ING Bank turuncu hesap faiz oranları 2019 yılı için

ING Bank turuncu hesap faiz oranları 2019 yılı için

Her ne kadar bankadan kredi çekmek istemesek de hayatımızın bir döneminde mutlaka bankaya işimiz düşmektedir. İçinde bulunduğumuz 2019 yılı ise faizlerin ve enflasyonun son derece yüksek olduğu ve dolayısıyla bankaların kemer sıktığı bir dönem. Bu durum elbette ING Bank turuncu hesap faiz oranları listesinin de güncellenmesine yol açıyor.

Bugün sizler için ING Bank turuncu hesap faiz oranları 2019 yaz ayı rakamlarını listeledik, işte en güncel bilgiler.

Kredi Miktarı                              Faiz Oranı (1-12 ay)

Kredi Miktarı 500    -10.000 TL            Faiz Oranı (1-12 ay) %21,5
Kredi Miktarı 10.000  -25.000 tl            Faiz Oranı (1-12 ay) %21,5
Kredi Miktarı 25.000  -200.000 tl           Faiz Oranı (1-12 ay) %21,5

Kredi Miktarı 250.000 – 500.000 TL          Faiz Oranı (1-12 ay) %21,5

Kredi Miktarı 500.000 – 750.000 TL            Faiz Oranı (1-12 ay) %21,5

Kredi Miktarı 750.000 – 1.000.000 TL          Faiz Oranı (1-12 ay) %21,5


ING Bank Turuncu Hesap Faiz Oranları Nasıl Hesaplanır?

Bankanın sitesinin kendi içerisinde hali hazırda yer alan bir hesaplama sistemi zaten yer almakta. ING Bank turuncu hesap faiz oranları listesini ve detaylı bilgiyi görmek için ING BANK’ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bankanın resmi sitesinde her türlü finansal hesaplayıcı ve otomatik faiz hesaplama yazılımı bulunmakta. ING Bank turuncu hesap faiz oranları her yıl enflasyon vb değişkene göre değişmektedir ve faiz oranları ülkenin genel gidişatına göre değişiklik göstermektedir. ING Bank turuncu hesap faiz oranları listesi ve daha birçok bilgiyi bankanın resmi web sitesinden kolaylıkla öğrenebilir ya da banka müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.


ING Bank Turuncu Hesap Faiz oranları ve Kredi Notunun Önemi

Eğer ING Bank’ta işlem yapmak istiyorsanız kredi notunuzun önemli bir seviyede bulunması çok önemli. Bu yüzden bankacılık sektöründe piriminizin olmasını ve hatrı sayılır krediler çekmeyi istiyorsanız öncelikle en dikkat etmeniz gereken nokta kredi notudur. Bankalar arası görünürlüğü açık olan kredi notu sisteminde sizin adınıza her türlü finansal ve kişisel veri saklanmaktadır. Böylece bankalar maddi durumunuzun ne olduğunu görebilir ve sizin adınıza finansal işlemler gerçekleştirebilirler. Bankaların faiz oranları kredi notuna göre değişmez ancak, verecekleri kredi miktarı değişir. Kredi notu yüksek olan kredi başvuru adayı her zaman en yüksek krediyi alır.

ING Bank Turuncu Hesap Faiz Oranlarını Değişecek mi?

Elimizde yer alan güncel finansal bilgilere göre ING Bank turuncu hesap faiz oranlarının değişmesi şimdilik mümkün görünmüyor. Seçimlerin ardından ortaya çıkan siyasi belirsizlikten dolayı ING Bank turuncu hesap faiz oranları bir süre daha yüksek kalacak gibi görünüyor. Faiz oranları önümüzdeki birkaç sene daha aynı bantta devam edecek gibi görünüyor. Yurt dışından ve diğer finansal kurumlardan yayınlanan verilere göre küresel ekonomideki dalgalanmalar da bunun başlıca sebeplerinden biri. Sadece ülke içi değil, küresel bazda hareketlenen siyasi olaylar da ülkelerin finansmanına, bankacılık işlemlerine ve faiz oranlarına büyük ölçüde etki edebiliyor.

Bankacılık sektörüyle ilgili her türlü gelişmeyi takip etmek ve ING Bank turuncu hesap faiz oranları hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizin blog kısmını ziyaret etmeyi unutmayın. Sitemizde her türlü finansal bilgi ve bankacılık makalesini bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan bilgiler günceldir ancak siyasi ve ekonomik duruma göre değişkenlik gösterebilir. Sitemizde yer alan finansal bilgiler bağlayıcı değildir ve internet kaynaklarından derlenmiştir.

ING Bank turuncu hesap faiz oranları ile ilgili daha detaylı bilgi ve başvuru işlemleri için ING Bank müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenizi öneririz.

ING Bank Turuncu Hesap Başvuruları Nasıl Yapılır?

ING Bank, dijital bankacılık kullanmak isteyen müşterilerine avantajlı mevduat faiz oranlarında e-turuncu hesap imkânı sunar. Bankadan hesap açtırmak isteyen müşterilerine ise turuncu hesap avantajı sağlar.

Turuncu hesabınızı banka şubelerinden açtırırsanız daha düşük faiz oranlarından faydalanırsınız ancak mobil bankacılığı ya da internet bankacılığını kullanarak e-turuncu vadeli hesap açtırırsanız da çok daha yüksek faiz oranlarındın faydalanma imkânı elde edersiniz. Sizlere turuncu hesabınızı nasıl açtıracağınız detaylı olarak açıklayalım;

Turuncu Hesap Banka Şubelerinden Nasıl Açılır?

Dijital bankacılık kullanmak istemiyorsanız ve vadeli mevduat hesabınızı banka şubelerinden açtırmak istiyorsanız, yanınızda yalnızca kimlik belgenizi bulundurmanız yeterli olacaktır. Sistemde kayıtlı olan ikametgâh adresiniz yoksa, hesap açılışı sırasında

ING Bank tarafından bir adet fatura belgesi ya da ikametgâh belgesi istenebilir. Götüreceğiniz fatura son iki aya ait olmalıdır. Aynı zamanda sizin adınıza kesilmiş olan ve oturduğunuz adres faturanın üzerinde açıkça yazıyor olmalıdır. Bu fatura belgesi elektrik, su, telefon ve doğalgaz gibi faturalar olabilir.

ING Bak turuncu hesap avantajından yararlanmak için bankada bulunan müşteri temsilcilerine başvuru yapabilirsiniz. Hesap açılışı için yanınızda en az 1.000 lira bulunmalıdır.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir