Her İhtiyaca Uygun Kredi Garanti BBVA’da

Her İhtiyaca Uygun Kredi Garanti BBVA’da

Garanti Bankası, müşterilerine her ihtiyaçlarına uyun ihtiyaç kredisi sunan ve bu nedenle en çok tercih edilen bankalar arasında yer alır. Bu banka borç transferi kredisinden alışveriş kredisine kadar çok sayıda uygun faiz oranlı kredi kampanyası sunar. Garanti Bankası her ihtiyaca uygun kredi için detaylı açıklama yapalım;

Garanti BBVA her ihtiyaca uygun kredi çeşitleri nelerdir?

Garanti BBVA, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek amacıyla borç transferi kredisi, alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi adı altında üç farklı kampanya sunar. Bu kampanyaların her biri kendi içinde farklı özelliklere sahiptir. Her kredinin özelliklerini inceleyerek size uygun olanını seçebilir ve kredinize hemen başvuru yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Garanti Bankası her ihtiyaca uygun ihtiyaç kredisi özellikleri nelerdir?

Bu ihtiyaç kredisi, müşterilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak sunulan kredidir. Dijital ve banka şubelerinden başvuru yapacaklar için farklı kredi tutarı sunulur. Bu krediyi uygun faiz oranlarında ve 60 aya varan vade seçenekleri ile almanız mümkündür. Garanti Bankasının en büyük özelliği, kredi notunuz düşük olsa bile bu bankadan kredi alabilmenizdir. Kefil ve ipotek gibi ek teminatlar vererek, alacağınız kredi tutarını yükseltme imkânınız da bulunur. Bu kredinin genel özellikleri şöyledir;

 • Bu krediyi 3 aydan başlayan ve 60 aya kadar ulaşan vadeler ile alabilirsiniz. Eğer esnafsanız ya da şirket gelirleriniz varsa, bu krediyi 36 aya kadar vade ile almanız mümkündür.
 • Kredinizin faiz oranı, alacağınız kredi tutarına ve kredinizin vade süresine göre değişmektedir. Buna göre kredi faiz oranları %1,09’dan başlar ve en yüksek %1,54 olarak uygulanır.
 • Krediye başvuru yapmak için maaşlı olmanız, emekli maaşınızın olması, esnaflık gelirinizin olması, şirket gelirinizin olması ya da kira gelirinizin olması gerekir.
 • Bu bakanın müşterisi olmayan kişiler için dijital kanallardan verilen en yüksek kredi tutarı 25.000 liradır. Yine müşterisi olmayan ancak esnaf ya da şirket geliri olan kişiler, dijital kanallardan başvuru yaparak 60.000 liraya akada kredi alabilirler.
 • Kredinizden bir defaya mahsus olmak üzere dosya masrafı alınacaktır. Buna ek olarak hayat sigortası masrafı da alınır.

Garanti her ihtiyaca uygun alışveriş kredisi özellikleri nelerdir?

Garanti Bankası, alışveriş sırasında müşterilerinin online kanallardan kullanabileceği kredi imkânı da sunar. Bu kredi ile hayallerinizdeki her şeyi, ertelemeden alabilirsiniz. Anlaşmalı olan mağazalardan yapacağınız alışverişler için alışveriş kredisini isterseniz online olarak başvuru yaparak, isterseniz de mağazalardan kullanma imkânınız bulunur. Bu krediyi e-ticaret sitelerinden yapacağınız alışverişler için de kolayca kullanabilirsiniz. Bu kredinin özellikleri ise şöyledir;

