Tek Tıkla Kredi QNB Finansbank Kredi GO’da!

Tek Tıkla Kredi QNB Finansbank Kredi GO’da!

QNB Finansbank tarafından sunulan Kredi Go, nakit ihtiyacı bulunan kişilerin kredi başvurusunda bulunması için tasarlanmıştır. Mobil uygulamalarda kullanılabilen Kredi Go, kredi alım sürecini biraz daha kolay bir şekilde tamamlamaya neden olan bir seçenek halindedir. Kişiler İOS veya Android uyumlu cihazlarında bu uygulamayı indirirse, bir hesap oluşturarak doğrudan uygulamadan yararlanmaya başlayabilirler. QNB Finansbank Kredi GO hakkında detaylı bilgi sunalım;

QNB Finansbank Kredi GO Uygulaması Üzerinden Kredi

Nakit ihtiyacınız varsa ve buna hemen bir çözüm bulmak isterseniz, kredi go uygulamasını cihazını indirerek size sunulan ayrıcalıklardan faydalanmayı düşünebilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra başta kredi başvurusu olmak üzere, kredi alım sürecinde pek çok kolaylık karşınıza çıkacaktır.

 • Uygulama üzerinden ihtiyaç duyduğunuz kredi tutarını girerek, çok kısa bir süre içinde size en uygun gözüken kredi fırsatını bulabilirsiniz. Bu şekilde sadece birkaç dakikalık süreç içinde kredi başvurusunda bulunabilme şansı doğmuş olacaktır.
 • Uygulama tamamen size özel olarak geliştirilecektir. Bu bakımdan kredi tutarı ve vade sayısı ciddiye alınarak size en özel fırsatları çok kısa bir süre içinde bulabilirsiniz.
 • Ne kadar faiz ödeyeceğinizi de gösteren bu uygulama sayesinde, ücretsiz olarak faiz oranlarını hemen öğrenebilirsiniz.
 • Kredi hesaplama fonksiyonu üzerinden, kredi vade sayısı, kredi aylık taksit tutarı, faiz oranı gibi çeşitli bilgiler karşınıza çıkar. Bu şekilde kredi almak istediğiniz bankanın kredi planına dair detayları bu şekilde öğrenebilirsiniz.
 • Merak ettiğiniz tüm detaylara aynı zamanda kredi doktorum hizmeti üzerinden ulaşabilmeniz söz konusu bir hale gelir. Burada kredi konusunda merak ettiğiniz a’dan z’ye her türlü soruya cevap alabilirsiniz.
 • Yapmış olduğunuz kredi başvurusu olumsuz olarak sonuçlanırsa, bunun nedeni de doğrudan size bildirilmiş olur. İlerleyen günlerde eğer kredi kullanabilecek duruma gelirseniz, uygulamadan bildirim alabilmeniz mümkün bir hale gelmiş olacaktır. Bu sayede kredi tutarını da aynı şekilde öğrenmiş olursunuz.
 • Uygulama üzerinden aynı zamanda istediğiniz her QNB Finansbank müşteri temsilcisine bağlanabilme şansınız bulunur. Bu sayede sormak istediklerinizi temsilciye sorarak konu hakkında hızlı bir cevap alabilirsiniz.

Kimler Uygulamadan Yararlanabilir?

Kredi GO uygulaması herkes için sunulan bir hizmet durumundadır. Bundan kaynaklı olarak QNB Finansbank müşterisi olup olmadığınız kesinlikle fark etmeyecektir. Mobil uygulamayı doğrudan cihazınıza indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Yapılan kredi başvurularında ise hiçbir şekilde ücret ödemenize gerek yoktur. Ücretsiz olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

T.C kimlik numarası üzerinden uygulamaya üye olduğunuzdan dolayı, QNB Finansbank hizmetlerinden de özel olarak yararlanabilme hakkınız vardır. Kredi notunuz yüksek durumdaysa, bu durumda kredi alım sürecinde sizin için farklı avantajların ortaya çıkması söz konusu bir hale gelmiş olur. Kredi notu yüksek olanlar aynı zamanda hem daha düşük faiz uygulamasından yararlanabilirken, hem de daha yüksek tutardaki kredi oranlarına ulaşabilmektedir. Yani her açıdan onlar için daha avantajlı bir durumun ortaya çıkması mümkün bir hale gelmiş olur.

