Ana sayfa KREDİ KARTI Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

1463
0

Kredi kartı kullanımının yaygınlaştığı günümüzde çoğu kişi alış verişlerini ve harcamalarını kredi kartı ile yapmakta. Çağımız yaşam koşulları kredi kartı kullanımını zorunlu hale getirdi diyebiliriz. Kredi kartı alma yaşı alt sınırı on sekizdir. Yani bir kişinin kredi kartı için bankaya başvurması için reşit olması gereklidir. Reşit olmayan bireylerin imza yetkisi olmadığından ek kart, öğrenci kartı gibi kartlar kullanabilirler ancak yasal vasileri ile birlikte yapacakları başvurular geçerli olabilir. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2019 listesini sizler için hazırladık. Öncelikle öğrenci kredi kartı alabileceğiniz bankaları sıralayalım.

Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

  • Vakıf Bank
  • Ziraat Bankası
  • İş Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Ak Bank
  • TEB gibi bankalar çok avantajlı öğrenci kredi kartı seçenekleri sunmaktalar. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2019 listesinde yer alan bu bankaların kredi kartlarını tek tek inceleyelim ve kendiniz için en avantajlı olanı belirleyin.

Vakıf Bank Like Kart

Vakıf Bank’ın öğrenciler için hazırladığı yüksek limitli ve birçok avantajı içinde barındıran Like Kart ile sinema biletini %50’ye varan indirimlerle satın alabilirsiniz. İnternetten yaptığın alış verişlerde ekstra puan kazanma imkânlarının yanı sıra dönemsel kampanyalar ve sürekli kampanyalar ile ekstra puan kazanma avantajları sunuluyor. Like Kart ile beğendiğiniz üründe taksit fırsatı olmasa bile 100tl ve üzeri tek çekimlik alış verişlerde dokuz aya kadar taksit yapma imkânı var. Ayrıca Like Kart temassız ödeme noktalarında 90tl’nin altında ödemelerde kullanılabiliyor.

Ziraat Bankası Genç Kart

Ziraat Bankası’na ait bu ürün üniversite öğrencilerine yönelik hazırlanmış. Genç Kart’ın en büyük avantajı beş yıl süre ile kart aidatının olmaması. Genç Kart limitleri eğitim gördüğünüz düzeye göre 500tl ile 950tl arasında değişiyor. Genç Kart, Maksimum Kart özelliklerini taşımakta, tüm kampanyalardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kredi ve KYK burs ödemeleri de Ziraat Bankası aracılığıyla yapıldığında tüm işlemlerinizi aynı çatı altında toplamak avantajlı olacaktır.

İş Bankası İş’te Üniversiteli Kart

İş’te Üniversiteli Kart, öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2019 listesinde en çok tercih edilen bankalardan biri olan İş Bankası’nın ilk yıl kart ücreti olmayan ürünüdür. Bu kartın başlangıç limiti 400tl olarak belirlenmiştir ve gecikme faizi düşüktür. Müze Kart olarak da kullanılabilen bu kart, Maksimum Kart özelliklerinin tamamını taşımaktadır. Tüm kampanyalardan ve avantajlardan yararlanılmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Play

Yapı kredi Bankası’nın öğrenciler için hazırlamış olduğu Kredi Play, World Kart avantajlarının ve kampanyalarının tamamını kapsamaktadır. Kredi Play’in az bir miktar yıllık kart aidatı bulunmakta ancak gecikme faizi oldukça düşük oranda uygulanmaktadır.

Ak Bank Öğrenci Kredi Kartı

Axess Exi 26 Kart ile üniversite öğrencilerine Axess kartın tüm özellikleri sunuluyor. Birçok kampanya ve avantajlar ile chip para kazanabilir ve kazandığınız chip paraları dilediğinizce harcayabilirsiniz. Ödemelerinizi erteleyebilir veya taksitlendirme yapabilirsiniz.

Üniversite TEB Kart

Bu kartın yıllık aidatı çok cüzi miktarda ve Bonus Kart’ın tüm özelliklerini barındırıyor. Öğrenciye kredi kartı veren bankalar 2019 listemizin sonunda yer alan TEB, bu karta ekstra özelliklerde katmış. Başlangıçta kart limiti düşük belirlense de bu kartla sinema ve tiyatro biletlerinizi %50 indirimle alabiliyorsunuz.

 

Diğer Krediler
Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası, tüm banka kartlarını Bankkart adı altında sunar. Devlet destekli olan bu banka aracılığı ile çok sayıda kredi kampanyasından Read more

Akbank Şubesiz Belgesiz Kredi Kartı (Anında Maksimum Onaylı Limit)

Akbank, Sabancı tarafından kurulmuş olan bir bankadır. Kuruluş yeri Adanadır. Kayseri ve Adana harflerinin birleşiminden ismini almıştır. Kurulduğu yıllarda çok Read more

Akbank Anında Kredi Kartı Başvurusu

Kredi kartı sayesinde taksitli alışveriş yapmak, acil nakit ihtiyacını karşılamak adına nakit avans çekmek, indirimlerden ve kampanyalardan faydalanmak, bonuslar kazanmak Read more

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bonus, Türkiye’nin en çok tercih edilen kredi kartlarından biridir. Denizbank tarafından çok sayıda kredi kartı sunulur ve bu kartların Read more

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here