Ana sayfa KREDİ Ziraat Bankası 20.000 TL (Faiz Oranı: %1,90)(36 Ay Vade)(Toplam Geri Ödeme: 29,520...

Ziraat Bankası 20.000 TL (Faiz Oranı: %1,90)(36 Ay Vade)(Toplam Geri Ödeme: 29,520 TL)(Yıllık Faiz Oranı:%28,90)

14881
1

Ziraat Bankası Türkiye’nin en eski ve güvenilir bankaları arasında varlığını korumaktadır. Bir devlet bankası olması da bu güveni daha da artırmaktadır. Pek çok bankacılık ürününün yanı sıra ihtiyaç kredisi ve diğer kredi seçenekleri ile de kullanıcılarını memnun etmektedir. Acil nakit ihtiyaçları olan kişiler de kredi taleplerini Ziraat Bankası’na bildirmektedir. Banka geçmişi uygun olan ve belli bir puana sahip olan kişiler ise kolay bir şekilde kredi kullanımı gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanımı sağlamak isteyen müşteriler herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden, mobil bankacılıktan, Ziraat Bankası web sayfasından, çağrı merkezinden ya da internet bankacılığından başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Ziraat Bankası 20.000 TL 36 ay vadeli kredi özellikleri hakkında detaylı açıklama yapalım;

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 Ay Vadeli Kredi Faiz Oranları Nedir?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi alanında sunulan 36 ay vadeli 20.000 TL, % 1,90 faiz oranı ile kullanılabilmektedir. Müşteriler aylık 820 TL taksit ödeyerek kredilerini hemen kullanmaya başlayabilmektedir. 36 ay vadeli olarak kullanılabilen bu kredi, aynı faiz oranı ile 60 aya kadar vadeli olarak da kullanılabilmektedir.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler faiz oranlarının düşüklüğü nedeniyle avantajlı bir kredi kullanmaktadır. Bu nedenle de son derece ufak taksitler ile tüm nakit ihtiyaçlarını sonlandırabilme avantajına sahip olabilmektedir. Bir diğer önemli husus ise maksimum 50.000 TL’ye kadar da ihtiyaç kredisi seçeneklerinin sunulmasıdır.

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 Ay Vadeli Kredi İçin Gerekli Belgeler

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 ay vadeli kredi kullandırmak için müşterilerden bazı belgeler talep etmektedir. Başvuru esnasında pasaport, sürücü belgesi ya da nüfus cüzdanı yeterli olmaktadır. Bu belgeleri ibraz eden müşteriler başvuru formunu da doldurduktan sonra kredi başvurusu tamamlanmaktadır. Sonrasında ise yetkililer tarafından bilgilendirmeler sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşterilerden şubelerin talebine göre farklı belgeler de istenebilmektedir. Örneğin kişilerin maddi durumlarını ortaya koyan gelir belgesi oldukça önemlidir. Şahıs şirketi olarak kredi çekecek olan kişiler vergi levhası verebilirken bordrolu çalışanlar ise maaş bordrosu ibraz edebilmektedir. Tüm bunların dışında ek gelirler bulunuyor ise onlar da mutlaka belgelenmelidir.

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 Ay Vadeli Kredi Başvurusu Nerelerden Yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu yapabilmek için Ziraat Bankası’nın çeşitli kanallarından bahsedilebilmektedir. Elbette ilk başvuru noktası olarak akla şubeler gelmektedir. Kredi talebi olan müşteriler herhangi bir Ziraat Bankası şubesine giderek kredi başvurularını yetkililer aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir. Şube yetkilileri kredi başvurularının sonuçlarını aynı gün ya da başvurunun ertesi günü bildirmektedir. Kredisi olumlu olan müşteriler ise şubelerin talep etmiş oldukları belgeleri ibraz ederek kredilerini kullanmaya başlayabilmektedir. Aynı gün kredi kullanımı yapabilmek de mümkün olmaktadır.

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 ay vadeli kredi için İnternet şubesinden başvuru nasıl yapılır?

Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler bir diğer başvuru kanalı olan internet bankacılığı ile de başvurularını gerçekleştirebilmektedir. İnternet bankacılığına giriş yapan müşteriler ihtiyaç kredisi alanına tıklayarak kredi başvurularını tamamlayabilmektedir. Kredilerin onay durumu ise sadece birkaç dakika içinde müşterilerin eksiksiz girmiş oldukları cep telefonlarına mesaj olarak gönderilmektedir. Kredisi olumlu sonuçlanan müşteriler kredilerini herhangi bir Ziraat Bankası şubesinden hemen kullanmaya başlayabilmektedir.

İnternet bankacılığından başvuru yapılabilmesi için banka müşterisi olmanız gerekir. Banka müşterisi olan kişileri Ziraat Bankasının internet sitesinde bulunan “internet şubesi” kısmından giriş yaparak hemen kredi başvurularını gerçekleştirebilirler. Kredi başvurusu sırasında, kredi tutarı ve istediğiniz vade dışında başka bir bilgi istenmez. Kredinize başvuru yaptıktan sonra sonucunuz hemen cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredilerinizi hafta sonu olsa bile hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 ay vadeli kredi için internet sitesinden nasıl başvuru yapılır?

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 ay vadeli kredi için bir diğer başvuru kanalı ise Ziraat Bankası web sayfasıdır. www.ziraatbank.com.tr adresine tıklayan müşteriler ihtiyaç kredisi alanını seçerek hemen başvurularına başlayabilmektedir. Başvuru aşamasında tüm alanların eksiksiz bir şekilde doldurulması ve cep telefonlarının hatasız bir şekilde girilmesi gerekmektedir. Kredi sonucu müşterilerin cep telefonlarına SMS olarak gönderilmektedir.

Bankanın internet sitesinden banka müşterisi olan ya da olmayan herkes başvuru yapabilir. Banka müşterisi olan kişiler, onaylanmış olan kredilerini banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, mobil bankacılık ya da internet bankacılığı uygulamalarından hesaplarına aktarabilirler. Banka müşterisi olmayan kişilerin de onaylanmış olan kredilerini almak için banka şubelerine gitmeleri gerekir.

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 ay vadeli kredi için mobil bankacılık kullanılarak nasıl başvuru yapılır?

Mobil bankacılık, her banka tarafından sunulan bir bankacılık uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, banka şubesine gitmeye gerek kalmadan para yatırma, para çekme, kredi ödeme, kredi kartı yatırma, nakit avans çekme ve kredi başvurusu yapma gibi pek çok işlemi yapma imkânınız bulunmaktadır. Ziraat Bakasının mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra size verilen müşteri numarası ve şifreyi kullanarak bu uygulamaya giriş yapmanız gerekir. Mobil bankacılık uygulamaları, yalnızca banka müşterileri tarafından kullanılmaktadır. Yeni müşteri olan kişilerin öncelikle banka şubelerine gitmeleri ve gerekli evrakları imzalamaları gerekir.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra menü kısmından “kredi başvuruları” seçeneğine ulaşabilirsiniz. Buradan, herhangi bir bilgi giremeye ya da form doldurmaya gerek kalmadan, yalnızca istediğiniz kredi miktarını ve vadesini girerek başvuru yapmanız mümkündür. Başvurunuzun ardından dakikalar içinde sonucunuz, cep telefonunuza gönderilir. Onaylanmış olan kredinizi hemen hesabınıza aktararak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ziraat Bankası 20.000 TL 36 ay vadeli kredi için bankanın müşteri hizmetlerinden, banka ATM’lerinden ya da SMS bankacılığını kullanarak da başvuru yapma imkanınız bulunur.

1 YORUM

  1. Ben emekliyim sizden maas almaktayım nicin bana kredi cıkmıyor tamam sizleri anlıyorum birtakım sıkıntılar yasadık isallah bunları geride bıraktık ben krediye basvurdugum zaman maasım dan otomatık olarak kredi taksidimi kesebilirsiniz diye düşünüyorm .bilgilendirirseniz sdvinirim

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here