 • Alışveriş kredisi bilgisayar ve cep telefonu gibi teknoloji ürünleri başta olmak üzere tüm ürünler için sunulur.
 • Bu krediyi anlaşmalı olan mağazalardan ya da e-ticaret firmalarından alabilirsiniz.
 • Bu kredi oldukça hızlı olarak verilir ve kefil ya da evrakla uğraşma derdi olmaz.
 • Kredinizi 750 liradan başlayan ve 15.000 liraya kadar olan tüm alışverişleriniz için kullanabilirsiniz.
 • Alışveriş kredisinde müşterilerden sigorta, tahsis ücreti ve gelir belgesi gibi evraklar ya da masraflar talep edilmez.
 • Bu krediyi tablet ve telefon alışverişleriniz için 3-6 ay arasında, diğer alışverişleriniz için de 3 aydan 60 aya kadar vade ile alma seçeneğiniz vardır.
 • Bu kredi yalnızca anlaşmalı olan firmalardan ve alışveriş sırasında kullanılabilmektedir.
 • Kredinizi online kanallardan başvuru yaparak kullanabilirsiniz. Onaylanan kredinizin evrakları mobil bankacılık üzerinden otomatik olarak onaylanır ve krediniz saniyeler içinde, alışveriş yaptığınız firmaya aktarılır.

Garanti Bankası her ihtiyaca uygun alışveriş kredisi için hangi firmalarla anlaşmanın olduğunu, bankanın web sitesinden takip edebilirsiniz.

Garanti her ihtiyaca uygun borç transferi kredisi;

Garanti Bankası, başka bankalarda olan kredi borçlarınızı dert etmenize gerek kalmadan transfer eden borç transferi kredisini de sunar. Bu kredi sayesinde başka bankada bulunan borçlarınızın tamamını tek çatı altıdan toplayabilir ve kredi vadenizi daha fazla uzatabilirsiniz. Bu sayede ödemelerinizi de rahatlatmış olursunuz. Bu kredinin özellikleri ise şöyledir;

 • Başka bankalarda bulunan bir ya da birden fazla olan ihtiyaç kredisi borçlarınızı, borç transferi kredisi ile tek bir yerde toplayabilirsiniz.
 • Bu krediyi bütçenize en uyun şekilde vadelendirebilir ve dosya masrafı ödemeden alabilirsiniz.
 • Bu kredini faiz oranı kredi tutarına ve vade süresine göre belirlenir. Kredinizi 60 aya kadar vade ile almanız mümkündür.

Garanti BBVA her ihtiyaca uygun kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankasından alacağınız bu kredilerin her biri için farklı kanallardan başvuru imkânınız bulunur. Sizlere rehber olması açısından hangi krediye, hangi kanalı kullanarak başvuru yapabileceğinizi detaylı şekilde açıklayalım;

Garanti BBVA şubelerinden ihtiyaç kredisi başvurusu;

Kredinizi almak için banka şubelerinden başvuru yapma imkânınız bulunur. Eğer bu bankanın müşterisiyseniz, yanınızda yalnızca kimlik belgenizi alarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bu bankanın müşterisi değilseniz, kredi başvurusu yaparken aşağıdaki belgeleri yanınıza almanız gerekir;

 • Üzerinde kimlik numaranızın yazdığı kimlik kartı, ehliyet ya da kimlik belgesi
 • Maaşlı olarak çalışıyorsanız, maaş bordrosu ya da iş yerinden alacağınız maaş yazısı belgesi (bu belge, iş yerinden alacağınız imza sirküleri ile birlikte teslim edilmelidir.)
 • Emekli maaş alıyorsanız, emekli gelir belgesi için emekli tanıtım kartı, emekli aylığı tahsis belgesi ya da emekli maaşınızı aldığınız banka hesap cüzdanı
 • Şirket sahibi ya da ortağı olan kişiler için de güncel işletme hesap özeti, yıllık gelir ya da kurumlar vergi beyannamesi ve güncel vergi levhası belgeleri

Garanti Bankası şubelerini kullanarak ihtiyaç kredisi ve borç transferi kredisi başvurularınızı yapabilirsiniz. Alışveriş kredisi genellikle online olarak ya da mağaza kullanılır. Eğer banka şubelerine uğramanız gerektiği bildirildiyse, en yakın banka şubesine gitmeniz gerekir.

Garanti BBVA internet bankacılığından kredi başvurusu nasıl yapılır?

Garanti Bankasının hem ihtiyaç kredisi hem de alışveriş kredisi için başvuru yapabileceğiniz bir başka yöntem de internet bankacılığıdır. Bu bankacılığı kullanarak başvuru yapabilmeniz için Garanti müşterisi olmanız gerekir. Çünkü banka tarafından size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanarak internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu kanallardan başvuru yapmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yerlidir.

 • Başvuru için https://www.garantibbva.com.tr/ adresine tıklayarak ana sayfaya ulaşın.
 • Sağ üst kısımda yer alan bireysel ya da kurumsal girişten size uygun olanını seçerek tıklayın.
 • Karşınıza açılan sayfada yer alan giriş bilgilerini eksiksiz olarak girin.
 • Giriş için kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve şifrenizi kullanmalısınız.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra menü kısmına gelin.
 • “Krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip edin.
 • Sizden istenen aylık maaş, kredi tutarı ve vadesi gibi bilgileri girdikten sonra ödeme planınıza göz atın.
 • Bütçenize göre ödeme planınızı ayarladıktan sonra başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz saniyeler içinde alınır ve hemen sonuçlanır. Onaylanan kredinizi beklemek zorunda kalmanda, 7/24 vadesiz hesabınıza aktarabilirsiniz.

Garanti BBVA mobil bankacılıktan kredi başvurusu nasıl yapılır?

İhtiyaç kredisini ve alışveriş kredisini alabilmek için başvuru yapabileceğiniz bir başka kanal da mobil bankacılıktır. Bu bankacılık sayesinde kredi başvurunuzu, hafta sonu olsa dahi güvenle yapabilir ve kredinizi istediğiniz zaman vadesiz mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediye nasıl başvuru yapacağınızı aşağıdaki adımlardan takip edebilirsiniz.

 • Cep telefonunuza Garanti BBVA uygulamasını indirmelisiniz. Bu uygulamayı Google Play ya da Apple Store mağazalarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 • Giriş için kimlik numaranızı ya da müşteri numaranızı ve şifrenizi kullanın.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodunu da girdikten sonra menü kısmına gelin.
 • Buradan “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip edin. Başvur yapmak istediğiniz kredi türünü seçin ve devam edin.
 • Sizden istenen kredi tutarı ve vadesi gibi bilgileri girdikten sonra ödeme planını kontrole edin.
 • Ekrandaki bilgileri onaylayın ve başvurunuzu tamamlayın.
 • Başvurunuz saniyeler içinde sonuçlanacaktır.

Garanti Bankası ihtiyaç kredi başvurusu, anıdan kredi hattından ya da müşteri iletişim merkezinden nasıl yapılır?

Garanti Bankasının ihtiyaç kredilerine, banka müşterisi olmasanız bile başvuru yapabilmek için müşteri hizmetlerini ya da kredi hattını kullanabilirsiniz. Garanti Bankası müşterisi olanlar ve başvurularını sözlü olarak yapmak isteyen kişiler de bu kanalları kullanabilirler.
Garanti BBVA müşteri iletişim merkezine başvuru yapabilmek için 444 0 333 numaralı telefonu aramanız gerekir.

Buradan başvuru işlemleri menüsüne, oradan da kredi başvurusu işlemleri bölümüne gelmelisiniz. Kimlik numaranızı tuşladıktan sonra müşteri temsilcisine bağlanırsınız. Temsilciniz tarafından gerekli olan başvuru bilgileri alınır ve hemen başvurunuz yapılır. Siz henüz telefonu kapatmadan, başvuru sonucu iletilir. Kredinizi anıdan kullanmak isterseniz, onaylanan krediyi kullanmak istediğinizi müşteri temsilcinize iletilebilir ve kredinizin hesabınıza aktarılmasını talep edebilirsiniz.

Garanti BBVA anıda kredi hattından başvuru yapabilmek için de 444 0 335 numaralı telefonu aramanız gerekir. Ardından kimlik numaranızı ya da müşteri numarasını tuşlayarak temsilcinize bağlanırsınız.

Temsilcinize ulaştıktan sonra kredi başvurusu için gerekli bilgileri iletmeniz gerekir. Başvurunuz hemen alınacaktır. Eğer istenilen şartları taşıyorsanız, başvurunuz hemen sonuçlanır ve onay mesajı alırsınız. Ardından yine temsilcinize kredinizin hesabınıza aktarılmasını istediğinizi, belirterek kredinizi telefonda kullanabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir