N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 36 Ay Vadeli Krediler

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır? 36 Ay Vadeli Krediler

İhtiyaç kredisi konusunda en çok tercih edilen seçeneklerden biri olan Aktifbank, uzun vade ve düşük faiz üzerinden kredi alımına imkan tanıyor. Bu şekilde kredi geri ödemeleri çok daha rahat bir şekilde yapılırken, nakit ihtiyaçlarının daha sorunsuz bir şekilde tamamlanması söz konusu bir hale gelmiş olacaktır. N Kolay kredi şubeye gitmeye gerek bile kalmadan ihtiyaç duyduğunuz kredi tutarını almanıza imkan sağlayan bir hizmettir. Bu sayede uzun süren kredi alım süreciyle uğraşmaya gerek kalmadan, çok daha kısa bir zamanın içinde nakit ihtiyaçlarınızı sorunsuz olarak karşılamayı düşünebilirsiniz. Bu kredi türünde faiz oranı ise yüzde 2.39 olarak belirlenmiş durumdadır. Bu bankadan en az 3 ay, en fazla ise 60 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi almanız mümkündür.

Bankadan 20 bin TL tutarında kredi alarak bunu 12 aylık vade planı üzerinden ödemek isteyen kişiler aylık olarak 1993 TL ödeme yapmalıdır. 20 bin TL tutarında krediyi 24 aylık vade üzerinden ödemek isteyenler ise 1.164 TL ödemelidir. 30 bin TL kredi alarak 36 aylık vade planı belirleyen kişiler aylık olarak 1347 TL ödeme yapmalıdır. Buna göre kendi ödeme gücünüzü ciddiye alarak, kredi tutarını ve vade sayısını planlamayı düşünebilirsiniz. Uzun vade imkanı sunulduğundan dolayı kredi geri ödemelerini biraz daha basit bir hale çekmiş olacaksınız. Kredi faizine ek olarak ayrıca kredi tahsis ücretinin de banka tarafından tahsil edildiğini belirtmek gerekiyor. Kredi tahsis ücretinin belirlenmesi ise, kredi tutarına bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Örnek olarak 30 bin TL tutarında kredi alanların 150 TL kredi tahsis ücreti ödemesi gerekir. 10 bin TL tutarında kredi alanlar için kredi tahsis ücreti 50 TL olarak belirlenmiş olacaktır. Bu şekilde kredi tutarı ciddiye alınarak kredi tahsis ücretinin çıkartılacağını belirtmek gerekir.

N Kolay Kredi Başvurusu

N kolay krediye başvuru son derece kolay olup sadece dakikalar içinde bu konu hakkında bir sonuç alabilirsiniz. Özellikle zamandan kazanmanıza neden olacak bu uygulama, çaba harcamaya gerek kalmadan tam olarak aradığınızı verecektir. N kolay kredi başvurusu için tercih edebileceğiniz birkaç farklı yöntem bulunur. Bunlar arasından sizin için en uygununu tercih ederek doğrudan krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Aktifbank resmi internet sitesini ziyaret ederek, krediye başvuruda bulunmayı düşünebilirsiniz. Kredi başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmanız yeterli olacaktır. Kredi başvuru formunda sizden istenen detaylar arasında ise, adres bilgisi, eğitim bilgisi ve çeşitli detaylar yer alır. Kredi başvurusunun olumlu olarak yanıtlanabilmesi için, başvuru formunda verilen bilgilerin doğru olmasının büyük bir önemi vardır. Yanlış bilgi veren kişilerin kredi başvurusu doğrudan reddedilebilir. Bu nedenle bu durumu ciddiye alarak doğru bir şekilde başvuru formunun doldurulması yerinde olacaktır.

Eğer kredi başvurunuz olumlu olarak değerlendirilirse çok kısa bir süre içinde nakit tutarını hesabınızda bulabilme şansı doğmuş olacaktır. Üstelik bunun için farklı kanalları tercih ederek paranızı hemen alabilirsiniz. Paranızı alabileceğiniz kanallar arasında aktif bank internet şubesi yer alıyor. Aktif bank internet şubesine size verilen müşteri numarasını ve şifreyi kullanıp giriş yaparak, ücretsiz olarak istediğiniz hesaba hemen para transferi yapabilirsiniz. Herhangi bir banka hesabına bu şekilde para transferi yapabilmeniz söz konusu bir hale gelmiş olacaktır. Öte yandan ülkede bulunan tüm bankamatikler üzerinden nakit çekim ücretinin karşılığında kredi tutarını alabilme imkanınız bulunmuş olacaktır. Paranızı alabileceğiniz kanallar sadece bununla sınırlı kalmayıp aynı zamanda paranızı alabileceğiniz farklı kanallarda bulunur. PTT şubelerinden herhangi birini ziyaret ederek paranızı doğrudan çekebilirsiniz. Bu şekilde adresten bağımsız olarak istediğiniz her an kredi tutarını istediğiniz hesaba aktarabilme imkanı doğmuş olacaktır.

N Kolay Kredinin Avantajları

Son günlerde daha fazla gündeme gelmeye başlayan N Kolay Kredi, özellikle pratik bir yapıya sahip olmasından dolayı sıklıkla tercih ediliyor. Kredi alımını kolay bir hale getiren bu uygulama sayesinde, bütçe büyüklüğünün herhangi bir önemi olmadan her bütçeye özel seçeneklere uygun kredi planının bulunması mümkün bir hale gelmiş olacaktır. Son derece kısa bir zaman aralığı içinde kredi almaya neden olduğundan dolayı uzun bir zaman boyunca kredi sürecinin zorluklarını yaşamak istemeyenler için ideal bir seçenektir. N Kolay kredi yardımıyla sayfalarca belgeye imza atmadan, beklemeden, kefil bulmadan doğrudan kredi alabilme hakkına sahip olursunuz. Konunun bu şekilde pratik bir şekilde ilerlemesi, acil bir şekilde nakit ihtiyacı bulunan kişiler içinde ideal olmaya devam etmektedir.

Öte yandan N kolay kredinin diğer avantajı ise, sigortanın zorunlu olarak tutulmamış olmasıdır. Diğer kredi ürünlerinden farklı olarak sigorta ödemeye gerek kalmadan kredi alabilme hakkına sahip olursunuz. N kolay kredi ürününde, kredi tahsis ücretinin dışında herhangi bir masraf karşınıza çıkmaz. Kredi tahsis ücreti ise, düşük tutarlar üzerinden alındığından tüketici için herhangi bir yük oluşturmamaktadır.

N Kolay Kredi Alma Şartları

Her bankada olduğu gibi bu bankada da tüketicinin kredi alabilmesi için bazı şartlara uygun olması aranıyor. Bu şartlara ayak uyduran kişilerin ise daha basit bir şekilde kredi alabileceği bilinen durumlar arasında bulunur. Banka tarafından ilk olarak bakılan durum kredi notunun yüksekliği olmaktadır. Bankalarla olan ilişkinin kısa bir özeti gibi duran kredi notu, bankalar nezdinde oldukça önemli konular arasında bulunuyor. Ödeme geçmişinin ne kadar sağlıklı olduğunu gösteren kredi notu aynı zamanda N kolay tarafından da önemli uygulamalar arasında gösteriliyor. Kredi notu yüksek olanların kredi alabilme ihtimali, kredi notu düşüklere göre biraz daha fazla olacaktır. Bu kişiler banka nezdinde daha güvenilir bulunduğundan dolayı, kredi alabilmeye diğerlerine göre daha yakındır.

Bu duruma ek olarak N kolay kredi almak için diğer aranan kriterlerden biride, kredi talebinde bulunan kişinin düzenli bir gelire sahip olmasıdır. En az bir yıllık süre boyunca sigortalı olarak çalışmak banka tarafından aranan şartlar arasında bulunuyor. Öte yandan aylık gelirin istendiğinde belgelenebilir durumda olması banka nezdinde önemli durumlar arasında bulunuyor. Sicilin temiz olması ve kara listede olmamak, banka tarafından önemsenen konular arasında kendisine yer bulan detaylar arasındadır. Konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve aklınıza gelen sorulara yanıt bulabilmek için N kolay resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya müşteri hizmetleri üzerine danışmayı düşünebilirsiniz.

N Kolay Kredi örnek hesaplama tablosu nasıldır?

N Kolay Kredi, bir aktif bank ürünüdür. Yukarıda da detaylı olarak açıkladığımız gibi kredi notu yüksek olmayan kişiler bile gelir belgesi, kefil ve başka evrak istemeden bu krediye sahip olabilmektedir. Bu krediyi aylık gelirinize göre 40.000 liraya kadar alma imkânınız bulunmaktadır. Kredinin faiz oranı 2000 liraya kadar tüm vadelerde %1,39 olarak belirlenmiştir. Diğer tüm tutarlar ve tüm vadeler için %1,89’dur. Bu kredinin örnek hesaplama tablosu ise aşağıdaki şekilde açıklanabilir;

  • N kolay krediyi 2.000 lira için almak istiyorsanız ve vadenizi 60 ay olarak belirlediyseniz bu kredinin faiz oranı %1,39 olacaktır. Bu krediye aylık olarak ödeyeceğiniz toplam tutar 53,01 lira olur. Kredinizden 10 lira tahsis ücreti alınacaktır.
  • Bu bankadan 12 ay vadede 10.000 lira kredi almak istediğinizde kredi faiz oranı %1,89 üzerinden işletilir. Bu durumda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 961,23 lira olur. Bu krediden de 50 lira tahsis ücreti alınır.
  • Bu bankadan alacağınız 10.000 krediniz için 48 ay vade belirlerseniz faiz oranınız yine %1,89 olur. Bu kredi için aylık olarak 344,05 lira ödersiniz. Kredinizden alınacak dosya masrafı yine 50 liradır.