QNB Finansbank Kredi GO Faiz Oranları

QNB Finansbank tarafından sunulan Kredi Go uygulaması özellikle kredi tutarı ve faiz oranları ile merak ediliyor. QNB Finansbank Kredi GO uygulaması her beklentiye uygun olmak üzere bir planın bulunabileceği adreslerden biridir. Bu hizmet için sunulacak olan faiz oranı yüzde 1.09 ile yüzde 1.59 arasında değişkenlik göstermektedir. Size ne kadar faizin sunulacağı ise, kredi notu ve vade sayısına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kredi go uygulaması üzerinden 30 bin TL’ye kadar kredi alabilme hakkınız bulunur. Minimum kredi tutarı ise 1000 TL olarak belirlenmiş durumdadır. Özellikle düşük tutarda nakit ihtiyaçlarınız için uygulamadan yararlanmanız mantıklı bir hareket olacaktır. Uygulamayı tercih ederek 30 bin TL tutarında kredi aldığınızı düşündüğümüzde, 60 aylık vade planı üzerinden aylık olarak 786 TL ödeme yapmanız gerekir. Bu kredi tutarını yüzde 1.46 faiz oranı üzerinden ödediğinizde aylık olarak 812 TL, yüzde 1.92 faiz oranı üzerinden ödediğinizde ise aylık olarak 928 TL ödeme yapmanız gerekir. Bu şekilde kendinize daha uygun gözüken kredi planını seçerek, kredi başvurusu yapmayı düşünebilirsiniz.

Kredi faiz tutarına ek olarak aynı zamanda kredi tahsis ücreti ve sigorta ücreti gibi ek masraflarında karşınıza çıkabileceğini belirtmek gerekir. Kredi tahsis ücretinin belirlenmesinde, kredi tutarının önemi vardır. 30 bin TL tutarında kredi aldığınızı düşündüğümüzde ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 157 TL olarak belirlenmiş olur. Bu şekilde almak istediğiniz kredi tutarını uygulamaya girerek, ne kadar kredi tahsis ücretinin çıkacağını hemen öğrenebilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Go Nasıl İndirilir?

Kredi Go uygulamasını kullanmak için, tek yapmanız gereken şey Google Play Store veya App store üzerinden uygulamayı seçerek indirmektir. Daha sonrasında üye formunu doldurarak, kredi go hesabı açabilirsiniz. Hesap açmadan uygulamayı kullanabilmek söz konusu değildir. T.C kimlik numarası, ad ve soyad, cep telefonu numarası, mail bilgilerini girdikten sonra sisteme hemen üye olabilirsiniz. Ayrıca size özel fırsatları ve haberleri öğrenmekte bu yollar üzerinden mümkün bir hale gelmiş olacaktır. Kredi Go indirmek için diğer tercih edebileceğiniz yöntem ise QNB Finansbank resmi internet sitesidir. QNB Finansbank “bireysel kredi go” sayfasına geçiş yaparak, hemen indir kısmı üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulama kısa bir süre içinde indirilirken, telefonunuza kurarak uygulamadan hemen yararlanabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Go Kredi Alma Şartları

Kredi başvurunuza olumlu bir cevap alabilmek için bazı kriterlere uygun olmanız son derece önemli olacaktır. Bu kriterlere uygun olmanız, kredi başvurunuza daha basit yoldan olumlu cevap almanıza olanak sağlar. Düzenli bir gelire sahip olmanız, kredi başvurusundan olumlu cevap alma konusunda aranan durumlardan biridir. Düzenli bir geliriniz bulunuyorsa ve sigortalı olarak bir işte çalışıyorsanız, kredi go uygulamasında sunulan kredi imkanlarından yararlanabilme hakkınız bulunmuş olur. Öte yandan kredi notu uygulamasının da büyük bir öneme sahip olduğunu belirtmek gerekir. Kredi notu çok düşük veya düşük aralığında bulunan kişilerin genel olarak kredi başvurusundan olumsuz cevap alması söz konusu olacaktır. Bunun yanında orta seviyedeki kredi notunun da genel olarak olumsuz cevap aldığını belirtmek gerekir. Ancak çok düşük ve düşük seviyede kredi notuna nazaran, bazı bankalar orta seviyede kredi notu bulunan kişilere kredi verebilmektedir. Bu konulara ek olarak kara listede bulunmamak, sicilin temiz durumda olması mutlaka aranan konular arasında bulunuyor. Bu şartlara uyum sağlamayı başaran kişilerin ise, diğerlerine nazaran daha kolay şartlar altında kredi alabileceğini belirtmek gerekir.

QNB Finansbank KrediGo kredisi için örnek ödeme tablosu nasıldır?

QNB Finansbank tarafından sunulan bu avantajlı uygulamadan alacağınız kredinin faiz oranı, başvuru yapan kişinin kredi notuna göre belirlenir. Bu nedenle çekeceğiniz kredi için ne kadar ödeyeceğiniz banka tarafından hesaplanır ve Kredigo uygulaması üzerinden tarafınıza bildirilir. Fikir edinebilmeniz açısından birkaç örnek vererek Kredigo kredilerini açıklayalım;

Bu uygulamadan 30.000 lira olan krediyi 60 ay vadeli olarak almak istediğinizde, kredi faiz oranınız %0,99 olarak belirlendiyse;

 • Bu kredi için ödenecek aylık taksit tutarı 765 lira olur.
 • Bu krediden alınacak olan tahsis ücreti tutarı 157,5 lira olur.
 • Bu kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %16,9632 olur.

Bu uygulamadan 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak isteğinizde, kredi faiz oranınız %1,46 olarak belirlendiyse;

 • Bu kredi için ödenecek olan taksit tutarı 853 lira olur.
 • Kredinizden alınacak olan tahsis ücreti tutarı 157,5 liradır.
 • Bu kredinin yıllık toplam maliyet tutarı ise %23,2704 liradır.

Bu uygulamadan 30.000 lira olan kredinizi 60 ay vade ile almak istediğinizde, kredi faiz oranınız %1,75 olarak belirlendiyse;

 • Bu kredi için ödenecek olan aylık taksit tutarı 765 lira olur.
 • Kredinizden alınacak olan tahsis ücreti tutarı 157,5 liradır.
 • Bu kredinin yıllık toplam maliyeti ise %28,4292 olur.

Finansbank tarafından kullanabileceğiniz krediler nelerdir?

Finansbank, her ay güncellenen kampanyaları ile müşterilerine çok fazla kredi imkânı sunar. Bu kredilerin çeşitliliği, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir. Her kredinin kendine özel özellikleri ve avantajları bulunur. Finansbank aracılığı ile kullanabileceğiniz kredileri aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

Finansbank ihtiyaç kredisi ve özellikleri;

Finansbank ihtiyaç kredisi, ihtiyaçlarınıza yönelik olarak farklı teklifler ile hazırlanmıştır. Bu kredilerin çeşitleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi verelim;

 • 3 ay ödemesiz ihtiyaç kredisi, kredinizi şimdi alacağınız ancak ödemelerine 3 ay sonra başlayacağınız bir kredidir. Bu sayede acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilir ve ödemelerinizi 3 ay sonra rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu tür kredilerde 60 ay vadeli aldığınız bir kredi 57 ay üzerinden değerlendirilecektir.
 • Tanışma kredisi olarak verilen kredide ise avantajlı faiz oranları sunulmaktadır. Hangi bankanın müşterisi olursanız olun Finansbank’ın son bir yıl içinde ihtiyaç kredisini ya da hazır kredisini kullanmadıysanız, özel faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.
 • Doğum günü kredisi, Finansbank müşterisi olan kişiler için geçerlidir. Bu kişiler, doğum günlerinin bulunduğu ay boyunca avantajlı faiz oranlarında kredi alabilirler.
 • Borç transferi kredisi ise diğer bankalarda bulunan tüm borçlarınızı Finansbank’a aktarabileceğiniz ve esnek ödeme planları ile kolayca ödeme yapabileceğiniz bir kredidir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir