuru imkanı tanıması sayesinde göz doldurmaktadır. Garanti Bonus kredi kartı 30 saniyede başvuru işlemleri, Garanti BBVA’nın resmi sitesinden yapılmaktadır. 

Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Başvuru Süreci 

Garanti Bonus kredi kartı 30 saniyede başvuru için Bonus.com.tr sayfasının Kredi Kartı Başvurusu adresine gitmek gerekir. Bu adreste, başvuru formu bulunmaktadır. Başvuru formunda tüketicinin telefon numarasını ve T.C kimlik numarasını doğru olarak girmesi ve ardından gönder butonuna tıklaması gerekmektedir. Başvuru sürecinin 30 saniye süreceği rahatlıkla iddia edilebilir. Garanti Bonus internet sayfasında 7/24 aktif olan bir müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Bu sayede, yapılan Garanti Bonus kredi kartı başvurusu, kısa zamanda değerlendirilmektedir. Başvurunun olumlu olarak değerlendirilmesinin ardından tüketicinin Garanti BBVA yetkilileri tarafından aranacağını bildirmek gerekir. Bu görüşme sırasında tüketici, kredi kartı limitini öğrenecektir. Kredi kartı limitinin tüketicinin kredi notuna ve gelirine göre belirlendiğini söylemek gerekir. Buna ek olarak, sürecinin tamamlanmasının ardından kredi kartı, tüketicinin adresine teslim edilecektir. Bir başka deyişle, zorunlu haller dışında, tüketicinin banka şubesine gitmesine gerek yoktur. 

Garanti Bonus Kredi Kartı 30 Saniyede Başvuru Fırsatları 

Fırsatın sunulmasının sayesinde birçok tüketici, Bonus kredi kartı sahibi olmanın şansını yakalamaktadır. Garanti Bonus kredi kartı kullanıcıları, her ay 300’den fazla kampanyadan yararlanma hakkı elde ederler. Buna ek olarak, yılda toplam 400 TL olmak üzere bonus kazanma fırsatı bulunmaktadır. Ücretsiz taksitli nakit avans seçeneği, Garanti Bonus’un göze çarpan bir diğer özelliğidir. Garanti Bonus kredi kartı sahipleri; kredi kartlarına otomatik fatura ödeme talimatı verebilirler. Akaryakıt, sağlık, beyaz eşya, giyim, e-ticaret, market, mobilya, otomotiv, turizm, inşaat ve daha birçok sektörde Garanti Bonus kredi kartının eşsiz fırsatları yer almaktadır.

Garanti Bonus kredi kartı neden tercih edilir?

Garanti Bonus kredi kartı sayesinde harcadıkça kazanma imkânınız bulunmaktadır. Hemen hemen her banka tarafından yaptığınız harcamalar için ekstra puan avantajı sunulur. Ancak Garanti Bankası bu harcamalarınız için daha fazla ekstra puan kazandırır. Bonus puan olarak adlandırılan bu puanlar ise Türkiye’nin hemen hemen her yerinde kullanılabilir. Kazanmış olduğunuz puanları istediniz yerde kullanabilmeniz çok önemlidir. Garanti, sizlere bu imkânı sunarak büyük artı sağlar. Bununla birlikte Garanti Bonus kredi kartınız ile yurt içinde ve yurt dışında alışveriş yapma avantajı elde edersiniz. Ayrıca bu kredi kartından alacağınız taksitli nakit avans ya da nakit avans için uygun faiz oranları sunulmaktadır. Bu kredi kartına sahip olmanın bir başka avantajı ise Garanti Bankası tarafından uygun faiz oranlı krediler sunulmasıdır. Saymış olduğumuz bu nedenler, Garanti Bonus kredi kartının ülke genelinde çok sayıda müşteri tarafından kullanılmasını sağlamıştır.

Garanti Bonus Faiz ve Ücretleri Nasıldır?

Türkiye’nin en çok kullanılan ve bedavası en bol olan kredi kartı Garanti Bonus için faiz ve ücretler her yıl güncellenir. Son güncellenen hali ile faiz ve ücretler ise aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

  • Bu kartınızdan yapacağınız alışverişlerinizde, geri ödeme durumunda uygulanacak olan faiz oranı %1,60’dır.
  • Kartınızdan alacağınız nakit avans için uygulanacak olan faiz oranı %1,60’dır.
  • Nakit avans için kartınızdan alınacak ücret tutarı %3,75 olarak hesaplanır. Alacağınız tutarın %3,75’i kadar ücret alınır. En az alınacak olan ücret tutarı ise 9 liradır.
  • Kredi kartı limit aşım faizi için %1,60 oranında faiz uygulanır.
  • Yıllık kredi kartı aidat ücreti 124 liradır.
  • Gecikme faizi için uygulanan faiz oranı %2’dir.
  • Kredi kartınız ile fatura ödemesi yaptığınızda, 80 liraya kar olan tahsilatlar için 2 lira komisyon ücreti alınır. 80 lirayı aşan faturalar için de %2,5 oranında komisyon alınacaktır. Ayrıca otomatik ödemelerden de faiz alınmaktadır. Bu faiz oranı %1,60’dır.

Bonus çeşitlerinden olan Bonus Genç ve Bonus Flexi için yıllık kredi katı aidatı alınmaz. Diğer tüm Bonus çeşitlerinden alınacak yıllık kart ücreti değişkenlik gösterebilir.

Garanti Bonus kredi kartına sahip olmak için gerekli olan şartlar nelerdir?

Her bankada olduğu gibi Garanti Bankasında da müşterilerine kredi ve kredi kartı vermek için bazı şartlar geçerlidir. Eğer aşağıda sayacağımız şartları taşımıyorsanız, bu bankadan kredi kartı alamazsınız.

  • Bankaların sizden isteyecekleri ilk şart kredi notudur. Garanti Bankası da kredi kartı vermeden önce kredi notunuzu sorgular. Başvuru için girdiğiniz kimlik numaranız ile sistemden otomatik olarak kredi notunuz sorgulanır. Eğer 1100 ve daha altında kredi notuna sahipseniz, bu bankadan kredi kartı alamazsınız.
  • Bankanın sizden istediği diğer bir şart da aylık gelirinizin olmasıdır. Eğer her ay sabit ve düzenli bir gelir elde etmiyorsanız, banka kredi kartı borcunuzu ödeyemeyeceğinizi düşünür ve kredi kartı vermek istemez. Maaşlı olarak çalışıyorsanız ya da belgeleyebileceğiz esnaflık gelirleriniz varsa, bu bankadan kredi kartı alabilirsiniz.
  • Garanti Bankası tarafından istenen bir diğer şart ise diğer bankalara olan borçlarınızın aylık gelirinizi aşmamasıdır. Aslında her banka, bu şata önem verir çünkü BDDK tarafından sizin adınıza belirenmiş olan bir borç limitiniz vardır. Bu borç limiti aylık gelirinizin en fazla 4 katıdır. Eğer bu limiti aşıyorsanız, kredi kartı alamazsınız.

Garanti Bonus Trink temassız kredi kartı;

Garanti Bonus trink temassız kredi kartınızı güvenle kulanın, alışverişlerinizi çok daha hızlı yapın. Bu kredi kartını kullanarak alıverişlerinizin yanı sıra bozuk para derdi olmadan, düşük tutarlı olan ödemelerinizi rahatlıkla ve kolay şekilde yapabilirsiniz.

Bonus trink kredi kartınızda bulunan öde geç özelliği sayesinde, temassız okuyucusu olan tüm noktalarda 250 lira ve altındaki tüm alışverişlerinizi 1 saniye gibi kısa sürede ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu özelliği kullanırken Bonus kartın tüm ayrıcalıklarından da faydalanabilirsiniz. Bonus trink temassız kredi kartı özellikleri şöyledir;

• Kullandığınız kredi kartını kimseye vermeden ve hiçbir cihaz ile temas etmeden kolayca kullanabilirsiniz.
• Kredi kartınızdan yapacağınız her bir işlem kendine özgü şifreleme yapılır ve tüm verileriniz korunur.
• Temassız ödemelerde çoklu güvenlik seviyeleri kullanılır ve tüm işlemlerinizi güvenle yapmanız sağlanır.
• Bonus Trink kredi kartınız ile yapmış olduğunuz alışveriş tutarı toplamda 1500 liraya ulaştığında şifrenizi girerek alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz.
• Kazmamış olduğunuz her 1 Bonus puan 1 TL değerindedir.
• Bonus Trink kartın yıllık kullanım ücreti 141,50 liradır. Bu kredi kartındaki alışveriş ve nakit avans faizi %1,25’tir. Gecikme faiz olarak %1,55 kullanılır. Kredi kartınızı kullanarak fatura ödemeniz için fatura başına 2 lira alınır. Bu tutar 80 liraya kadar olan faturalar için geçerlidir. 80 liranın üzerinde %2,5 komisyon ücreti alınacaktır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir