Ana sayfa KREDİ TEB Online Kredi Kartı Başvurusu

TEB Online Kredi Kartı Başvurusu

4132
0

Kredi kartları hayatın her alanında sıklıkla kullanılan önemli alışveriş araçlarından biridir. TEB kredi kartı ise yine pek çok kullanıcının rağbet gösterdiği kredi kartları arasında yer almaktadır. Taksit imkanlarından faydalanmak ya da nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcılar TEB Bonus kartı tercih etmektedir.

TEB online kredi kartı başvurusu yapan müşteriler ise kısa bir süre içinde kartlarını kullanmaya başlayabilmekte ve tüm özelliklerden faydalanabilmektedir. Bonus özelliği taşıyan bu kart, nakit avanstan puan biriktirmeye kadar pek çok ekstra özellik sunmaktadır. Kullanıcılar da bu sayede ek özellikleri bulunan bu kart ile istedikleri harcamayı gerçekleştirebilmektedir.

TEB Online Kredi Kartı Başvurusu Nerelerden Yapılabilir?

TEB online kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kullanıcılar TEB’in online kanallarını kullanabilmektedir. www.teb.com.tr en çok başvuru yapılan kanallar arasında yer almaktadır. Bonus özellikli TEB kredi kartına sahip olmak isteyen kullanıcılar bankanın web sayfasına giriş yaparak kredi kartı başvuru alanındaki tüm bilgileri eksik kalmayacak şekilde doldurmalıdır. Sistem tarafından TC kimlik numarası aracılığı ile başvuru incelemesi yapılmakta ve sonrasında müşterilere kısa mesaj ile bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Kredi kartı onaylanan müşterilerin kartları basım sürecine girmekte ve kurye ile kısa bir süre içinde adreslerine gönderilmektedir.

TEB online kredi kartı başvurusu yapacak olan müşteriler için bir diğer kanal ise mobil bankacılıktır. TEB müşterisi olan kişiler kullanıcı adı ve şifreleri ile TEB mobil bankacılık uygulamasına giriş yaparak kredi kartı başvurularını tamamlayabilmektedir. Başvuru gönderildikten kısa bir süre sonra müşterilerin cep telefonlarına kısa mesaj ile bilgilendirme gönderilmektedir. Kredi kartları onaylanan müşterilerin kartları belirtmiş oldukları adrese gönderilmektedir.

TEB online kredi kartı başvurusu için sıklıkla tercih edilen kanallardan bir diğeri ise müşteri hizmetleridir. Müşteriler, TEB çağrı merkezini arayarak kredi kartı başvurularını müşteri temsilcileri aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Cep telefonu numaralarına kısa mesaj ile bilgilendirme gönderilen ve kartları onaylanan kişilerin TEB kredi kartları adreslerine postalanmaktadır. Kart başvurusu esnasında tüm bilgilerin doğru verilmesi oldukça önemlidir.

TEB Kredi Kartı Özellikleri

TEB online kredi kartı başvurusu yapacak olan müşteriler aynı zamanda kartın özelliklerini de merak etmektedir. TEB kredi kartı bonus özellikli bir kredi kartıdır. Yurtiçinde ya da yurtdışında alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. Müşteriler alışverişlerini taksitli ya da tek çekim olarak gerçekleştirebilirken aynı zamanda nakit avans ya da taksitli nakit avans da kullanabilmektedir.

TEB online kredi kartı başvurusu yapan müşteriler için bir diğer önemli özellik ise puan biriktirebiliyor olmalarıdır. Müşteriler harcama yaptıkça bonus puan biriktirmekte ve daha sonra bu bonus puanları yapmış oldukları alışverişlerde harcayabilmektedir. Mil puan biriktirme ve uçtukça uçak biletini indirimli ya da ücretsiz alma imkanı da yine TEB bonus kredi kartı ile sunulmaktadır.

TEB Online Kredi Kartı Başvurum Onaylanmadı

TEB online kredi kartı başvurusu yapan bazı kişilerin kredi kartları onaylanamayabilmektedir. Bu gibi durumlarda kullanıcıların banka geçmişleri kontrol edilmeli ve kredi kartının neden olumsuz olduğuna dair analizler gerçekleştirilmelidir. Ödenmeyen vergi ya da trafik borçları, düzensiz banka ödemeleri, icralık borçlar ya da yasal takip gibi durumlar, kart başvurularının olumsuz sonuçlanmasına neden olabilmektedir.

TEB online kredi kartı başvurusu olumsuz sonuçlanan kişiler için hiç başlamamış olan bir banka geçmişi de söz konusu olabilmektedir. Bu gibi durumlar herhangi bir banka geçmişinin oluşmamasından kaynaklanmaktadır. Kişilerin öncelikli olarak banka ilişkisi kurmaları ve sonrasında yeniden TEB online kredi kartı başvurusu gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here