N Kolay kredi nasıl alınır?

Aktif Bank aracılığı sunulan N Kolay kredinize yapmış olduğunuz başvurunuz olumlu sonuçlandığında, kredinizi farklı kanallar aracılığı ile alabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra paranızı hesabınıza aktarmak için dilerseniz https://www.nkolaykredi.com.tr/ adresine girerek internet şubesine buradan giriş yapabilir ve kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz. Dilerseniz aynı aktarma işlemini mobil uygulamayı cep telefonunuza indirerek de gerçekleştirebilirsiniz.

Onaylanmış olan kredinizi hesabınız aktarmak için deneyeceğiniz bir başka yol da ATM’lerdir. Krediniz hesabınıza aktarıldıktan sonra dilediğiniz tüm banka ATM’lerini kullanarak, N Kolay kartınızla paranızı alabilirsiniz. Dilerseniz, kredinizi N Kolay kartınızı kullanarak alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz.

Onaylanmış olan n Kolay krediniz hesabınıza aktarıldıktan sonra alabilmek için tüm PTT şubelerini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Tüm Türkiye’de bulunan PTT şubelerinden ya da PTT Matiklerden paranızı hemen alabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Onaylanan kredinizi dilerseniz Aktif Bank şubelerinden de alabilirsiniz.

Aktif Bank, N Kolay kredisi ile tüm Türkiye’deki müşterilerine ulaşım sağlar. Bu bankanın Türkiye’nin pek çok yerinde şubesi bulunmadığı için PTT ile anlaşması vardır. Aynı zamanda almış olduğunuz krediyi ödemek için Vakıfbank ve Akbank ATM’lerini de kullanabilirsiniz.

N Kolay kredi taksitleri nasıl ödenir?

N kolay adresinden alacağınız krediyi nasıl ödeyeceğiniz ile ilgili birkaç seçenek sunulmaktadır. Aktif Bank her yerde şubesi bulunan bir banka olmadığı için başka bankalar ve PTT ile anlaşması bulunur. Anlaşması olan yerlerden kredi ödemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu ödemeleri yapabilmek için;
• Aktif bank şubelerini kullanabilirsiniz.
• Aktif Bank internet bankacılığını kullanabilirsiniz.
• Herhangi bir bankada bulunan hesabınızdan Aktif Bank hesabınıza EFT yaparak ödeyebilirsiniz.
• Türkiye’de bulunan tüm PTT şubelerinden ve PTT matikerlerden ödeyebilirsiniz.
• Akbank ATM’lerinden ya da Vakıfbank ATM’lerinden yapabilirsiniz.
• N Kolay banka kartınızı kullanarak diğer bankaların ATM’lerinden hesabınıza para yatırabilirsiniz ve bu sayede kredini ödeyebilirsiniz.
• Kredi ödemeleriniz için hesabınıza otomatik ödeme talimatı verebilir ve ödemelerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

N Kolay Kredi avantajları nelerdir?

N Kolay kredi aracılığı ile alacağınız kredilerden kefil ya da evrak gibi şeyler talep edilmez. Kredinizi hemen, evraksız, imzasız ve formalitesiz olarak alabilirsiniz. Banka müşterisi olmasanız bile kredinizi oturduğunuz yerden alabilirisiniz. Üstelik başvurularınızı da dijital kanallardan yapabilirsiniz.

N Kolay kredi başvurusu yöntemleri nelerdir?

N Kolay kredilerine başvuru yapmak için Aktif Bank müşterisi olanlar ya da olmayanlar için farklı yöntemler bulunur. Müşteri olmasanız bile başvurunuzu online kanallardan yapabilir ve kredinize oturduğunuz yerden sahip olabilirsiniz. Bu başvuruları nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak açıklayalım;

• Aktif bank müşterisi olan kişiler başvuru için N Kolay internet sitesine girerek burada bulunan başvuru formunu dakikalar içinde doldurabilirler. İhtiyacınız olan parayı girip sözleşmelerinizi onayladıktan sonra paranızı 5 dakikada hesabınızda bulabilirsiniz.
Passolig banka kartınız varsa yine ihtiyacınız olan kredi tutarını girerek sözleşmelerinizi onayladıktan sonra paranızı 5 dakikada hesabınızda bulabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
• Passolig ön ödemeli aktınız varsa, kısa başvuru formunu doldurmalısınız. Ardından sözleşmelerinizi online olarak onaylarsınız. Evraklarınız kurye ile 7-10 iş gününde adresinize teslim edilir ve paranız aynı gün hesabınıza aktarılır.
• Yen müşteriyseniz de yine kısa başvuru formunu doldurduktan sonra sözleşmelerinizi online olarak onaylamanız gerekir. Evraklarınızı 7-10 iş gününde adresinize kurye ile gönderilir ve paranız aynı gün hesabınıza geçer.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir