Ana sayfa KREDİ Odeabank’tan, %0,99’dan Başlayan Düşük Faiz Oranı ile İhtiyaç Kredisi

Odeabank’tan, %0,99’dan Başlayan Düşük Faiz Oranı ile İhtiyaç Kredisi

6103
1

Odeabank, düşük faiz oranları ile pek çok kişinin nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Eğitim, evlilik ya da seyahat gibi durumlar için nakit ihtiyacı olan kişiler 0,99 faiz oranları ile Odeabank’tan kredi çekebilmektedir. Şubeler, müşteri hizmetleri, Odeabank web sitesi ya da diğer Odeabank kanalları müşterilerin başvuru yapabilmesi için uygun kanallar arasında yer almaktadır.

Odeabank ihtiyaç kredisini %0,99 faiz oranı ile çekmek isteyen müşteriler için üst sınır 15.000 TL’dir ve 60 aya kadar vadeli olarak nakit kullanımı gerçekleştirme avantajına da sahiptir. Müşteriler 60 ay vade seçeneğinin yanı sıra 12, 24, 36 ya da 48 ay şeklinde de vade gerçekleştirebilmektedir.

Odeabank %0,99 Faiz Oranı ile İhtiyaç Kredisi Başvuru Noktaları

 

Odeabank ihtiyaç kredisi çekecek olan kişiler pek çok başvuru kanalı ile başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Kredi başvurularının ne şekilde yapılabileceği ise aşağıda yer almaktadır.

  • Şube Kanalı ile Başvuru: Odeabank’tan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler illerinde ya da ilçelerinde bulunan herhangi bir Odeabank şubesine kimlikleri ile giderek başvuru yapabilmektedir. Şube yetkilileri TC kimlik numarası aracılığı ile kredi girişlerini yaptıktan sonra müşterilere en geç 3 iş günü içerisinde dönüş sağlamaktadır.
  • Müşteri Hizmetleri Aracılığı ile Başvuru: Odeabank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler 444 8 444 numaralı hattı arayıp müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanarak kredi başvurusu gerçekleştirebilmektedir. Müşterilerin cep telefonu numaraları başvuru esnasında talep edilmekte ve sonrasında kısa mesaj ile kredi başvurusunun sonucu iletilmektedir.
  • Mobil Bankacılık Kanalı İle Başvuru: Odeabank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler Odeabank mobil bankacılık uygulamasını Google Play Store ya da AppStore aracılığı ile cep telefonlarına indirebilmekte ve kredi başvurusu alanından gerekli alanları doldurarak kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir.
  • İnternet Bankacılığı Kanalı İle Kredi Başvurusu: Odeabank kredi başvurusu yapacak olan müşteriler Odeabank İnternet Bankacılığına giriş yaparak yine kredi başvuru alanından başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Müşteriler tüm bilgilerini doğru bir biçimde girdikleri takdirde kredi sonuçları olumlu ya da olumsuz olacak şekilde cep telefonlarına gönderilmektedir.

 

Odeabank Düşük Faizli İhtiyaç Kredisinde Gelir Belgesi Talep Ediyor mu?

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, kredileri olumlu sonuçlandığı takdirde gelir belgesi niteliği taşıyan bir belge ile birlikte kredilerini çekebilmektedir. Bu belgeler; maaş bordrosu, tapu, kira kontratı ya da vergi levhasıdır. Bu belgelerin ibraz edilmesi durumunda kredi onay süreci daha da hızlanmaktadır.

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmadan önce gerekli belgelerin hazırlanması ve şubelere hazırlıklı gidilmesi, kredinin anında çekilebilmesine de avantaj sağlamaktadır. Elbette gelir belgesinin hazır olması da kredinin kesin olarak onaylanacağı anlamını taşımamaktadır.

Odeabank Düşük Faizli Kredi Başvurusu Olumsuz Sonuçlanır mı?

 

Odeabank ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilerin başvurularının olumsuz sonuçlanma olasılığı da bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda E-devlet üzerinden risk raporu alınabilirken, TC kimlik numarası ile Odeabank bireysel müşteri temsilcilerinden KKB sorgulaması da yaptırılabilmektedir. Kredi çekebilmek için genellikle bankalardaki alt puan sınırı 1500’dür. 1500 puanı bulunan kişiler rahatlıkla ihtiyaç kredilerini kullanabilmektedir.

Odeabank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerin olumsuz durumlarla karşılaşmalarının altında yatan pek çok farklı nedenden de bahsedilebilmektedir. Bunlar; vergi borçlarının ödenmemesi, trafik cezasının bulunması, kredi ya da kredi kartı ödemelerinin düzensizliği gibi etkenlerden kaynaklanabilmektedir. Bu durumlarla karşılaşıldığında gerekli ödemeler düzene sokulmalı ve sonrasında yeniden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunulmalıdır. Art arda yapılan başvurular ise KKB puanının daha da düşmesine neden olmaktadır.

1 YORUM

  1. Insanız dimi bir fenerbahçe yardım ister milyon dolarlar havalara uçar başka bir dernek yardım ister gelen paranın ucu bucağı yok bense evlenmek için kredi istiyorum yok yardım istiyorum yok bana bir söyleyin biri açıklama yapsın lütfen çıldırmak uzereyim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here