ING Size Özel İhtiyaç Kredisi %2,22 Faiz Oranlı 48 Ay Vadeli

ING Size Özel İhtiyaç Kredisi %2,22 Faiz Oranlı 48 Ay Vadeli

ING Bankası banka kredisi ya da diğer bankacılık ürünleri konusunda son derece avantajlı bankalar arasında yer almaktadır. Konut kredisi, taşıt kredisi ya da ihtiyaç kredisi ile de müşterilerinin gönlünü yapmayı başaran bankalardan biridir. Pek çok avantaj sunması nedeniyle de kişiler ING Bank’ı sıklıkla tercih etmektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi konusunda da müşterilerine pek çok avantaj sağlamaktadır. Özellikle nakit konusunda sıkıntılar çeken ya da geleceğe dönük planlar gerçekleştirmek isteyen müşteriler ING Bank ihtiyaç kredisinden faydalanabilmektedir. Düşük faiz oranlarının yanı sıra uzun vade seçenekleri de müşterilere cazip gelmektedir.

ING Bank Kredi Faiz Oranları

ING Bank ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler için son derece düşük faiz oranlarından bahsetmek mümkündür. Seyahat, tatil, eğitim ya da diğer ihtiyaçlar için kullanılacak ihtiyaç kredisi için ING Bank % 2,32 faiz oranı sunmaktadır. Maksimum 15.000 TL kredi kullanabilen müşteriler, 12, 24, 36, 48 ya da 60 ay vade seçeneklerinden faydalanabilmektedir. Kredi tahsis ücreti ise vade seçeneklerine göre farklılık göstermektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler için bir diğer önemli husus ise banka tarafından sigorta yaptırılıyor olmasıdır. Böylece sağlık ile ilgili bir sorun oluşması ya da ölüm gibi durumlarda kredi borcu sigorta tarafından ödenmektedir. Yani ING Bank müşteriler için her türlü avantajı sağlayarak kredi kullanmalarına olanak sağlamaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler bankanın tüm kanalları aracılığı ile kredi başvurularını yapabilmektedir. Mobil bankacılık, ING Bank web sitesi, internet bankacılığı, şubeler ya da çağrı merkezi bu alternatifler arasında yer almaktadır. Böylece kredisi onaylanan müşterilere sadece kimlikleri ile birlikte kredilerini kullanmak kalır.

ING Bank ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirecek olan müşteriler için tüm başvuru kanalları ve detayları aşağıda yer almaktadır.

Mobil Bankacılık ile Kredi Başvurusu: ING Bank aracılığı ile kredi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler başvurularını mobil bankacılıktan hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Bunun için ise öncelikle ING Bank mobil uygulamasının cep telefonu ya da tabletlere indirilmesi gerekmektedir. ING Bank ihtiyaç kredisi başvurusu da uygulamada yer alan “kredi” bölümünden gerçekleştirilebilmektedir.

İnternet Bankacılığı İle Kredi Başvurusu: ING Bank aracılığı ile kredi çekmek isteyen müşteriler internet bankacılığını kullanarak kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. ING Bank internet bankacılığına giriş yapmak ve “kredi başvurusu” alanına gelerek gerekli bilgilerin doldurulması gerekmektedir. ING Bank ihtiyaç kredisi için başvuru gönderildikten sonra müşterilere kısa mesaj ile bilgilendirme sağlanmakta ve sonrasında cep telefonlarına olumlu ya da olumsuz mesaj gönderilmektedir. Başvuruları olumlu olan müşteriler ise kimlik ve gelir belgesi ibraz ederek kredilerini kullanabilmektedir.

ING Bank Şubeler Aracılığı İle Kredi Başvurusu: ING Bank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler, herhangi bir ING Bank şubesine giderek başvuru gerçekleştirebilmektedir. Bunun için ise yanlarında kimlik ve gelir gösteren bir belge götürmeleri gerekmektedir. Müşterilerin TC kimlik numaraları aracılığı ile sisteme giriş yapıldıktan sonra kredi için ne kadar limit oluştuğu müşterilere bildirilmektedir. Tüm evraklar için imza alındıktan ve belgeler tamamlandıktan sonra ise müşteriler kredilerini kullanabilmektedir.

Hangi Belgeler Gerekli?

ING Bank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler sadece kimlik ile başvuru gerçekleştirmektedir; ancak onay durumunda müşterilerden tapu, maaş bordrosu, vergi levhası ya da kira aldıklarına dair kontrat gibi bir belge ibraz etmeleri gerekmektedir. Bu belgeler hem bankayı hem de müşterileri güvence altına almak için talep edilmektedir.

