Ana sayfa KREDİ ING Bank 5 Dakika Anında Kredi

ING Bank 5 Dakika Anında Kredi

3278
0

Bir bankacılık hizmetinin kaliteli olmasını belirleyen faktörlerin başında hız gelmektedir. Kredi, kredi kartı, transfer ve ödeme gibi finansal işlemlerin hemen tamamlanması ve vakit kaybedilmemesi önemlidir. Teknolojinin gelişmesine paralel olarak, bankalar, sundukları hizmetlerde internetin gücünden faydalanmayı seçmişlerdir. Bankalar arası rekabetin artmasına paralel olarak müşterilere sunulan tüm hizmetler, sanal ortama aktarılmıştır. Bankaların sunduğu bu avantajlı hizmetlerden faydalanmak için bankaların internet sitesine gitmek veya bankaların mobil uygulamalarını akıllı telefonlara indirmek gerekmektedir. İhtiyaç kredileri, acil bir ihtiyaç söz konusu olduğunda insanların imdadına yetişmektedir. İhtiyaç kredileri, kısa vadeli ve düşük tutarlıdır. Ancak, ihtiyaç kredilerinin ne kadar kısa zamanda temin edileceği bankaların kalitesini gösteren bir detaydır.

ING Acil İhtiyaç Kredisi

ING Bank, ihtiyaç kredisinin en hızlı şekilde sunulması konusunda bankacılık dünyasına farklı bir boyut kazandırmıştır. İnternet bankacılığının şube bankacılığının yerini yavaş yavaş almaya başladığı şu günlerde, ING Bank, başvurulara yalnızca beş dakika içerisinde cevap alınmasını mümkün kılan bir sisteme sahiptir. Yalnızca birkaç tıkla yapılabilen işlemlerden ibaret olan ve beş dakika içerisinde sonucu belli eden ihtiyaç kredisi imkanı, Türkiye’de yalnızca ING Bank bünyesinde isteyenlere sunulmaktadır. ING Bank kredi başvurusu, yalnızca beş dakika sürmekle beraber internet imkanının olmadığı bir yerde dahi yapılabilecek bir başvurudur. Bunun için en yakındaki ING Bank ATM’sine giderek kredi başvurusu yapılması mümkün olmaktadır.

ING Bank Acil İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yöntemleri

ING Bank’ın beş dakikada onaylanan kredi başvurusu imkanı sağlaması, bankacılık sektöründe fark yaratan bir gelişme olmaktadır. Beş dakikalık kredi başvurusunun ING Bank’ın resmi internet sitesi üzerinden yapılması da mümkündür. Başvurunun online olarak yapılması esnasında verilen bilgilerin eksiksiz ve doğru olması halinde yapılan başvuruya beş dakika içerisinde geri dönüş yapılmaktadır. Başvurunun uygun görülmesi halinde kredi, anında, başvuru yapanın hesabına aktarılacaktır. ING Bank, beş dakikalık kredi başvurusunda kişinin kredi notunu dikkate alır. Kredi notu, belirli bir seviyenin altında olan ve riskli konumda olanların kredi başvurusunun olumlu sonuçlanması pek mümkün değildir.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

ING Bank ihtiyaç kredisinde üç aydan başlayan ve altmış aya kadar devam eden vade seçenekleri bulunmaktadır. Faiz oranı; %2,19 olarak bilinmektedir. 10 bin TL acil ihtiyaç kredisi almayı planlayanlar, ayda 333 TL ödeyerek bu krediyi altmış ayda geri ödeme şansına sahip olurlar. ING Bank’ta ihtiyaç kredisi türleri arasında %2,19’dan başlayan faizli kredi, mini kredi ve eşit taksitli kredi bulunmaktadır. Mini Kredi’de faiz oranı %2,41’dir. Bunun dışında, kredi notu 1850 ve üzeri olan kişiler, %2,19 faiz oranıyla altmış aylık kredi alma hakkına sahip olurlar. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde beşi olarak hesaplanmaktadır.

Beş Dakikada Anında Kredi Veren Bankalar

ING Bank; beş dakikada kredi veren bankalar arasında gelmektedir. ING Bank’ta beş dakikada kredi verilmesine ek olarak, herkesin ihtiyacına yönelik miktarlarda kredi verilmesi mümkün olmaktadır. Bir başka deyişle, herkesin yüksek miktarlarda kredi alması gerekli değildir. Bu durumu hesaba katan ING Bank, Mini Kredi kampanyası sayesinde beş bin TL’ye kadar nakit ihtiyacı olanların yalnızca %2,41 faiz oranıyla kredi almasını mümkün kılmaktadır. Mini Kredi’nin üst limiti beş bin TL olmakla beraber altmış aylık vadeye kadar geçerlidir. Oldukça avantajlı şartlara sahip olan ING Bank kredilerine başvurmak illaki ING Bank müşterisi olmaya gerek yoktur. İsteyenler, ING Bank ATM’lerinden kredi başvurusu yapabilirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here