Ana sayfa KREDİ İş Bankasından Anında Hesaba Geçen Kredi

İş Bankasından Anında Hesaba Geçen Kredi

3473
0

Bankalar, müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla kredi başvurusu için çeşitli hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler, internet üzerinden başvuru, SMS’le başvuru ve mobil uygulama aracılığıyla başvuru şeklindedir. Müşterilerine kredi çekmek ve acil ihtiyaçlarını anında karşılayabilmek için hizmet sunan bankalardan biri de İş Bankasıdır. İş Bankasından anında hesaba geçen kredi seçeneğinden faydalanarak, ihtiyacınız olan krediye kolay bir şekilde başvuru yapabilir ve kredinizi anında kullanabilirsiniz.

İş Bankasından anında hesaba geçen kredi başvurusu nasıl yapılır?

Bu krediye başvuru yapabilmek için bankanın internet şubesini ya da İş Cep uygulamasını kullanabilirsiniz. Bankanın müşterisi olun ya da olmayın başvurularınızı 7/24 yapabilir ve sonucunu hemen öğrenebilirsiniz.

  • İnternet bankacılığından başvuru yapabilmek için banka şubesinden ya da telefonla müşteri hizmetlerinden bir kullanıcı numarası ve şifre edinmeniz gerekir. Bu veriler ile internet bankacılığına giriş yapmanızın ardından önce “Kredilerim” seçeneğine ardından da “Anında Kredi Başvuru” seçeneğine giriş yapmalısınız. Ekran da yer alan bilgileri doldurup başvurunuzu yaptıktan sonra, başvuru sonucunuz kayıtlı olan cep telefonu ya da e-posta adresinize gönderilecektir.
  • İşCep aracılığıyla kredi başvurunuzu yapabilmek için de cep telefonunuza bu uygulamayı indirmiş olmanız gerekir. Banka müşterisi değilseniz yine banka şubelerinde ya da telefonla müşteri hizmetlerinden anında giriş için gerekli olan bilgileri alabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra önce “Krediler” ardından da “Anında Kredi Başvuru” seçeneğine tıklayarak başvurunuzu kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru sonucunuz hemen ekranda gösterilecektir.

Yukarıdaki iki seçenekle başvuru yapmanızın ardından başvurunuz olumlu sonuçlanırsa, krediniz hemen hesabınıza aktarılır. Bu sayede nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

İş Bankasından anında hesaba geçen kredi özellikleri nelerdir?

İş Bankasından anında hesaba geçen kredi, başvurunuz olumlu yanıtlandıktan sonra hemen hesabınıza aktarılacaktır. Bu krediye 1.000 TL ile 40.000 TL arasındaki nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kredi için bir aydan 60 aya kadar vade imkânı da sunulmaktadır. Şubeye gitmenize gerek kalmadan, 7/24 başvurabileceğiniz ve anında kullanabileceğiniz krediniz için faiz oranları, çekilen nakite ya da belirlenen vadeye göre değişmektedir. Buna göre;

  • 12 ay vade için 1.000-10.000 TL arasındaki kredi tutarına belirlenen faiz oranı %2,20’dir.
  • 24 ay vade için 10.000-20.000 TL arasındaki kredi tutarına belirlenen faiz oranı %2,20’dir.
  • 36 ay vade için 20.000-40.000 TL arasındaki kredi tutarına belirlenen faiz oranı %2,20’dir.
  • 60 ay vade için 20.000-40.000 TL arasındaki kredi tutarına belirlenen faiz oranı %2,20’dir.
  • 12 ay vade için 1.000-10.000 TL arasındaki kredi tutarına belirlenen faiz oranı %2,30’dur.
  • 24 ay vade için 10.000-20.000 TL arasındaki kredi tutarına belirlenen faiz oranı %2,30’dur.
  • 36 ay vade için 20.000-40.000 TL arasındaki kredi tutarına belirlenen faiz oranı %2,30’dur.

Bu kredi için kredi tahsis ücreti de alınmaktadır ancak bu ücret, yine kredi tutarına ve vadeye göre değişir. Ayrıca kredi çeken kişilere, yıllık hayat sigortası da uygulanmaktadır. Hayat sigortası tutarı, kredi limitine, kişinin yaşına ve cinsiyetine göre de değişir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here