Nakit İhtiyacınıza 7/24 En Hızlı Çözüm Akbank Direkt Kredi

Nakit İhtiyacınıza 7/24 En Hızlı Çözüm Akbank Direkt Kredi

Günümüzde pek çok banka, müşterilerine kredi hizmeti sunmaktadır. Bunların arasında Akbank da bulunmaktadır. Akbank, günümüzde en az faiz oranı ile kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Üstelik müşterilerine sunduğu geniş vade seçenekleri ile müşteriler tarafından en çok talep gören bankalar arasında bulunmaktadır.

Teknolojinin ilerlemesi ile kredi başvuruları için pek çok seçenek yer almaktadır. Önceki yıllarda başvurular, yalnızca şubelerden gerçekleştirilirken şimdi; internet siteleri üzerinden, cep telefonlarındaki mesaj özelliği ile ve telefonla Müşteri Hizmetleri’nin aranması ile yapılabilmektedir. Akbank Direkt ile Akbank kredi başvurusu kapsamında müşteriler, bu yöntem ile başvuru yapabilmektedir. SMS yöntemi, diğer yöntemlere göre daha hızlı ve pratiktir. Bu sayede kredi başvurusu oluşturan kişiler, diledikleri harcamaları yapabilmektedir.

Kredim Olumlu Ne Yapmalıyım?

Akbank Direkt ile Akbank kredi başvurusu çatısı altında müşteriler, başvuru sonrası birkaç gün boyunca bekletilmektedir. Bunun sebebi, talep ettikleri kredi için geniş bir araştırmanın yapılmasıdır. Bankalar, her kredi başvurusu için geniş kapsamlı bir çalışma yapmaktadır. Müşterinin tüm finansal hareketleri incelenir ve müşterinin sicili hakkında kontroller yapılır. Başvuru onaylandığı takdirde müşteri, Akbank şubesine davet edilir. Davet edilen müşteri ile bir sözleşme imzalanır. Sözleşme kapsamında müşteri, krediyi aldığını ve taksitli ödemeyi kabul eder. Sözleşmelerin geçerlilik süresi, son taksitin ödendiği güne kadar sürmektedir. Ardından sözleşmenin süresi bitmektedir. Son olarak müşterinin talep ettiği kredi, müşteriye verilmektedir. Müşteri, ödeme için istediği vade planını seçebilmektedir. Vade seçenekleri en az 3 ay, en fazla 60 ay olarak belirlenmiştir. Ancak vade süresi arttığında veya azaldığında, faiz oranında değişimler yaşanmaktadır.

Direkt Dışında Hangi Numaraya Mesaj Atmalıyım?

SMS ile Akbank kredi başvurusu kapsamında müşterilerin mesaj atacakları numaralar, GSM operatörlerine göre değişkenlik göstermektedir. Turkcell hat sahibi müşteriler 4425’e, diğer operatörlerden hat sahibi olan müşteriler ise 0532 444 44 25’e mesaj atabilmektedir. Müşteriler, “ANINDA” boşluk bırakmalı ve T.C kimlik numaralarını belirtilen numaralara göndermelidir. Gönderilen tüm SMS’ler, 0.64 Krş. olarak ücretlendirilmektedir. Yapılan başvurular sonucunda müşteriler, kredi başvurusu hakkında tüm detayları takip edebilmektedir. Akbank kredi başvurusu yapacak olan müşteriler Direkt uygulamasının yanı sıra SMS göndererek de nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Tüm incelemeler banka sistemi tarafından en hızlı şekilde gerçekleştirilmekte ve sonrasında müşterilere kısa mesaj ile bilgilendirme sağlanmaktadır. Böylece müşteriler kredilerini hızlı bir şekilde kullanarak nakit ihtiyaçlarını ortadan kaldırabilmektedir.

Akbank Direkt İle Kredi Faiz Oranları Nasıl?

Akbank direkt ile kredi başvurusu yapan müşteriler için faiz oranları %2,02’dir. Müşteriler en az 2 ay en fazla 60 ay olacak şekilde 15.000 TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir. Kredi kullanımları her ne kadar Akbank Direkt aracılığı ile gerçekleştirilebilse bile mutlaka şubeden de işlemler sağlanmaktadır. Kredisi olumlu olan müşteriler şubeye davet edilmekte ve gelir belgesi ibrazı sonrasında kredi kullanımlarını gerçekleştirebilmektedir.

Akbank direkt ile kredi başvurusu yapacak olan müşteriler için kredinin olumsuz sonuçlanması gibi durumlar da söz konusu olabilmektedir. Bu tür durumlarda ise şube yetkilileri tarafından tüm kontroller sağlanmakta ve sonrasında nihai karar banka sistemleri tarafından verilmektedir. Banka sistemleri artık Merkez Bankası adı altında işlem gerçekleştirdiğinden dolayı tüm bankalar ile olan işlem geçmişlerinden haberdar olmaktadır. Böylece müşterinin diğer bankalara olan borçları ya da gecikmeleri de saptanmaktadır.

Akbank direkt ile kredi başvurusu yapan müşteriler tüm bu olumsuz koşulları ortadan kaldırarak yeniden kredi başvurusunda da bulunabilmektedir.

Akbank Direkt Kredi Özellikleri Nelerdir?

Akbank Direkt kredi, nakit ihtiyaçlarınız için Akbank tarafından sunulan gelir belgesiz ve evraksız kredidir. Bu krediye, banka müşterisi olan kişiler mobil bankacılık ve internet bankacılığı kanallarını kullanarak hemen başvuru yapabilirler. Aynı zamanda banka müşterileri, mobil bankacılık uygulamasına girdikten sonra telefonlarını sallayarak, ne kadar kredi kullanabileceklerini Saniyeler içinde öğrenebilirler. Akbank tarafından sunulan bu hızlı ve avantajlı kredinin genel özellikleri ise şöyledir;
• Direkt Kredi 1.000 liradan başlayan ve 40.000 liraya kadar olan tüm nakit ihtiyaçlarınız için verilmektedir.
• Bu krediye şubeye gitmeden hızlı ve kolay başvuru yapabilir ve kredinizi 7/24 hesabınıza aktararak kullanabilirsiniz.
• Kredinizi 7/24 alabilir, kredi alım sırasında hiçbir evrak, belge ya da teminat vermezsiniz. Ayrıca krediniz banka şubelerinde sıra beklemek zorunda kalmadan ve imzasız olarak alabilirsiniz.
• Akbank direkt krediden kredi tutarının binde 5,25’i kadar dosya masrafı alınır.
• Bu krediyi dilerseniz hayat sigortalı olarak uygun faiz oranlarıyla alabilirsiniz. Kredinizi sigortasız olarak da almanız mümkündür. Bu durumda kredi faiz oranınız biraz daha yükselecektir. Alınacak olan hayat sigortası tutarı ise krediyi çeken kişinin özelliklerine ve kredi tutarına göre değişir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir