Türkiye Finans happy kredi kartına başvur 25 TL bonus kazan!

Türkiye Finans happy kredi kartına başvur 25 TL bonus kazan!

Bonuslarla hayli ilgili misiniz? O halde size güzel bir haberimiz var çünkü Türkiye Finans happy kredi kartı başvurusu yaparak 25 tl bonus kazanma şansı elde edebilirsiniz. Türkiye Finans happy kredi kartına başvur 25 tl bonus kazan kampanyası sayesinde bedava alışveriş yapma şansı kazana.

Happy Kredi kartıyla alışveriş yapmayı ve bonus kazanmayı istersen, hemen kredi kartı başvurusu yap ve anında bonusları kazanmaya başla!

Türkiye Finans happy kredi kartına başvur 25 TL bonus kazan kampanyası koşulları

1- Türkiye Finans happy kredi kartı ile 25 tl bonus kazanma kampanyası 31 Mayıs tarihine kadar geçerlidir.
2- 31 Mayıs tarihine kadar Türkiye Finans bankasının tüm şubelerinden, internetten veya telefon bankacılığı ile başvuru yaptığınızda onay alırsanız 25 tl bonusa sahip olabileceksiniz. Ayrıca happycard.com.tr’den de başvuru yapabilirsiniz.
3- 25 Haziran tarihine kadar 100 liralık ilk harcamanızda 25 tl bonus kazanacaksınız.
4- Kazandığınız 25 tl bonus ise 28 Haziran’da kartınıza yüklenecek ve 11 Temmuz 2019 tarihine kadar kullanabileceksiniz.
5- Bu kampanyaya Happy Zero kredi kartı sahipleri katılamaz.
6- Zero kartınız varsa ve aynı zamanda mevcut diğer kartlara başvuranların da başvurusu onaylanmayacaktır.
7- Kampanya dahilindeki peşin ve taksitli harcamalar onaylanmaktadır.
8- Nakit çekme, avans ve bonus harcama gibi eylemler bu kampanyaya dahil edilmemektedir.
9- Kart ile sadece bir defa 25 tl bonus kazanabilirsiniz, tekrarı yapılmayacaktır.
10- Bonus kazanan müşterilerin kartlarına 25 tl bonus yüklenebilmesi için, kredi kartlarıyla ilgili herhangi bir sorun veya engel olmaması gerekmektedir.
11- Kampanya dahilindeki kazanılacak bonus miktarı her müşteri için sadece 25 tl ile sınırlıdır.
12- Kampanya dahilinde işlem yapan Türkiye Finans bankası kampanya ile ilgili her türlü detayı değiştirebilir ve bundan sorumlu tutulmaz. Bankanın kampanyada değişiklik yapma hakkı saklı bulunmaktadır.

Türkiye Finans happy kredi kartına başvur 25 TL bonus kazan- Happy Kredi Kartı

Evet 25 tl bonus kampanyası detaylarını yukarıda sizinle paylaştık ancak Türkiye Finans Happy kart kampanyaları bununla sınırlı değil. Türkiye Finans web sitesi aracılığıyla happy kredi kartının tüm detaylarını öğrenebilir ve daha aktif kullanarak daha fazla bonus kazanabilirsiniz. Happy kredi kartı 25 tl bonus kampanyasına başvuru tarihi 31 Mayısta sona eriyor ve kampanya bitimine günler, hatta saatler kaldı. Siz de hemen internetten, telefondan veya banka şubesi ile başvurmak için hemen harekete geçin ve ardından 100 liralık alışveriş ile 25 tl bonus kazanın. Sizden istenen sürede kampanyaya başvurmanız çok önemli çünkü happy kredi kartı son başvuru tarihi 31 Mayıs olarak bankanın sitesinde belirlenmiş durumda. Daha fazla bonus kazanmak ve ve daha fazla kampanya öğrenmek için bankayla iletişime geçerek Türkiye Finans kredi kartı ve diğer ürünleri daha aktif olarak kullanabilirsiniz. Türkiye Finans happy kredi kartı ve diğer kredi kartlarıyla ilgili çeşitli kampanyaları sitemizde görebilirsiniz ve size verdiğimiz bilgiler sayesinde vakit kaybetmeden bankaya başvurabilirsiniz.

Sitemizde sizler için finansal sektörü her gün tarayarak oluşturduğumuz onlarca kredi ve kredi kartı kampanyası bulunuyor. Size en uygun olan kredi kartı ve kredi kampanyasını öğrenmek için sitemizi günlük olarak ziyaret edin ve kampanyalar bitmeden önce siz haberdar olun. Öğrenmek istediğiniz banka kampanyası, kredi bilgisi veya finansal herhangi bir konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Daha fazla bilgi ve diğer makalelere için, sitemize göz atabilirsiniz.

Türkiye Finans Happy kredi kartı başvurusu için aranan şartlar nelerdir?

Her bankada olduğu gibi Türkiye finans bankası tarafından da kredi kartı verilmesi için bazı özellikleri taşıyor olmanız gerekir. Kredi kartınızın verilip verilmeyeceği ve aylık limitinin ne kadar olacağı, aşağıdaki şartları taşımanıza göre değişiklik gösterir. Bu banka, kart başvurusu yapan müşterilerinden genellikle belge istemez ancak banka müşterisi değilseniz, aylık gelir ve kimlik gibi belgeleri bankaya teslim etmeniz de gerekecektir.

  • Bu bankadan kredi kartı alabilmeniz için öncelikle her ay sabit gelir elde ediyor olmanız gerekir. Bu geliri düzenli olarak almalısınız ve gelirinizi belgeleyebiliyor olmanız gerekir. Bu gelir maaş, faiz, emekli maaşı ya da esnaflık veya şirket geliri olabilir.
  • Aylık gelirinizin, diğer bankalarda olan tüm borçlarınızı karşılamaya yetecek seviyede olması gerekir. Yani diğer bankalarda olan kredi kartı ve kredi ödemelerinizin aylık gelirinizin yarısını aşmıyor olması gerekir. Eğer aylık geliriniz bu kural için yeterli değilse, kredi kartı alamazsınız.
  • Kredi notunuzun 1500 ve üzerinde olması gerekir. Bunun için diğer bankalarda olan borçlarınızı son 6 aydır düzenli olarak ödüyor olmanız ve borçlarınız nedeniyle gecikme yaşamamış olmanız gerekir.

admin

2 thoughts on “Türkiye Finans happy kredi kartına başvur 25 TL bonus kazan!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir