Ana sayfa KREDİ QNB Finansbank Bireysel Kredi Faiz Oranları

QNB Finansbank Bireysel Kredi Faiz Oranları

2456
1

Hayatımızın belli alanlarında yeni ev eşyaları almak, kişisel ihtiyaçlarımızı gidermek, eğitim masraflarımızı karşılamak ya da evlilik harcamaları yapabilmek için nakde ihtiyaç duyarız. Bu nakit ihtiyacı küçük çaplı olabileceği gibi büyük rakamlardan da oluşabilmektedir. QNB Finansbank ise bu tür nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi adı altında müşterilerine pek çok nakit imkanı sunabilmektedir. Banka ile ilişkileri kuvvetli olan müşteriler ise hemen kredilerini kullanabilmektedir. QNB Finansbank, müşterilerine 15.000 TL’ye kadar bireysel ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Müşteriler diledikleri zaman Finansbank şubeleri ya da diğer başvuru kanalları ile başvurularını gerçekleştirebilmektedir.

QNB Finansbank Bireysel Kredi Başvurusunu Nasıl Yapabilirim?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşteriler pek çok kanal aracılığı ile başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Mobil bankacılıktan internet bankacılığına, çağrı merkezinden şubelere kadar pek çok kanal aracılığı ile başvuru gerçekleştirilmektedir. Genellikle müşteriler başvuruları şubeler aracılığı ile gerçekleştirmektedir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler ikamet ettikleri illerde bulunan Finansbank şubelerine kimlikleri ile giderek başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Şube yetkilileri; talep edilen kredi tutarı, TC kimlik numarası, cep telefonu numarası ve vade seçenekleri ile ilgili bilgileri aldıktan sonra kredi girişini gerçekleştirmektedir. Onaylanan krediler ise banka tarafından 2-3 gün içerisinde kullandırılmaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanımı gerçekleştirmek isteyen müşteriler mobil bankacılık ya da internet bankacılığı aracılığı ile de kredi başvurusu yapabilmektedir. Bunun için iki uygulamadan birine giriş yapıldıktan sonra krediler bölümünde gerekli alanlar doldurulmalı ve başvuru gönderilmelidir. Bu aşamada yapılan kredi başvuruları aslında ön onay niteliği taşımaktadır. Müşterilere gelen onay mesajı ile birlikte Finansbank şubelerine gidip kredi kullanımı gerçekleştirilebilmektedir.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi ile nakit ihtiyaçlarını karşılayacak olan müşterilere gelen onay mesajı kesin olarak kredi çekebilecekleri anlamını taşımamaktadır. Bu müşteriler şubelerden kredi puanlarına baktırdıktan sonra yetkililer ile mutlaka görüşmeli ve gerekli görülür ise gelir belgesi ibraz etmelidir.

QNB Finansbank Faiz Oranları Nedir?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi için oldukça uygun faiz oranlarından bahsetmektedir. % 2,02 ile kredi kullandıran banka, 60 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Dosya masrafı ise vadeye göre farklılık göstermektedir. Müşteriler onaylanan kredileri için sigorta masrafı da ödemekte ve tüm masraflar düşüldükten sonra kredinin ana parasını kullanmaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler aynı zamanda belli belgeler ile kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir. Bu noktada ince eleyip sık dokuyan Finansbank, müşterilerinden mutlaka gelir belgesi talep etmektedir. Bu belgeler maaş bordrosu, sigorta dökümü, tapu, vergi levhası ya da kira kontratı olabilmektedir. Bu belgeler kredinin banka tarafından güvence altına alınabilmesi için talep edilen evraklardandır.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredim Onaylanmadı Ne Yapmalıyım?

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler başvurularını tamamladıktan sonra olumsuz bir sonuç ile karşılaşabilmektedir. Bu gibi durumlarda ise pek çok sebepten bahsedilebilmektedir. Muhtemelen bankalara yapılan düzensiz ödemeler kredinin olumsuz sonuçlanmasına neden olmuştur. Artık hesap sahiplerinin tüm banka hareketleri Merkez Bankası çatısı altında toplandığından dolayı olumsuzlukları analiz etmek mümkündür.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi olumsuz olan kişiler TC kimlik numaraları üzerinden E devlet sistemine giriş yaparak risk raporu oluşturabilmektedir. Hangi bankaya ne gibi gecikmeler olduğu ya da yasal takipte bir borç bulunup bulunmadığı bu risk raporu ile ortaya konabilmektedir. Müşteriler tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırıp başvuru yaptıkları takdirde kredileri onaylanacaktır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here