ING Bank ihtiyaç kredisi başvuru şartları nelerdir?

ING Bank ihtiyaç kredisi, kişiye özel faiz oranları ile sunulur. Bu faiz oranları ise müşterilerin kredi notuna yani ödeme performanslarına göre belirlenir. Bu bankadan kredi almak için de bazı şartları taşımanız gerekir. Bu şartlar aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

  • Kredi notunuz hem kredi almanız hem de kredinizin faiz oranı üzerinde etkilidir. Kredi notunuz 1100 ve altındaysa, bu bankadan kredi alamazsınız. Ancak bu notun üzerindeyse, 1500’e kadar kefil ve ipotek göstererek krediniz alabilirsiniz. Kredi notu 1500 ve üzerinde olan kişiler ise farklı faiz oranlarında, kefil ve ipotek olmadan kredilerini alabilirler.
  • Aylık gelirinizin sabit ve düzenli olması da istenir. Eğer kredinizi ödeyecek kadar gelir elde etmiyorsanız, ING Bank’tan kredi alamazsınız. Bu bankadan emekli maaş, faiz ve kira geliri olan kişiler de kredi alabilirler.
  • Kredi almanızın genel bir şartı yani tüm bankalar tarafından istenen özel bir şart da hizmet dökümü belgenizde son üç aylık priminizin ödenmiş olmasıdır. Bu kural, sizin aylık geliri elde ettiğinizi ve bu gelirin sabit olduğunu kanıtlar. Son üç aylık priminiz yatmadıysa, kredi alamazsınız.

ING size özel ihtiyaç kredisi genel özellikleri nelerdir?

ING size özel ihtiyaç kredisi, adından da anlaşılacağı gibi size özel faiz oranları ile sunulmaktadır. Bunun nedeni, ING Bank tarafından uygulanan kredi faiz oranı politikasıdır. Eğer kredi notunuz yüksekse, bu bankadan düşük faiz oranlarında kredi alabilirsiniz. Ancak kredi notunuz düşükse, alacağınız kredinin faiz oranı da yüksek olacaktır. ING Bank ihtiyaç kredisinin genel özellikleri ise şöyledir;

• ING Bank aracılığı ile kredi notunuza göre belirlenecek olan %0,89 ile %2,59 arasında faiz oranıyla kredi almanız mümkündür.
• Kredinizi 5.000 liranın üzerinde bir tutarda aldığınızda, 3 ay erteleme avantajından da faydalanabilirsiniz.
• Bu kredi için kefil ya da ipotek istenmez. Ancak banka gerekli gördüğü durumlarda bu teminatları isteme hakkına sahiptir.
• ING Bank kredisinden bir defaya mahsur olmak üzere dosya masrafı ve hayat sigortası masrafı alır ve bu masraflar, kredinizden tahsil edilir.
• ING Bank kredisini 60 aya kadar vadeler ile ve 100.000 liraya kadar almanız mümkündür.
• ING Bank kredilerine mobil bankacılıktan, internet bankacılığından ya da web sitesinde bulunan başvuru formu aracılığı ile 7/24 başvur yapma imkânınız bulunur.

ING Bank %0,79’dan başlayan faiz oranlarında cepte kredi;

ING Bank son dönemlerin en cazip kampanyası olan cepte kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunuyor. Cepte krediyi, banka müşterisi olan ya da olmayan herkes, tek bir tıkla alabilir. Üstelik faiz oranı yalnızca kredi notunuza göre değişir. Avantajlı faiz oranlarında sunulan cepte kredinin genel özellikleri ise şöyledir;

• Cepte kredi %0,79’dan başlayan ve %1,89’a kadar yükselen faiz oranlarında sunulur. Faiz oranları, krediyi çekecek olan kişinin kredi notuna göre değişir.
• Cepte krediye hemen sahip olmak için cep şubeden, internet şubeden ya da “hemen başvur” kısmındaki başvuru formundan başvuru yapabilirsiniz.
• Banka müşterisi olmasanız bile kredinizin evraklarının evinize teslim edilmesini isteyebilir ve oturduğunuz yerden kredinizi alabilirsiniz.
• Banka şubesi ile uğraşmadan, evrak ve kefil gerektirmeden alabileceğiniz bu krediyi 60 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.
• ING Bank cepte krediyi 100.000 liraya kadar olan ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.
• Kredinizi 5.000 liranın üzerinde alırsanız, 3 ay erteleme avantajından da faydalanabilirsiniz.
• Kredinizi %0,84’ten daha yüksek bir faiz oranı ile alırsanız, turuncu ekstra kampanyasına katılabilir ve kredinizden nakit iadesi alabilirsiniz.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir