QNB Finansbank Acil Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Acil Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Türkiye genelinde sayısız şubeye sahip, pek çok alanda bankacılık hizmeti sunan önemli bankalar arasında yerini korumaktadır. Uzun yıllardan beri varlığı ile nakit ihtiyaçlarına karşılık veren Finansbank, ihtiyaç kredileri ile de pek çok müşteriyi sevindirmektedir. Özellikle acil kredi konusunda pek çok bankanın önüne geçmektedir.

QNB Finansbank acil kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin öncelikli olarak merak ettikleri nokta elbette faiz oranları ve ne kadar kredi verebildiği şeklindedir. QNB Finansbank, müşterilerine 60 aya kadar vade imkanı tanırken 15.000 TL’ye kadar da kredi imkanı sunmaktadır.

Qnb Finansbank aracılığı ile hızlı Kredi çekmek isteyen müşteriler yüzde 2.15 faiz oranı ile 60 aya kadar vadeli olarak hizmetten faydalanabilmektedir. QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu gerçekleştirecek olan müşterilere aynı zamanda banka tarafından sigortada gerçekleştirilebilmektedir. Hızlı kredi ya da hazır kredi kullanımı gerçekleştirecek olan müşteriler QNB Finansbank cep şubesi internet şubesi çağrı merkezi ATM ya da şubeleri aracılığıyla başvurularını hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.

QNB Finansbank Acil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank acil kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler öncelikli olarak şubelerden başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Bunun için illerinde bulunan herhangi bir QNB Finansbank şubesine giderek başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Başvuru esnasında ise kişilerden yalnızca nüfus cüzdanı ya da pasaport talep edilmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra ise yaklaşık 2 gün içinde başvuru sonucu şube yetkilileri tarafından müşterilere bildirilmektedir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler kısa vadede kredilerini kullanabildikleri gibi aynı zamanda diğer nakit ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir. Eğitim ya da seyahat gibi masrafların yanı sıra müşteriler daha pek çok alan için bu kredileri kullanabilme avantajına da sahiptir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler bir diğer kanal olan mobil bankacılık aracılığı ile de kredi başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Mobil bankacılık uygulamasını indiren müşteriler kredi başvurusu alanından giriş yapıp tüm bölümleri eksiksiz doldurarak başvurularını tamamlayabilmektedir.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi İçin Gelir Belgesi Şart mı?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapıldıktan ve kredi onaylandıktan sonra müşteriler kredilerini hesaplarına talep edebilmektedir. Böylece şubeye gitmeye gerek kalmaksızın ödemelerini alabilmektedir. Kısa bir süre içinde ise ödemeleri banka hesaplarına yatırılmaktadır. Kredinin adı her ne kadar hızlı kredi olsa da bazı müşterilerden gelir belgesi talep edilmekte ve müşteriler şubeye davet edilmektedir. Bu müşteriler genellikle puan kredi çekmek için çok da yeterli olmayan müşterilerdir. Ek belge ya da kefil gibi etkenler bu noktada talep edilebilmektedir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi talebi olan müşteriler kredi için SMS ile de başvuru yapabilmektedir.

QNB Finansbank Hızlı Kredi Ek Hesaba Bağlı Bir Kredi midir?

QNB Finansbank hızlı kredi aslında müşterilerin ek hesaplarına bağlı olarak verilmektedir. Yani bu krediden faydalanabilmek için öncelikle Finansbank müşterisi olmak gerekmektedir. Finansbank müşterilerine açılmış olan KMH hesaplarına, hesap limitine ve hesap hareketlerine bağlı olarak uygun bir kredi limiti sunulmaktadır. Kullanıcılar da bu limit doğrultusunda kredilerini kullanmaya başlamaktadır.

QNB Finansbank hızlı kredi kullanımı gerçekleştirmek için belli koşullar da bulunmaktadır. Örneğin müşteriler en az 2 ay, en fazla 60 ay olacak şekilde kredi talebinde bulunabilmektedir. Bir diğer önemli husus ise kredi tutarının her müşteriye göre farklılık gösteriyor olmasıdır. Kredi onay sürecinde müşterilerden istenen ek belgeler ve ek koşullar da yine müşterilerin KKB durumlarına ya da sicillerine göre de farklılık gösterir.

QNB Finansbank Acil Kredi Başvurusu Cep Şubesinden Nasıl Yapılır?

Cep şubesi, Finansbank’ın çok sayıda bankacılık işlemini cep telefonunuzdan halledebileceğiniz bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak havale, EFT, kredi kullanımı, kredi kartı ödeme, kredi ödeme, yatırım yapma gibi çok sayıda işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda kredi ve kredi kartı başvurularınızı da 7/24 yapabilirsiniz. Finansbank acil kredi başvurusu için cep şubeyi, aşağıdaki adımları takip ederek kullanabilirsiniz.

• İlk olarak cep telefonunuz QNB Finansbank’ın cep şubesi uygulamasını indirmelisiniz. Bunun için telefonunuzun uygulama sağlayıcılarına girerek “Finansbank cep şubesi” yazmanız ve aratmanız gerekir.
• Karşınıza çıkan ilk uygulamayı ücretsiz olarak indirin ve girişinizi yapın.
• Giriş için sizden müşteri numarası ya da kimlik numarası ve Finansbank şifresi istenir. Ardından cep telefonunuza güvenli giriş için bir kod gönderilir. Bu kodu, ekrandaki ilgili yere yazdıktan sonra girişinizi hemen tamamlayabilirsiniz.
• Ekranın sol tarafından bulunan menü kısmına gelerek de “krediler / kredi başvurusu” adımlarını takip edin ve sizden istenen kredi tutarı, kredi vadesi gibi kısa bilgileri girin.
• Son olarak girdiğiniz bilgileri kontrol edin ve başvurunuzu tamamlayın.

QNB Finansbank acil kredi başvurusu internet bankacılığından nasıl yapılır?

Finansbank acil kredi başvurusu yapmak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de internet şubedir. İnternet şube aracılığı ile kredi başvurusu da dahil olmak üzere çok sayıda işleminizi yapabilirsiniz. Finansbank kredi başvurunuzu internet bankacığı aracılığı ile yapmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz;

• İnternet bankacılığına giriş yapabilmek için https://internetsubesi.qnbfinansbank.com/Login/LoginPage.aspx adresini tıklamanız gerekir.
• Karşınıza açılan sayfana giriş yapmalısınız. Giriş için Finansbank müşteri numaranızı ve Finansbank parolanızı kullanmanız gerekir. Dilerseniz kimlik numaranızı ve Finansbank parolanızı da kullanabilirsiniz. Ayrıca Finansbank mobil uygulamasına sahip olan kişiler ekrandaki QR kodu ile de giriş yapabilirler.
• Giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menü kısmına gelerek “başvurular / bireyse krediler / ihtiyaç kredisi başvurusu” adımlarını takip etmeniz gerekir.
• Bu aşamada sizden istenen kredi tutarı, kredi vadesi ve aylık gelir gibi bilgileri detaylı olarak girin.
• Son olarak da “gönder” kısmına tıklayın.
• Başvurunuz hemen incelemeye alınır ve saniyeler içinde sonuçlanır. Onaylanmış olan kredinizi kullanmak için ekranda yer alan sözleşmeleri onaylamanız yeterlidir. Bu sayede krediniz otomatik olarak vadesiz hesabınıza aktarılır.

Finansbank’tan acil nakit ihtiyaçlarınıza hazır kredi;

Finansbank, nakit ihtiyaçlarınız acil olduğunda, sizin adınıza hazır kredi seçeneği sunuyor. Bu kredi ile tüm nakit ihtiyaçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz. Krediniz kullanırken başvuru, evrak ve imza gibi prosedürlere gerek kalmaz. Hazır olan krediniz nazında ve dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hazır kredi limitinizi oluşturmak için tek yapmanız gereken kredi başvurusunda bulunmaktır. Finansbank hazır kredi genel özelliklerini açıklayalım;

• Bu krediye hemen sahip olmak için tek bir başvuru yapmanız yeterlidir. Bu başvuru sonucunda Finansbank’tan toplam kullanabileceğiniz kredi limiti ayarlanır. Bu limiti dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar kullanma imkânınız bulunur.
• Hazır kredinizi şubeye bile gitmeye gerek kalmadan, ihtiyaç anında kullanabilirsiniz.
• Hazır kredinizi 60 aya varan vade seçenekleri ile alabilirsiniz.
• Hazır kredi aylık faiz oranı tüm tutarlar ve tüm vadeler için %1,25’tir. Bu kredi için gecikme faizi olarak %1,55 oranı uygulanır.
• Bu kredi için başvurularınızı ve kredi kullanımını banka şubelerinden, çağı merkezinden, cep şubeden, internet şubede ve ATM’lerden yapabilirsiniz.
Hazır kredi ek hesap limitinize bağlı olan bir kredi olduğu için yalnızca taksitli olarak kullandırılmaktadır. Bu krediyi tek çekim olarak kullanmanız mümkün değildir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir