Ana sayfa KREDİ QNB Finansbank’tan Kefilsiz Düşük Kredi Notuna Kredi

QNB Finansbank’tan Kefilsiz Düşük Kredi Notuna Kredi

5232
2

Kredi, bireysel ihtiyaçların karşılanması için vatandaşların, özellikle çalışanların başvurdukları bankacılık ürünüdür. Tatile gitmek, ev kirası ödemek ya da okul taksiti ödemek gibi toplu ödeme gerektiren işlemler için kredi çekebilmek mümkündür. Bankaların pek çoğu, kredi için internet üzerinden hizmet sunmaktadır. Krediler için bankaların internet sitesinden başvuru yapabileceğiniz gibi mobil uygulamalardan ya da cep telefonunuzdan da başvuru yapabilirsiniz. Kredi çekebilmenin en önemli şartı, kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Ancak düşük kredi notuna sahip olan kişiler için de bazı bankalar kredi imkânı sunmaktadır. Bu bankalardan biri de QNB Finansbank’tır. QNB Finansbank’tan kefilsiz düşük kredi notuna kredi detaylarını paylaşalım;

QNB Finansbank’tan kefilsiz düşük kredi notuna kredi koşulları nelerdir;

QNB Finansbank, ihtiyaç duyulan her an yanınızda olmaya devam ediyor. Bu banka aracılıyla kredi notunuza uygun faiz oranları ile kredi imkânı sunulmaktadır. Üstelik bu kredi, kefilsiz ve evraksız olarak sunulur. Bu kredi müşterilerin kredi notuna göre değişen faiz oranlarında uygulanır. Faiz oranları %1,23’ten başlamaktadır. Ayrıca bu kredinin geri ödemesi için 3 ay erteleme imkânı da sunulmaktadır.

  • QNB tarafından düşük kredi notu olan müşterilere sunulan bu kredi için SMS yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesajlar kısmına T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030’a mesaj atmanız başvuru için yeterlidir. Bankanın müşterisi değilseniz bile SMS yoluyla başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterisi olan kişiler ise bu krediye başvuru yapabilmek için mobil uygulamayı ya da bankanın internet sitesini kullanabilirler.
  • Bu kredide, müşterilerin kredi notuna göre %1,23, %1,25, %1,39, %1,49, %1,59 ve %1,68 faiz oranları uygulanır. Görüldüğü gibi uygulanan faiz oranları, diğer bankaların normal faiz oranlarına göre biraz daha uygundur.
  • Bu kredi için en fazla 48 aylık vadelendirme yapılmaktadır. 48 aya kadar müşteriler için özel ödeme planları oluşturulabilmektedir. 3 ay erteleme kullanıldığında yine en fazla 48 aya kadar vadelendirilebilir. Eğer bu krediyi çekerken 3 ay erteleme seçeneğinden faydalandıysanız, kredi vadesini 45 aya kadar belirleyebilirsiniz.
  • Bu krediyi çekerken hayat sigortası zorunlu olarak yapılmaktadır. Hayat sigortasının tutarı, çekilen kredi miktarına ve kişinin cinsiyetine ve yaşına göre değişmektedir.
  • Bu krediden binde 5 oranında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Ayrıca 50 TL dosya masrafı da alınır.
  • Bu krediye en düşük 1.000 TL en yüksek 35.000 TL için başvuru yapabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan kefilsiz düşük kredi notuna kredi imkanından faydalanmak için banka şubelerine de başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sırasında kimlik belgenizin yanınızda olması yeterlidir. Ayrıca gelirinizi beyan eden bir belge bulundurmanız da gerekir. Bunların dışında bir belgeye ya da kefile gerek yoktur.

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here